Катастрофи...поуки разни...

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
Brembo
Мнения: 536
Регистриран на: Вто 07 авг 2007 23:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Brembo » Вто 21 авг 2007 12:54


Връщах се от провинцията и малко след разклона ''Горна Баня'' и ''Овча купел 2'' имаше много тежка катастрофа.Моторист се беше ударил в шофьорската врата на опел кадет комби.Впоследствие разбрах,че мотористът е оживял (парадоксално) и откаран в болница,а шофьорът на колата е починал.Винаги ще си има катастрофи и никой не е защитен.Въпросът е ,че човек не трябва да си предизвиква съдбата сам.Ако дълго време се кара неразумно рано или късно резултатът е налице в повечето случаи.




Потребителски аватар
stan4o_mc
Мнения: 1078
Регистриран на: Нед 18 мар 2007 19:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот stan4o_mc » Чет 20 сеп 2007 17:37


http://www.plovdiv24.com/news/32309.html


Е... това беше един мой приятел и колега. Никой не знае как е станало, нито защо... Момче със страхотен усет за владеене на автомобил, на прав участък се разминава с не една кола и изведнъж просто влиза в насрещното. Въпреки чистата дясна лента, колата продължава до момента в който момчето остана шофьор завинаги.

Мислете когато карате - вие контролирате живота в този момент!


Потребителски аватар
jaden
Мнения: 121
Регистриран на: Пон 09 апр 2007 10:52
Автомобил: Skoda Octavia 1.9 TDI 77 kw
Двигател: BXE 2009
Местоположение: София

Мнениеот jaden » Нед 23 сеп 2007 9:20


18+ 18+ 18+ 18+ :udivitelna :udivitelna :udivitelna :udivitelna :udivitelna Не за хора със слаби сърца :udivitelna :udivitelna :udivitelna :udivitelna :udivitelna




НЕ СЕ КАЧВАЙТЕ ЗАД ВОЛАНА СЛЕД УПОТРЕБА НА АЛКОХОЛ!!!

ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТАКСИТА,НИЩО ЧЕ ЩЕ СТАВАТ ВСЕ ПО-СКЪПИ....ЗАМИСЛЕТЕ СЕ,ЧЕ МОЖЕ ДА ВИ ИЗЛЕЗЕ ДАЛЕЧ ПО-ЕВТИНО С ТАКСИ ОТКОЛКОТО ДА СЕ КАЧИШ ПИЯН ЗАД ВОЛАНА....

П О М И С Л Е Т Е!!! НЯМА СМИСЪЛ ОТ НЕДОИЗМИСЛЕНИ ГЕРОЙСТВА!!!


ВИЖТЕ ТОВА,КОПИРАХ ГО ОТ КОЛЕГА ТУК В САЙТА...ПРОСТО ГО ВИЖТЕ....ОТ КОМЕНТАР НЯМА СМИСЪЛ,СНИМКИТЕ САМИ ГОВОРЯТ ЗА СЕБЕ СИ......



http://700mb.ru/28/04/2007/shokirujusch ... _foto.html

кликнете върху "Очередной дорожный краш в Германии (Фото)" :(
mod edit: Varbona


Потребителски аватар
Ivo_Dinkov
Мнения: 1352
Регистриран на: Вто 28 дек 2004 10:54
Автомобил: Audi Quattro Turbo
Двигател: BGB
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Мнениеот Ivo_Dinkov » Пон 24 сеп 2007 8:01


Снощи на България до мен(на кръстовището с Гоце Делчев) падна в другото платно моторист- абсолютно безотговорно се засили към спрелите на червено коли и спря рязко в последния момент, мотора се хлъзна и се заби под една от колите. А говедото стана и почна да се оглежда, все едно не знаеше защо е паднал. Ако ми беше потрошил моята кола, аз лично щях да го шамаросам сериозно :evil:


Потребителски аватар
kilima
Мнения: 484
Регистриран на: Пон 30 юли 2007 22:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот kilima » Пон 24 сеп 2007 9:26


Когато се качва човек на колата си и кара по бьлгарските пьтища трябва да е двойно внимателен-за шофьори с незаслуижени книжки и за неравности по пьтя.Оня ден си карам на широкия г.н. димитров с 80 и бам..бате Бойко разкопал всичко и не сложил знак->2 криви джанти и добре че беше кьсно и нямаше коли около мен докато се опитвах да овладея колата.Не,че беше нещо много сериозно,но от такива неща стават големи бели.Така,че бьлгарския шофьор трябва да е 2но внимателен,вместо да се мисли за безсмьртен.


Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tyan » Чет 11 окт 2007 7:33


Ако може и като карате по Сребърна бъдете по внимателни ...втори пореден четвъртък някой се размазва зверски ..... днеска беше сребрист Пасат Б5,5.5 комби


Потребителски аватар
Scarchu
Мнения: 687
Регистриран на: Пон 29 май 2006 10:21
Автомобил: Black
Двигател: with internal combustion
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Scarchu » Чет 11 окт 2007 8:34


Tyan написа:Ако може и като карате по Сребърна бъдете по внимателни ...втори пореден четвъртък някой се размазва зверски ..... днеска беше сребрист Пасат Б5,5.5 комби


Предишният път беше мой колега с Пасат Б3 комби. Ама той не си е у ред - точно на завоя при спирката дето има знак 40 и забранено изпреварването с 80 в насрещното - Откачен!


Потребителски аватар
batmilko
Мнения: 8856
Регистриран на: Чет 22 юли 2004 10:19
Автомобил: Opel Zafira
Двигател: 1900 CDTI
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот batmilko » Чет 11 окт 2007 9:13


Scarchu написа:
Tyan написа:Ако може и като карате по Сребърна бъдете по внимателни ...втори пореден четвъртък някой се размазва зверски ..... днеска беше сребрист Пасат Б5,5.5 комби


Предишният път беше мой колега с Пасат Б3 комби. Ама той не си е у ред - точно на завоя при спирката дето има знак 40 и забранено изпреварването с 80 в насрещното - Откачен!

там редовно се изпреварва с половината кола в насрещното.... няма как да не се удрят, щото секи е ебаси безсмъртния рацер :evil:


Потребителски аватар
Rijo
Мнения: 842
Регистриран на: Пет 05 окт 2007 19:57
Автомобил: BMW e39
Двигател: M54B22

Мнениеот Rijo » Сря 17 окт 2007 1:46


jaden написа:
http://700mb.ru/28/04/2007/shokirujusch ... _foto.html

кликнете върху "Очередной дорожный краш в Германии (Фото)" :(


Имам книжка от по - малко от месец и досега шофирането ми доставяше удоволствие - 95% от времето умерено и без излишни рискове. След тези снимки ми се изпари желанието да се кача в автомобил отново. Дови и като пътник ...


Slartie
Мнения: 61
Регистриран на: Нед 18 фев 2007 1:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Slartie » Сря 17 окт 2007 15:55


Абе пич..
как можа да постенш тия снимки..
Баси...зарязвам колата и днес ще се прибирам пеша!!
Ако нощес имам кошмари ще те съдя за нанесени щети (майтапа се).

Уф, хора не ги гледайте, освен ако не изучавате анатомия..


Потребителски аватар
Dasti
Мнения: 388
Регистриран на: Съб 08 юли 2006 11:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

-

Мнениеот Dasti » Сря 17 окт 2007 18:26


Rijo написа:
jaden написа:
http://700mb.ru/28/04/2007/shokirujusch ... _foto.html

кликнете върху "Очередной дорожный краш в Германии (Фото)" :(


Имам книжка от по - малко от месец и досега шофирането ми доставяше удоволствие - 95% от времето умерено и без излишни рискове. След тези снимки ми се изпари желанието да се кача в автомобил отново. Дови и като пътник ...

ужасс, трииги тези снимки че ............................


Потребителски аватар
Rijo
Мнения: 842
Регистриран на: Пет 05 окт 2007 19:57
Автомобил: BMW e39
Двигател: M54B22

Мнениеот Rijo » Сря 17 окт 2007 20:25


Според мен трябва да си останат снимките. Нека има нагледен пример какво може да причини неразумното шофиране.


Потребителски аватар
biostrong
Мнения: 771
Регистриран на: Нед 22 окт 2006 21:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

.

Мнениеот biostrong » Нед 21 окт 2007 11:09


ето прясно прясноот мен, стоя си аз преди 30 мин. някаде на спирката и си пия кафе при 1 приятел който има магазинче там.От съседната пресечка изскача синя жигулка с мръсна газ и тръгва в посока изток към светофара като продължава да ускорява а на мене през главата ми минават некви мисли "как ли ще спре тоя на тва лигавото" щото пътя мокар а колата жигула, и точно се обръщам вече и се чува много здрав удар - първо си помислих че нещо падна о съседния строеж ама като видях хората да се насъбират и ми стана ясно - тоя явно му е занесла колата и се забил в един тролейбусен стълб - отивам да видя и да снимам и виждам че има и ударен човек на 3-4 м. от колата лежи до 1 сграда и според някой друго очевидци които са били по наблизо може и да не оживее - главата му била цялата в кръв и тн. - шофьора младо момче беше изпаднал в някакво истерично състояние - и кой не би ? - та поуката е - на ви ся street racing струва ли си заради 200 м да лежиш в затвора и да убиеш някой ?
Изображение
Изображение
Изображение

снимките са кофти ама са със зум - че да не се приближавам много


Потребителски аватар
Stoi
Вечен БАН
Мнения: 2115
Регистриран на: Пон 03 окт 2005 21:02
Автомобил: Golf2EJettaMk2coupeZZR600
Двигател:
Местоположение: Кричим
Контакти:

Мнениеот Stoi » Нед 21 окт 2007 15:07


За всички с бързи Голфове. Внимавайте !

http://www.topnews.ru/video_id_1981.html


Потребителски аватар
Теодор
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 16:27
Автомобил: Ford Fiesta 6 BMW 325XI
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Теодор » Нед 21 окт 2007 20:19


Поредния трагичен инцидент с малоумни водачи при който загиват невинни :twisted: Е за такива трябва доживотен без право на замяна.
http://dnes.dir.bg/2007/10/21/news2237351.html



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 108 госта