Магистрала Тракия

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
siso_k
Мнения: 1221
Регистриран на: Вто 10 авг 2010 9:29
Автомобил: 1999 VW Golf
Двигател: AKL
Местоположение: Ветровития град
Контакти:

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот siso_k » Нед 03 авг 2014 1:01


не се сетих затова, макар че се замислих защо аджеба бай ти Карл-Хайнц от провинция Баден Вюртемберг ще бие 2500 км. с кола за едното море, ми няма да хване самолета като истински ариец и да кацне директно в Бургас. А то каква била работата :smile




Потребителски аватар
IvanMan
джедай
джедай
Мнения: 10401
Регистриран на: Пон 23 май 2005 15:12
Автомобил: Golf 7 TDI Estate BlueMotion
Двигател: CRLB
Местоположение: София

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот IvanMan » Нед 07 сеп 2014 6:34


За пътуващите по магистрала Тракия, правят ремонт на 214 км. Движението е отбито в едното платно (това в посока София-Бургас).Дължината на ремонтирания участък е 2-3 км. Има ограничение 70 км/ч.


Потребителски аватар
Благовест
Мнения: 2117
Регистриран на: Нед 02 яну 2011 22:38
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот Благовест » Съб 25 юли 2015 16:08


Колеги,вчера по новините хванах репортаж за обходен път към южното черноморие,за избягване на кръговото в Бургас...Понеже до сега съм карал по 'царския' път къде се слиза от магистралата,за да мина през с.Камено ?Ако може малко информация за този обходен маршрут.Благодаря! :beer


Потребителски аватар
beuchat
Мнения: 1931
Регистриран на: Вто 20 май 2008 21:01
Автомобил: 1990 Golf 2
Двигател: 1.6 EZ
Местоположение: Ямбол

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот beuchat » Съб 25 юли 2015 16:13


Миналата седмица минавах от там.Пътят е много добре,има само един участък около 700-800 метра преди Бургас,който е с неравности.
Препоръчвам :th_up .


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12752
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот Zdravko Zankov » Съб 25 юли 2015 20:03


Благовест написа:Ако може малко информация за този обходен маршрут.Благодаря! :beer


И аз ще помоля за инфо за въпросния обход.
И къде точно се отбива за този път?


Потребителски аватар
stefarata
Мнения: 1892
Регистриран на: Нед 13 сеп 2009 10:56
Автомобил: Seat Alhambra 7M
Двигател: AFN 1998
Местоположение: Карнобат

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот stefarata » Съб 25 юли 2015 20:12




Потребителски аватар
ivo_555
Мнения: 1913
Регистриран на: Чет 21 яну 2010 11:16
Автомобил:
Двигател:

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот ivo_555 » Съб 25 юли 2015 21:34


Пътния възел се казва мисля Българово, намира се няколко километра преди Бургас, има табели за Созопол, излиза се на пътя между Меден рудник и кръговото, на 100-200 метра от него на практика. Пътя е в добро състояние, особено в този период и особено петък-неделя знаете какво става в Бургас, за през лятото си струва да се мине от там. Същото важи и за към Несебър, слиза се пак от там, и се излиза на Ахелой, пак си има табели.


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8287
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот Stivi » Нед 26 юли 2015 14:57


ivo_555 написа: Същото важи и за към Несебър, слиза се пак от там, и се излиза на Ахелой, пак си има табели.


Лошото е че на Ахелой задръстването като е 3км включването в главния път откъм Каблешково зависи изцяло от милостта на някой в колоната или от собственото ти нахалство :mhihi


Потребителски аватар
tonkogtd
Мнения: 290
Регистриран на: Съб 04 май 2013 12:14
Автомобил: Golf GTD Polo GTI
Двигател: JR-1991 BJX-2006
Местоположение: Ямбол

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот tonkogtd » Нед 26 юли 2015 15:38


Пътен възел Българово се намира на 349 км. на АМ Тракия,макар,че го водят на 352 км.незнам защо-указателни табели има доволно.
Ако се слезе там от магистралата,може да се пътува надолу за южното черноморие през град Камено,с. Братово,кв. Горно Езерово/Бургас/ и се излиза на пътя между кв. Меден Рудник/Бургас/ и кръговото кръстовище за южното черноморие.
Пътя е добър,дупките са запушени и така се избягва минаването през самия Бургас.

От ПВ Българово може да се пътува и в посока Слънчев бряг.


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12752
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот Zdravko Zankov » Нед 26 юли 2015 17:36


Минах през обходния път,бива.
Около 10км,по груби сметки се увеличава пътя,но избиваш във време,и не висиш по светофарите.
Иначе трафик доволно си има,ако на това му казват "слаб сезон"...


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8110
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот Bai Sando » Нед 26 юли 2015 18:24


Аз днес минах покрай тоя пътен възел,но реших да си продължа по "царския" път като стиснах зъби,понеже очаквах тапа на входа за Бургас.Явно понеже беше неделя,нямаше задръстване и минах супер бързо.А коли имаше доволно към морето.
Иначе новата магистрала е взела да се разпада.Образували са се коловози и пропадания.Сигурно до 2-3 години ще трябва да я правят наново :mrgreen


Потребителски аватар
ivo_555
Мнения: 1913
Регистриран на: Чет 21 яну 2010 11:16
Автомобил:
Двигател:

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот ivo_555 » Нед 26 юли 2015 19:07


Stivi написа:
ivo_555 написа: Същото важи и за към Несебър, слиза се пак от там, и се излиза на Ахелой, пак си има табели.


Лошото е че на Ахелой задръстването като е 3км включването в главния път откъм Каблешково зависи изцяло от милостта на някой в колоната или от собственото ти нахалство :mhihi

О да, забравих да го спомена. Ами да нещо средно между милост и нахалство става, ама няма как, в интерес на истината по уплашените правят задръстване там, не веднъж там са правили още една колона, ама такова задръстване в Бургас по кръговите съм виждал че и катаджиите не могат да го оправят


Потребителски аватар
Благовест
Мнения: 2117
Регистриран на: Нед 02 яну 2011 22:38
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот Благовест » Пет 07 авг 2015 13:10


Изпробван е вече! :wink И аз препоръчвам! :th_up


kabico
Мнения: 16
Регистриран на: Пет 05 юни 2015 10:02
Автомобил:
Двигател:

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот kabico » Сря 19 авг 2015 12:58


Vlad777 написа:Съвсем скоро пътувах до морето и обратно. На отиване към Бургас карах по магистралата. Доста скучно и монотонно.

На връщане реших изобщо да не карам по магистрали и от Бургас минах към Айтос - Карнобат - Сливен и от там подбалкана та чак до София. Много приятно да се кара по този маршрут, като изключим участъци около и в Айтос и Карнобат.

Препоръчвам ти да караш подбалкана до Сливен и от там на магистралата за Бургас.


Аз пък този път не го препоръчвам. Нощно време се прибирахме от морето и за да избегнем ремонтите (преди месец) минахме от там. Имаше една камара убити животни на пътя. Приятел с кола блъсна котка. Дадох на друг да кара, че бях уморен и преди да успея да заспя бам - сърна. Дадох стария форд на ремонт при най-препоръчвания майстор във форума на форд и май са ми го върнали без антифриз. И аз съм си виновен, че не съм гледал, колата прегря и е за осн ремонт на двигателя. Който не си струваше. Та си купих пасат. Както се казва всяко зло за добро : )

А имали още мнг ремонти по Тракия?


Потребителски аватар
siso_k
Мнения: 1221
Регистриран на: Вто 10 авг 2010 9:29
Автомобил: 1999 VW Golf
Двигател: AKL
Местоположение: Ветровития град
Контакти:

Re: Магистрала Тракия

Мнениеот siso_k » Сря 19 авг 2015 13:55


Останал е само моста, който беше около 60-тия км., но скоро ще го приключат и него. :th_up



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта