Почивка на морето къде ?

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Почивка на морето къде ?

Мнениеот Speedy86 » Чет 30 май 2013 22:01


Колеги не знам дали съм уцелил раздела,но ако не съм нека темата бъде преместена в правилния.
Сега по темата решил съм края на Юли месец да ходя на почивка с приятелката и сме се насочили към южното черноморие проблема е че не съм го посещавал до сега и не знам къде какво има да се види и прочие,искаме хем да е по тихичко и спокойно място но в същото време да има какво да се види или да е близо до някоя забележителност,търсиме или квартира под наем за 8-10 дни или някое спокойно семейно хотелче на нормални цени за нощувка за двама.Препоръчайте ми места за почивка :bowdown .Благодаря ви предварително




Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17177
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: Почивка на морето къде ?

Мнениеот vasstop » Чет 30 май 2013 22:16


Арапя


Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Re: Почивка на морето къде ?

Мнениеот Speedy86 » Чет 30 май 2013 22:26


Мерси за бързия отговор още е рано за почивка има почти 2 месеца но събирам мнения,ако не съм нахален бихте ли давали и малко информация за съответния град или местност :bowdown :redface


Потребителски аватар
mccoy
Мнения: 993
Регистриран на: Нед 11 ное 2007 23:16
Автомобил: HONDA CRV III 2.2 I-CTDI
Двигател: N22A2
Местоположение: Стара Загора

Re: Почивка на морето къде ?

Мнениеот mccoy » Чет 30 май 2013 22:36


vasstop написа:Арапя

Арапя е чудесно място но мисля че е по-подходящо за семейства с деца и за хора които търсят пълна почивка и безгрижие.
Там няма какво да се види ,няма забавления,и цените на са никак "нормални" (хубаво бунгало е 60-70лв на нощ)
За млади хора които търсят забавления по подходящи са :Несебър,Сл.бряг,Приморско,Созопол

ПП : Още в началото на април се опитах да резервирам бунгала за края на юли но вече баха заети


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Почивка на морето къде ?

Мнениеот hooligans » Чет 30 май 2013 23:44


Интересуваш ли се от Варна?


Потребителски аватар
petiaivanova12
Мнения: 162
Регистриран на: Пет 21 авг 2009 12:17
Автомобил: SEAT ALTEA XL 2.0TDI
Двигател: BKD 2008
Местоположение: sofia

Re: Почивка на морето къде ?

Мнениеот petiaivanova12 » Пет 31 май 2013 8:04


На южното черномориие няма да си починеш.Албена е твойто място. :beer


Потребителски аватар
maniac_55
Мнения: 172
Регистриран на: Съб 31 мар 2012 13:33
Автомобил: A4 8E5 TDI
Двигател:
Местоположение: София

Re: Почивка на морето къде ?

Мнениеот maniac_55 » Пет 31 май 2013 9:04


Аз препоръчвам Ахтопол - малко и спокойно градче, разполагащо с много евтини бунгала и квартири, паркове и зеленина. Плаж - голям и хубав. Определено има къде да се разхожда човек и е чудесно като за почивка за двама. А и предвид пускането на АМ Тракия и отремонтираните пътища по южното черноморие, пътуването от София до там ще отнема не повече от 4-5 часа.

Друг много добър вариянт според мен - Обзор. Даже по-добър от Ахтопол. След 4 поредни лета, през които го посещавам, това ми стана любимия курорт. Евтини и хубави квартири - бол. И то намиращи се почти на плажа! Хубав център, дълга крайбрежна алея, заведения, абе всичко е 6. Плаж - перфектен и най-дългият на българското черноморие. :smile

Последна промяна от maniac_55 на Пет 31 май 2013 17:33, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
Tipsy
Мнения: 1072
Регистриран на: Сря 13 окт 2010 21:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: НЕ СЪМ ОТ СОФИЯ

Re: Почивка на морето къде ?

Мнениеот Tipsy » Пет 31 май 2013 9:43


hooligans написа:Интересуваш ли се от Варна?

Каква е офертата за Варна?


Потребителски аватар
xalerrelax
Мнения: 3060
Регистриран на: Чет 25 сеп 2008 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Почивка на морето къде ?

Мнениеот xalerrelax » Пет 31 май 2013 9:48


petiaivanova12 написа:На южното черномориие няма да си починеш.Албена е твойто място. :beer

Това как го реши незнам...
Предлагам на автора да разгледа за Варвара.Добро местенце за почивка и отдих.Е не е , както преди , но е поносимо в сравнение със Созопол.
В Слънчев бряг , Златните , Албена и т.н може да забравиш за почивка и отдих.Там просто можеш да си махнеш главата от алкохол :mhihi


Потребителски аватар
petiaivanova12
Мнения: 162
Регистриран на: Пет 21 авг 2009 12:17
Автомобил: SEAT ALTEA XL 2.0TDI
Двигател: BKD 2008
Местоположение: sofia

Re: Почивка на морето къде ?

Мнениеот petiaivanova12 » Пет 31 май 2013 10:30


Кога за последно беше в Албена защото аз ходя от 7 години и мога да кажа че няма по-спокойно място на изток, а сравнението на Албена и Слънчев бряг е просто некомпетентно и заблуждаващо :beat_butt2


Потребителски аватар
xalerrelax
Мнения: 3060
Регистриран на: Чет 25 сеп 2008 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Почивка на морето къде ?

Мнениеот xalerrelax » Пет 31 май 2013 10:55


Миналото лято наминахме от там и има алкохол...спокойствие не го видях :mrgreen .
Отделно човека иска тихо и кротко място към южното черноморие , Албена бие някак си към север.
За това предложих Варвара.Как може да се сравнява Албена с Арапя или Черноморец.
Сравнение м/у Слънчев бряг и Албена не може и да става :mhihi
Забравих да спомена за Каваците.Бунгала има доста , с резервациите не съм наясно.Чувал съм , че много от рано всичко е заето.Факт е , че там е доста спокойно и е близо до Созопол.Малко на север пък е Сарафово , много близко е до Бургас.За Ахелой можеш да погледнеш , цените и на двете места са поносими , а са и близо до Слънчев бряг , ако писне от спокойствие , да се разцепете в Обетования град :biggrin


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2588
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Почивка на морето къде ?

Мнениеот zografski » Пет 31 май 2013 11:54


На южното черноморие аз бих ти предложил като спокойни местенца: Царево, Лозенец, Китен, Ахтопол, Приморско(като Китен и Лозенец не са от най-тижите, но не са и като слънчака :icon_lol ). Освен че са спокойни са и доста евтини! Като дестинации които можете да посетите мога да ви предложа: Беглик Таш, Германката (това са едни много красиви скали между къмпинг Смокиня и Созопол) и има 1 дворец много красив на който и аз още не съм ходил, двореца се вижда по пътя към Лозенец-Царево, като се пада от дясно. Това е от мен :) Аз всяка година съм на Южното черноморие и ми е favorite :smile :)


Потребителски аватар
petiaivanova12
Мнения: 162
Регистриран на: Пет 21 авг 2009 12:17
Автомобил: SEAT ALTEA XL 2.0TDI
Двигател: BKD 2008
Местоположение: sofia

Re: Почивка на морето къде ?

Мнениеот petiaivanova12 » Пет 31 май 2013 15:42


xalerrelax написа:Миналото лято наминахме от там и има алкохол...спокойствие не го видях :mrgreen .
Отделно човека иска тихо и кротко място към южното черноморие , Албена бие някак си към север.
За това предложих Варвара.Как може да се сравнява Албена с Арапя или Черноморец.
Сравнение м/у Слънчев бряг и Албена не може и да става :mhihi
Забравих да спомена за Каваците.Бунгала има доста , с резервациите не съм наясно.Чувал съм , че много от рано всичко е заето.Факт е , че там е доста спокойно и е близо до Созопол.Малко на север пък е Сарафово , много близко е до Бургас.За Ахелой можеш да погледнеш , цените и на двете места са поносими , а са и близо до Слънчев бряг , ако писне от спокойствие , да се разцепете в Обетования град :biggrin

Не че колегата който иска да почива го вълнува спора между мен и твоя милост,но я ми кажи как точно намина през Албена при положение че не си имал резервация за хотел там?Или си прескачал оградата на целия комплекс но и това е малко вероятно защото в Албена има и полицейско управление и полицията обикаля непрекъснато в целя комплекс.Като не си почивал там не си измисляй.Хайде със здраве и като почиваш там пиши как е било.


Потребителски аватар
xalerrelax
Мнения: 3060
Регистриран на: Чет 25 сеп 2008 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Почивка на морето къде ?

Мнениеот xalerrelax » Пет 31 май 2013 17:47


Спор няма , просто човекът пита за южното ти го пращаш на Албена.
А ти къде прочете в моите постове , че съм почивал в Албена. :exclaim
Отделно не само в Албена има полицейски управления и бариери :biggrin


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Почивка на морето къде ?

Мнениеот hooligans » Пет 31 май 2013 17:50


Искаш да ми кажеш, че като не нощуваш в Албена не можеш да влезнеш да направиш един плаж и да си излезнеш?



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта