Харманли - Бургас

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
Ceco_bg
Мнения: 262
Регистриран на: Пон 04 мар 2013 22:46
Автомобил: Vw Golf mk4
Двигател:
Местоположение: София

Харманли - Бургас

Мнениеот Ceco_bg » Сря 16 авг 2017 10:43


Колеги как е пътя от Харманли до Бургас? Заслужава ли си да мина от там или по-добре да се върна до магистралата.По карта в интернет която гледах като време е същото,аз предпочитам да минавам по път по който мога да разглеждам природа и т.н. отколкото да карам със 140км/ч и нищо да не видя ама да не стане да гледам само дупки... Маршрута ми е София - Харманли - Бургас - Лозенец




Потребителски аватар
Tipsy
Мнения: 1073
Регистриран на: Сря 13 окт 2010 21:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: НЕ СЪМ ОТ СОФИЯ

Re: Харманли - Бургас

Мнениеот Tipsy » Сря 16 авг 2017 11:00


Миналата година правиха ремонт в участъка между Харманли и "звездата", но мисля, че не е в целия участък, а той не беше особено цветущ/фрапиращи дупки нямаше, но пък беше стар и нацепен асфалта/. От звездата до малко след Българска поляна пътя пак беше неравен и с дупки, като от няколко години са тръгнали уж да го асфалтират, но са стигнали до там и не е мръднало. От там нататък пътя е добре.
Предвид сезона/засилен трафик Турция-Сърбия/ аз не бих се върнал по магистралата от Харманли до разклона за Стара Загора. То реално и магистралата в участъка след Хасково също не е китка.


Потребителски аватар
Ceco_bg
Мнения: 262
Регистриран на: Пон 04 мар 2013 22:46
Автомобил: Vw Golf mk4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Харманли - Бургас

Мнениеот Ceco_bg » Сря 16 авг 2017 12:01


Значи горе-долу както е отбелязано на картата на колегата във важната тема където дават информация къде пътя е лош,къде е що-годе и къде е добре .... По нея карта също беше обозначено че горе долу до там пътя не е много читав а после е ок


Потребителски аватар
D1D00
Мнения: 360
Регистриран на: Пет 11 фев 2011 16:21
Автомобил: Volkswagen Golf GT
Двигател: ABD 1994
Местоположение: Шумен

Re: Харманли - Бургас

Мнениеот D1D00 » Сря 16 авг 2017 14:06


Карай си по магистралата, не се занимавай да минаваш по тоя път защото горивото ти ще замине, има изкачвания, завои и на места не е много хубав пътя, пък и няма кой знае каква природа там.



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта