Разград - Девин, избор на маршрут.

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
vanesto
Мнения: 6175
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 16:14
Автомобил: Octavia 3 FL+Golf 4 Variant
Двигател: DGTE 2018+AHF 1999
Местоположение: Varna

Разград - Девин, избор на маршрут.

Мнениеот vanesto » Пон 21 май 2018 11:34


Здравейте,
предстои ми пътуване следващия месец от Разград до Девин. От Разград до магистрала Тракия ми е ясно, ще мина през Търговище, Омуртаг, Котел и на Зимница се качвам на магистралата. Преди Пловдив обаче разбрах, че има ремонт на магистралата и се кара в едното платно. Та там имам три варианта:
1. След Чирпан - Поповица - Асеновград - Пампорово - Девин. Така би трябвало да избегна ремонта.
2. Пловдив - Асеновград - Пампорово - Девин. Едната навигация ми дава този маршрут - Here We Go.
3. Стамболийски - Кричим - Михалково - Девин. Този е според Google maps. От тук не съм минавал никога.
Като км са горе долу едни и същи. По-скоро ме интересува състоянието на пътищата.




gogata_sm
Мнения: 5
Регистриран на: Вто 04 мар 2014 21:33
Автомобил: PASSAT B3
Двигател: 2E

Re: Разград - Девин, избор на маршрут.

Мнениеот gogata_sm » Пон 21 май 2018 14:35


Най-добре избери маршрут 1. Поповица- Асеновград е идеален пътя, Асеновград - Пампорово бива- на места има паднали камани, Пампорово - Девин става за каране - има малко дупки и паднали камани
2. Пловдив - Асеновград пътя е в ремонт/разширяват го/
3. Кричим - Михалково - много завой, на места тесен, има дупки и много паднали камани, Михалково - Девин супер за каране ама много паднали камани


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Разград - Девин, избор на маршрут.

Мнениеот Spas » Пон 21 май 2018 14:50


Най-нормалния път с умерени завои е Пловдив-Асеновград-Пампорово-Девин, но наистина се ремонтира Пловдив-Асеновград, което не е някаква болка. Магистрала Тракия е в ремонт, но се кара с 90 спокойно. Препоръчвам Тракия, третия разклон за Пловдив - този за Пампорово, Асеновград, Пампорово, Девин


Потребителски аватар
vanesto
Мнения: 6175
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 16:14
Автомобил: Octavia 3 FL+Golf 4 Variant
Двигател: DGTE 2018+AHF 1999
Местоположение: Varna

Re: Разград - Девин, избор на маршрут.

Мнениеот vanesto » Пон 21 май 2018 14:57


Благодаря ви. Вероятно на отиване ще мина през Поповица, щом е хубав пътя, а на връщане имам работа през Пловдив, така че и от там ще видя как е.



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта