Подбалкански път - състояние и препоръки?

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
Kaizer Soze
Monseigneur
Мнения: 1277
Регистриран на: Съб 22 апр 2006 20:14
Автомобил: Dacia Sandero Stepway
Двигател: 2017
Местоположение: София
Контакти:

Подбалкански път - състояние и препоръки?

Мнениеот Kaizer Soze » Вто 22 май 2007 21:23


Някой знае ли как е Подбалканския след тези дъждове? Че трябва да пътувам оттам в четвъртък....




Потребителски аватар
DAXC
Мнения: 1219
Регистриран на: Съб 29 апр 2006 13:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Свищов

Мнениеот DAXC » Вто 22 май 2007 21:48


От Пловдив до Шипка по информация за вчера, пътя става за пътуване, като на места е имало мъгли.


Потребителски аватар
Rabbit_TDI
Мнения: 8410
Регистриран на: Сря 07 юни 2006 17:32
Автомобил: A6 C5
Двигател: BFC
Местоположение: Карлово/Натрапник в София
Контакти:

Re: Подбалкански път

Мнениеот Rabbit_TDI » Вто 22 май 2007 23:24


Kaizer Soze написа:Някой знае ли как е Подбалканския след тези дъждове? Че трябва да пътувам оттам в четвъртък....

Ми дупките са се "доразтворили" вероятно ,а и в пирдоп е с ремонти.Според мен пътя си е супер с изключение на участака Челопеч-Златица-Пирдоп кадето трябва се кара бавно и на 6 очи.


Потребителски аватар
Rabbit
Зайцевъд
Мнения: 965
Регистриран на: Сря 15 дек 2004 8:50
Автомобил: Audi
Двигател: BAT 2005
Местоположение: София

Мнениеот Rabbit » Сря 23 май 2007 9:00


поддържам мнението на адаша (Rabbit_TDI) - онзи ден ходих до Пирдоп (София - Пирдоп - 1 час). по-нататък не знам. преди мостовете при Клисура бяха зле.


Потребителски аватар
Rabbit_TDI
Мнения: 8410
Регистриран на: Сря 07 юни 2006 17:32
Автомобил: A6 C5
Двигател: BFC
Местоположение: Карлово/Натрапник в София
Контакти:

Мнениеот Rabbit_TDI » Сря 23 май 2007 9:03


Сега след Пирдоп е приказка щото направиха ремонт/и то сносен/преди годитна.Там напълно можеш си се накефиш на колата :)


Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tyan » Сря 30 юли 2008 9:21


gianluca написа:Здравейте, колеги!
Имам едно питане. Някой минавал ли е скоро по подбалканския път и да има актуална информация в какво състояние е, защото на връщане от морето на мен вероятно ще ми се наложи от там да мина. Преди 2 години не беше добро преживяване и затова искам да знам дали има някаква промяна от тогава.
Предварително Ви благодаря за информацията!
Поздрави


Потребителски аватар
Rabbit_TDI
Мнения: 8410
Регистриран на: Сря 07 юни 2006 17:32
Автомобил: A6 C5
Двигател: BFC
Местоположение: Карлово/Натрапник в София
Контакти:

Мнениеот Rabbit_TDI » Сря 30 юли 2008 9:37


От тогава е оправен ,но пък се появиха други дупки.В общи линий е по-добре от преди 2 години.


Потребителски аватар
Aneto
Мнения: 863
Регистриран на: Съб 04 авг 2007 9:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Aneto » Сря 30 юли 2008 11:39


Не знам скакво е било преди две години - но сега е ужас!!!!!!!! :027:
Да, супер красиво е, няма спор, ама пътя е ужасен. Не бих минала от там, освен ако не ми се налага. Все пак зависи до къде ще ходиш - от София до копривщица - става, или може би аз съм вече свикнала, защото ходя до там почти всеки месец, май вече знам наизуст дупките :lol: А след това - е просто ужас. За последно миналия месец се връщах от Бургас и за да покажа някои наистина хубави места на спътниците си, минах по този път. Съжалих 100пъти. Добре че не бързахме, бяхме тръгнали да разглеждаме, ама аз се изнервих тотално.


Потребителски аватар
Rabbit_TDI
Мнения: 8410
Регистриран на: Сря 07 юни 2006 17:32
Автомобил: A6 C5
Двигател: BFC
Местоположение: Карлово/Натрапник в София
Контакти:

Мнениеот Rabbit_TDI » Сря 30 юли 2008 11:49


Ми преди 2 години беше поне 2 пъти по зле :lol: Иначе нещо не схванах - според мен от София до Копривщица/по скоро до Пирдоп/ е най-мизерния участък.След това е перфектно с изключение на една отбивка до клисура поради ремонт/ама там не че е лош пътя просто е по-бавно/-голям прав път тук там с завой и с малко населени места.


Потребителски аватар
dermeister
Мнения: 805
Регистриран на: Пет 15 сеп 2006 16:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот dermeister » Сря 30 юли 2008 12:05


Някъде при Казанлък има супер кофти пропадане на асфалта или там каквото е. Седи си от 100 години. Откачат се кардани, скачат коли, глави в тавана и т.н. :lol:


Потребителски аватар
Rabbit_TDI
Мнения: 8410
Регистриран на: Сря 07 юни 2006 17:32
Автомобил: A6 C5
Двигател: BFC
Местоположение: Карлово/Натрапник в София
Контакти:

Мнениеот Rabbit_TDI » Сря 30 юли 2008 13:08


dermeister написа:Някъде при Казанлък има супер кофти пропадане на асфалта или там каквото е. Седи си от 100 години. Откачат се кардани, скачат коли, глави в тавана и т.н. :lol:

Искаш да каже по околвръсното на казанлък.Като дадеш газ и не се осеща много.


Потребителски аватар
yeti123
Мнения: 424
Регистриран на: Пет 25 авг 2006 22:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот yeti123 » Сря 30 юли 2008 13:13


Rabbit_TDI написа:
dermeister написа:Някъде при Казанлък има супер кофти пропадане на асфалта или там каквото е. Седи си от 100 години. Откачат се кардани, скачат коли, глави в тавана и т.н. :lol:

Искаш да каже по околвръсното на казанлък.Като дадеш газ и не се осеща много.


Има в предвид малко преди Казанлтък, на един прав очастък, пътя е пропаднал, лошото е че не го виждаш, и О БОЖЕ..... Голфа могъл да лети.....


Потребителски аватар
stenly_r
Мнения: 323
Регистриран на: Чет 05 май 2005 14:24
Автомобил: VW 1300
Двигател: F
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнениеот stenly_r » Сря 30 юли 2008 15:35


Rabbit написа: по-нататък не знам. преди мостовете при Клисура бяха зле.


А сега са затворени - ремонтират ги. Обикаля се през клисура и се губи доста време, особено ако се паднеш зад камион с 17 км/ч. Около Челопеч има дупки. Пирдоп, Златица - по-добре е положението от преди 2-3 години. С две думи Казанлък - София - 3ч. в слаб трафик(мииналия петък, вечерта).


Потребителски аватар
Rabbit_TDI
Мнения: 8410
Регистриран на: Сря 07 юни 2006 17:32
Автомобил: A6 C5
Двигател: BFC
Местоположение: Карлово/Натрапник в София
Контакти:

Мнениеот Rabbit_TDI » Сря 30 юли 2008 15:38


Тва имах предвид че се обикаля през Клисура - ама там си се изпреварва :lol:


Потребителски аватар
biostrong
Мнения: 771
Регистриран на: Нед 22 окт 2006 21:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот biostrong » Чет 31 юли 2008 14:18


Rabbit_TDI написа:Тва имах предвид че се обикаля през Клисура - ама там си се изпреварва :lol:


мдаа затворен е моста за ремонт и през клисура малко по паветата ;) аз пътувах преди 2 седмици от бургас през сливен към казанлък през каролово след това до златица и оттам о майко моя родино мила през прохода до етрополе правец ботевград враца монтана че накрая до лом и отзивите ми не са добри - покрай казанлък е гадничко но се живее с 90 си караш нормално и си блееш после пътя си е добре до карлово и след него с изключение че тук там чоплят по пътя разни майстори златишкия проход е "некаф ужас некаф ад" само камази минават по него и е готино като трябва да се разминете с насрещно идващия камион натоварен с дърва и камъни на път колкото за една кола - има и диви мустанги навързани и управлявани от малцинствените ни събратя натоварени с дърва ЗА БОГА БРАТЯ НЕ МИНАВАЙТЕ ОТТАМ ! след това докато не минеш правец пътя е кофти оттам нататък е готин до монтана - монтана-лом е ужас а навсичко отгоре са решили да го поправят и е нарязан целия и успя да ме изненада малко и аз летях така че ако някой има път монтана-лом да минава през селата отзад че пътя е по добър. Това е от мене инфото за пътната обстановка макар под и над балкана :P



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта