Подбалкански път - състояние и препоръки?

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
Милослав
Мнения: 3648
Регистриран на: Сря 29 мар 2006 11:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Подбалкански път

Мнениеот Милослав » Сря 26 май 2010 8:11


boglev написа:Алтернатива има, един път с повече дупки, но почти без трафик.
Яна - Желява - Елешница - Столник.

Какво точно му е алтернативното на това, като по тоя път пак слизаш на подбалканската?
През Йорданкино, пътя няма дупки - редовно минавам оттам.




boglev
Мнения: 100
Регистриран на: Вто 23 юни 2009 14:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Подбалкански път

Мнениеот boglev » Чет 27 май 2010 19:08


Избягва се отбивката през Елин Пелин. Говорех за алтернатива по време на миналите празници, за по-ненатоварен участък


Потребителски аватар
Mythbuster
Мнения: 13
Регистриран на: Пон 31 май 2010 16:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Подбалкански път

Мнениеот Mythbuster » Пон 31 май 2010 16:59


След саранският проход (след село САРАНЦИ) посока София-Бургас, има участък до село Долно Камарци осеян с дълбоки много дълбоки дупки. Ако минавате от там намалете скороста и внимавайте много!
Участъкът София-с.Долно Камарци, и с.Долно Камарци през прохода Витиня за Ботевград или с.Чурек ми е много познат и пътувам по него доста често, ако нещо ви интересува, пишете.
Поздрави!


Потребителски аватар
feikot
Мнения: 3659
Регистриран на: Сря 25 фев 2009 16:37
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN AVG
Местоположение: Казанлък/София

Подбалкански път

Мнениеот feikot » Сря 28 юли 2010 0:45


Колеги утре ще пътувам за София и искам да питам дали някой знае какво е състоянието на пътя от Челопечене до София,последния път отсечката София-Елин Пелин се ремонтираше.До къде е ремонта,от къде се заобикаля,и заобикаля ли се изобщо ?
Благодаря :)


Потребителски аватар
bobar
Мнения: 210
Регистриран на: Пет 21 яну 2005 14:26
Автомобил: Passat B6 2.0 TDI
Двигател:
Местоположение: Wiesbaden / Germany

Re: Подбалкански път

Мнениеот bobar » Сря 28 юли 2010 2:04


Миналата събота все още не беше отворен пътя . Трябва да се мине през Елин Пелин. Ако караш по Цариградско най-добре през Нови Хан и после към Елин Пелин.
Подрави


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Подбалкански път

Мнениеот myrshavija » Сря 28 юли 2010 5:39


Елин Пелин - София вече е отворена, има светофар до Елин Пелин и целият участък е на вълнички :mrgreen: - сефте!


Потребителски аватар
vwfena
Мнения: 1827
Регистриран на: Пон 04 апр 2005 0:14
Автомобил: VW passat
Двигател: PB 1991
Местоположение: Елин Пелин
Контакти:

Re: Подбалкански път

Мнениеот vwfena » Сря 28 юли 2010 8:31


myrshavija написа:Елин Пелин - София вече е отворена, има светофар до Елин Пелин и целият участък е на вълнички :mrgreen: - сефте!

Аз ли не пътувам или не виждам-светофар до Елин Пелин :hmmmm Да не би да имаш предвид този този до Диана-та на изхода на София. Иначе отвориха часта от подбалканския път до Столник, която се ремонтираше и пътя е перфектен в сравнение с другите :)


boglev
Мнения: 100
Регистриран на: Вто 23 юни 2009 14:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Подбалкански път

Мнениеот boglev » Сря 28 юли 2010 8:49


vwfena написа:
myrshavija написа:Елин Пелин - София вече е отворена, има светофар до Елин Пелин и целият участък е на вълнички :mrgreen: - сефте!

Аз ли не пътувам или не виждам-светофар до Елин Пелин :hmmmm Да не би да имаш предвид този този до Диана-та на изхода на София. Иначе отвориха часта от подбалканския път до Столник, която се ремонтираше и пътя е перфектен в сравнение с другите :)


Имаше светофар на кръстовището за Столник, че там на моста работеха в едното платно и се отбиваше движението в другото. Сигурно него има предвид. В събота още го имаше, сега не знам.


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Подбалкански път

Мнениеот myrshavija » Сря 28 юли 2010 17:38


И днес имаше светофар. На подбалканския, на 100-200м от разклона Елин Пелин/Столник в посока София.


Потребителски аватар
feikot
Мнения: 3659
Регистриран на: Сря 25 фев 2009 16:37
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN AVG
Местоположение: Казанлък/София

Re: Подбалкански път

Мнениеот feikot » Чет 29 юли 2010 2:32


Доволно по пътя,закърпен е,явно ще се асфалтира,защото се разширява и се режат дърветата отстрани.Това е идеално 190 км ми е :) Светофарчето е на единия мост там..А и не знам дали имаше светофар на това новото Джъмбо ? Май и той е нов ?


Потребителски аватар
passenger
Мнения: 843
Регистриран на: Пон 30 окт 2006 21:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София Б5 1.8 ADR, Газ / Бензин

Re: Подбалкански път

Мнениеот passenger » Пет 13 авг 2010 20:47


Жалко че в тази тема за подбалканския път не се пише толкова често ... :(
Очаквах че ще намеря малко по-актуално инфо.
Утре мисля да мина от там и разбира да не забравя да отметна състоянирто му. :)


Потребителски аватар
feikot
Мнения: 3659
Регистриран на: Сря 25 фев 2009 16:37
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN AVG
Местоположение: Казанлък/София

Re: Подбалкански път

Мнениеот feikot » Пет 13 авг 2010 20:59


Минавах онзи ден,не знам от къде до къде ще го ползваш,но от София,до Елин Пелин е с нова асфалтова покривка,след това е кърпен и заравнен,предполагаемо да го разширяват,абе 80-90 можеш да караш без да се разпаднеш.До Челопечене е така,от там до Розино е перфектен,три ленти,до Карлово е изкърпен,има неравности но не и дупки.От Карлово до отбивката на Шел за Пловдив е добре,само в Левски е кофти.После от отбивката до Казанлък е перфектен,с нова настилка,магистрален асфалт (с онова покритие което прилича на гума)и така е до Гурково 100 % след това предполагам,че трябва да е така защото отсечката беше Сливен-Карлово за ремонт,не мога да твърдя как е.Успех


Потребителски аватар
passenger
Мнения: 843
Регистриран на: Пон 30 окт 2006 21:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София Б5 1.8 ADR, Газ / Бензин

Re: Подбалкански път

Мнениеот passenger » Пет 13 авг 2010 21:31


10х :)


Потребителски аватар
Winner25
Мнения: 7339
Регистриран на: Пон 14 мар 2005 15:33
Автомобил: VW Passat B4 B6
Двигател: ABS BKC
Местоположение: Казанлък

Re: Подбалкански път

Мнениеот Winner25 » Пет 13 авг 2010 23:35


feikot написа:...и така е до Гурково 100 % след това предполагам,че трябва да е така защото отсечката беше Сливен-Карлово ...
След Гурково до Сливен състоянието е същото :wink:
Вече е положен и последния слой асфалт и пътя е добър. Само че все още работят покрай пътя - слагат мантинели и правят канали. Проблема е че конусите и знаците ги слагат непосредствено пред машините :screwy


vremenen
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 18 авг 2010 21:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Подбалкански път

Мнениеот vremenen » Сря 18 авг 2010 21:24


Здравейте! След 3 дена заминавам на море и искам да мина по подбалканската. Ако може някой,който е минавал съвсем скоро по посока София-Казанлък-Петолъчката да ми каже по-подробно за състоянието на пътя. Все още ли се ремонтира,има ли затворени учатъци и запълнени ли са дупките поне. Прочетох всички коментари от тази година,но ако може някой да ми даде събран и точен отговор за състоянието му до днешна дата. Благодаря преварително! :wink:



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта