Внимавайте в Турция, колеги

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
helikamov
Мнения: 287
Регистриран на: Сря 10 дек 2008 10:18
Автомобил: TOYOTA AVENSIS
Двигател: 2WW 2017
Местоположение: Велико Търново

Внимавайте в Турция, колеги

Мнениеот helikamov » Сря 19 юни 2019 15:42


И аз го изядох същия септември 2018, само дето минах със 150лв. щото кат видя че колата ми е на 14000км. и зе да вика пистон пистон ринг проблем. Ама и аз тъпанара се вързах, щото ме хвана в неделя в 2:30 следобед и задаващ се порой. Къде да ти търся сервиз и то официален щот съм в гаранция. Абе изядох дървото, та внимавайте..........

https://forums.hondabg.com/topic/108151 ... %BC%D0%B0/
-----------------------------------------------------------------------

https://forum.mazdabg.com/viewtopic.php ... B0#p444384




Потребителски аватар
nikolay_ss
Мнения: 1011
Регистриран на: Чет 02 яну 2014 7:02
Автомобил: Touareg 7P6
Двигател:

Re: Внимавайте в Турция, колеги

Мнениеот nikolay_ss » Сря 19 юни 2019 16:11


Още един подробен линк относно измамите - https://www.skoda-bg.com/forum/viewtopi ... =47&t=2380


nikolay_v
Мнения: 260
Регистриран на: Сря 10 авг 2016 13:24
Автомобил:
Двигател: BSX
Местоположение: София

Re: Внимавайте в Турция, колеги

Мнениеот nikolay_v » Сря 19 юни 2019 16:41


Даже вадел фирмен гащеризон на Мерцедес
Егати артистите
Еваларка на колегата че сподели,въпреки че е апнал дървото,на всеки може да се случи


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6154
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Внимавайте в Турция, колеги

Мнениеот VWGT » Сря 19 юни 2019 16:54


леле мале ... сега си обяснявам една странна случка в Одрин от преди месец ... бях паркирал там в една уличка около нашата църква и отивам да си взема колата. Изведнъж гледам някъв отдалече се задава и почва да ми маха. Аз не го чакам, щото района е "португалски" и шведски истории от 1001 нощ не ми се слушат, качвам се в колата и докато минавам покрай него той маха нещо ми сочи колата, аз му махам за чао и така ... след това обаче спирам до хотела и нещо ме гложди, почвам да оглеждам колата и гледам някаква мазнотия по задната гума и джантата, където тоя сочеше. Викам тоя напика ли ме, опръска ли ме ... и така си се прибрах, от къде да предположа, че ми е изпуснал спирачния апарат :)


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11917
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Внимавайте в Турция, колеги

Мнениеот К.Одаджийски » Сря 19 юни 2019 19:42


Той не го изпуснал, просто е напръскал със спирачна течност, тарикати бее


VesMil
Мнения: 393
Регистриран на: Чет 22 ное 2007 21:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Внимавайте в Турция, колеги

Мнениеот VesMil » Сря 09 окт 2019 6:53


VWGT написа:леле мале ... сега си обяснявам една странна случка в Одрин от преди месец ... бях паркирал там в една уличка около нашата църква и отивам да си взема колата. Изведнъж гледам някъв отдалече се задава и почва да ми маха. Аз не го чакам, щото района е "португалски" и шведски истории от 1001 нощ не ми се слушат, качвам се в колата и докато минавам покрай него той маха нещо ми сочи колата, аз му махам за чао и така ... след това обаче спирам до хотела и нещо ме гложди, почвам да оглеждам колата и гледам някаква мазнотия по задната гума и джантата, където тоя сочеше. Викам тоя напика ли ме, опръска ли ме ... и така си се прибрах, от къде да предположа, че ми е изпуснал спирачния апарат :)


Затова спирам на платен паркинг, 5 или 10лири няма да ме съборят,но си спестяваш главоболия.



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 149 госта