В момента е Сря 21 ное 2018 13:57
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Създай нова тема  Тази тема е заключена, не можете да променяте мнения или да публикувате нови отговори.  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Издирва се собственика!!!!!!!!!!!!!! Публикувано: Пет 12 окт 2012 11:00 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Мултиван Т-4
Двигател: ACV - 2000 година
facepalm леле ....лелеее който търси намира .Не бил оценен,тъпа работа щом го търсят какво ??????????Обидил се ба.....и ,не четял ...голяма работа ако иска да чете .Бус или голф (имам го в двора ),Разликата е от земята до ......

Относно това ,че сме разделени има защо :bishop като седиш в бусчето гледаш по различно .
Аз като карам Гоуфа педала е до ламарината с буса е по различно .

Та колегата да се сърди колкото си иска ,има хора вложили .........много ,но не търсят и не чакат някакъв приз или награда ,просто се чувстват удовлетворени от това което са създали :да:

Ще ви го намеря собственика обещавам ...и ще му се накарам mhihi

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Издирва се собственика!!!!!!!!!!!!!! Публикувано: Пет 12 окт 2012 11:59 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
pe6kata написа:
Бусът е уникално красив. Изпипан е до последния детайл. На много високо ниво като оптичен тунинг е- ниво изложения. Току що беше сглобен за бус-събора на морето(м/у другото е правен по нашия край :lol: ). Получи се така, че няккаси остана настрани, не му се обърна необходимото внимание, на награждаването за атрактивен бус нямаше включване, (а от това по-атрактивен бус няма) което донякъде разочарова собственика. Говорих с момчето и му обясних как стоят нещата с награждаване, оценки и въобще каква е идеята на цялата тази работа... мисля че разбра, дано да не е отписал форума, иначе останах с впечатлението че е много точен и свестен, голям фен е. Мисля че нямаше регстрация във форума, но влиза и чете... мина време вече, не помня много добре...

Колега pe6kata,твоя приятел много на сериозно се е взел :lol: на събора в Китен кьорав ли беше да види кои оценява бусовете ,деца по на 3-8 години,жени и хора които малко разбират от автомобили.
От тях ли чака одобрение????КАТО ПОРАСНИТЕ ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ ЧЕ ПО-ДОБРЕ Е ЕДИН ЧОВЕК
КОИТО РАЗБИРА ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС ДА ВИ СТИСНЕ РЪКАТА И ДА ВИ КАЖЕ ЕВАЛА ,ОТКОЛКОТО ХИЛЯДА НЕРАЗБИРАШИ. :012: :beer

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Издирва се собственика!!!!!!!!!!!!!! Публикувано: Пет 12 окт 2012 12:18 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Мултиван Т-4
Двигател: ACV - 2000 година
КОИТО РАЗБИРА ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС ДА ВИ СТИСНЕ РЪКАТА И ДА ВИ КАЖЕ ЕВАЛА ,ОТКОЛКОТО ХИЛЯДА НЕРАЗБИРАШИ. :012: :beer[/quote]

Напълно те подкрепям :да:

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Издирва се собственика!!!!!!!!!!!!!! Публикувано: Пет 12 окт 2012 13:17 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: passat corrado
Двигател: AAA и АBV turbo
batchi написа:
Колега pe6kata,твоя приятел много на сериозно се е взел :lol: на събора в Китен кьорав ли беше да види кои оценява бусовете ,деца по на 3-8 години,жени и хора които малко разбират от автомобили.
От тях ли чака одобрение????КАТО ПОРАСНИТЕ ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ ЧЕ ПО-ДОБРЕ Е ЕДИН ЧОВЕК
КОИТО РАЗБИРА ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС ДА ВИ СТИСНЕ РЪКАТА И ДА ВИ КАЖЕ ЕВАЛА ,ОТКОЛКОТО ХИЛЯДА НЕРАЗБИРАШИ. :012: :beer

Ами аз това и направих, стиснах му ръката.

Не ми е приятел, запознах се с него на събора.

Преди да нападате, нека да уточня- дошъл е абсолютно неподготвен, идва за пръв път, без да е наясно за формАта на мероприятието. Очкавал е нещо като изгложение, конкурс... а идеята на събора е съвсем друга. Пак ще се повторя- това и му обясних.

Проблемът е единствено и само негов, не е в организацията или в който и каквото и да е. По никакъв начин не обвинявам никой, това е меко казано абсурдно. Прочетете внимателно и разберете това което пиша, щото по някакъв много грозен начин ми преиначавате думите. :!: :!: :!:

Иначе е разбираемо- за да купи буса, е продал една класика- двуврато купе на мерцедес от 80-те години в топ форма, тунинга му е копие на немска тунинг фирма(дали не беше на порше), направата му е отнела доста време и пари, точно преди събора излиза от бокса... няма как- гъдел си е, иска ти се да се изфукаш с него, хубаво е когато има хора, които да оценят това, което си направил- един вид признание за труда ти... Аналогичен случай имах аз с комбито от аватара- абсолютно същия... колата е без аналог като ниво, завърши се пак точно преди събора, по никакъв начин не се оцени ... но това е една друга тема... Хем съм отишъл не с тази нагласа- за показване и не съм се вземал насериозно, и пак не ти става особено приятно... както и да е
Просто не тук е мястото за класации и оценки, но това го изяснихме недвусмислено надявам се.

Поговорихме си с него около час, останах с много добри впечатление, голям фен е, и ще се радвам ако стане един от вас/нас.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Издирва се собственика!!!!!!!!!!!!!! Публикувано: Пет 12 окт 2012 16:50 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Предупреди го че на феста положението е същото,ама в по големи размери ,да не устане
неприятно изненадан,и там колите се оценяват от масовата публика а не от компетентно
жури,не-забравяите че за повечето хора нашите бусове са селскостопанска техника. :lol: :lol: :lol: :beer

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Издирва се собственика!!!!!!!!!!!!!! Публикувано: Пет 12 окт 2012 19:18 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
ТЕМАТА Е ДО ТУК ЧОВЕКА ГО НАМЕРИХ УТРЕ ТЕМАТА СЕ МАХА.ДЕБАТА ГО МЕСТИМ В НОВА ТЕМА.

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Тази тема е заключена, не можете да променяте мнения или да публикувате нови отговори.  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2

Всички времена са UTC+02:00