Издирва се собственика!!!!!!!!!!!!!!

Раздел за бусовете на марката.
Потребителски аватар
pepi74
Мнения: 178
Регистриран на: Пон 16 ное 2009 14:17
Автомобил: Мултиван Т-4
Двигател: ACV - 2000 година
Местоположение: софия

Re: Издирва се собственика!!!!!!!!!!!!!!

Мнениеот pepi74 » Пет 12 окт 2012 11:00


facepalm леле ....лелеее който търси намира .Не бил оценен,тъпа работа щом го търсят какво ??????????Обидил се ба.....и ,не четял ...голяма работа ако иска да чете .Бус или голф (имам го в двора ),Разликата е от земята до ......


Относно това ,че сме разделени има защо :bishop като седиш в бусчето гледаш по различно .
Аз като карам Гоуфа педала е до ламарината с буса е по различно .

Та колегата да се сърди колкото си иска ,има хора вложили .........много ,но не търсят и не чакат някакъв приз или награда ,просто се чувстват удовлетворени от това което са създали :да:


Ще ви го намеря собственика обещавам ...и ще му се накарам mhihi




Потребителски аватар
batchi
Мнения: 290
Регистриран на: Вто 02 окт 2007 23:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Асеновград

Re: Издирва се собственика!!!!!!!!!!!!!!

Мнениеот batchi » Пет 12 окт 2012 11:59


pe6kata написа:Бусът е уникално красив. Изпипан е до последния детайл. На много високо ниво като оптичен тунинг е- ниво изложения. Току що беше сглобен за бус-събора на морето(м/у другото е правен по нашия край :lol: ). Получи се така, че няккаси остана настрани, не му се обърна необходимото внимание, на награждаването за атрактивен бус нямаше включване, (а от това по-атрактивен бус няма) което донякъде разочарова собственика. Говорих с момчето и му обясних как стоят нещата с награждаване, оценки и въобще каква е идеята на цялата тази работа... мисля че разбра, дано да не е отписал форума, иначе останах с впечатлението че е много точен и свестен, голям фен е. Мисля че нямаше регстрация във форума, но влиза и чете... мина време вече, не помня много добре...

Колега pe6kata,твоя приятел много на сериозно се е взел :lol: на събора в Китен кьорав ли беше да види кои оценява бусовете ,деца по на 3-8 години,жени и хора които малко разбират от автомобили.
От тях ли чака одобрение????КАТО ПОРАСНИТЕ ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ ЧЕ ПО-ДОБРЕ Е ЕДИН ЧОВЕК
КОИТО РАЗБИРА ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС ДА ВИ СТИСНЕ РЪКАТА И ДА ВИ КАЖЕ ЕВАЛА ,ОТКОЛКОТО ХИЛЯДА НЕРАЗБИРАШИ. :012: :beer


Потребителски аватар
pepi74
Мнения: 178
Регистриран на: Пон 16 ное 2009 14:17
Автомобил: Мултиван Т-4
Двигател: ACV - 2000 година
Местоположение: софия

Re: Издирва се собственика!!!!!!!!!!!!!!

Мнениеот pepi74 » Пет 12 окт 2012 12:18


КОИТО РАЗБИРА ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС ДА ВИ СТИСНЕ РЪКАТА И ДА ВИ КАЖЕ ЕВАЛА ,ОТКОЛКОТО ХИЛЯДА НЕРАЗБИРАШИ. :012: :beer[/quote]


Напълно те подкрепям :да:


Потребителски аватар
pe6kata
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3009
Регистриран на: Чет 24 май 2007 16:49
Автомобил: passat corrado
Двигател: AAA и АBV turbo
Местоположение: Елхово

Re: Издирва се собственика!!!!!!!!!!!!!!

Мнениеот pe6kata » Пет 12 окт 2012 13:17


batchi написа:Колега pe6kata,твоя приятел много на сериозно се е взел :lol: на събора в Китен кьорав ли беше да види кои оценява бусовете ,деца по на 3-8 години,жени и хора които малко разбират от автомобили.
От тях ли чака одобрение????КАТО ПОРАСНИТЕ ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ ЧЕ ПО-ДОБРЕ Е ЕДИН ЧОВЕК
КОИТО РАЗБИРА ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС ДА ВИ СТИСНЕ РЪКАТА И ДА ВИ КАЖЕ ЕВАЛА ,ОТКОЛКОТО ХИЛЯДА НЕРАЗБИРАШИ. :012: :beer


Ами аз това и направих, стиснах му ръката.

Не ми е приятел, запознах се с него на събора.

Преди да нападате, нека да уточня- дошъл е абсолютно неподготвен, идва за пръв път, без да е наясно за формАта на мероприятието. Очкавал е нещо като изгложение, конкурс... а идеята на събора е съвсем друга. Пак ще се повторя- това и му обясних.

Проблемът е единствено и само негов, не е в организацията или в който и каквото и да е. По никакъв начин не обвинявам никой, това е меко казано абсурдно. Прочетете внимателно и разберете това което пиша, щото по някакъв много грозен начин ми преиначавате думите. :!: :!: :!:

Иначе е разбираемо- за да купи буса, е продал една класика- двуврато купе на мерцедес от 80-те години в топ форма, тунинга му е копие на немска тунинг фирма(дали не беше на порше), направата му е отнела доста време и пари, точно преди събора излиза от бокса... няма как- гъдел си е, иска ти се да се изфукаш с него, хубаво е когато има хора, които да оценят това, което си направил- един вид признание за труда ти... Аналогичен случай имах аз с комбито от аватара- абсолютно същия... колата е без аналог като ниво, завърши се пак точно преди събора, по никакъв начин не се оцени ... но това е една друга тема... Хем съм отишъл не с тази нагласа- за показване и не съм се вземал насериозно, и пак не ти става особено приятно... както и да е
Просто не тук е мястото за класации и оценки, но това го изяснихме недвусмислено надявам се.

Поговорихме си с него около час, останах с много добри впечатление, голям фен е, и ще се радвам ако стане един от вас/нас.


Потребителски аватар
batchi
Мнения: 290
Регистриран на: Вто 02 окт 2007 23:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Асеновград

Re: Издирва се собственика!!!!!!!!!!!!!!

Мнениеот batchi » Пет 12 окт 2012 16:50


Предупреди го че на феста положението е същото,ама в по големи размери ,да не устане
неприятно изненадан,и там колите се оценяват от масовата публика а не от компетентно
жури,не-забравяите че за повечето хора нашите бусове са селскостопанска техника. :lol: :lol: :lol: :beer


Потребителски аватар
avtohit77
Мнения: 1292
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:22
Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Местоположение: Плевен-Елхово

Re: Издирва се собственика!!!!!!!!!!!!!!

Мнениеот avtohit77 » Пет 12 окт 2012 19:18


ТЕМАТА Е ДО ТУК ЧОВЕКА ГО НАМЕРИХ УТРЕ ТЕМАТА СЕ МАХА.ДЕБАТА ГО МЕСТИМ В НОВА ТЕМА.



Върни се в “VW Bus Club Bulgaria”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта