Мечта или реалност

Раздел за бусовете на марката.
Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мечта или реалност

Мнениеот dobrin » Вто 02 май 2017 23:09


VW Multivan Highline 2.0 TDI 204hp DSG 4Moiton се продава от Das Welt Auto

Изображение

Как ви се струва цената от 117 000 левчета (цели 15 800 лева отстъпка от цената като нов)?




Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Мечта или реалност

Мнениеот valsanik » Вто 02 май 2017 23:16


Добри, машината е добра... но цената непосилна(поне за мене де) Пък и аз си падам по старите модели от преди 92г. Така че излиза ,че за мен е мечта....но не толкова голяма. Виж, един Т3- LLE от 92г ...........това ми е мечта.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мечта или реалност

Мнениеот Vlad777 » Сря 03 май 2017 8:34


Много е хубав, но за тези пари със сигурност предпочитам California, макар и не толкова луксозен, но мулифункционален.


Потребителски аватар
musuibie
Мнения: 403
Регистриран на: Сря 18 фев 2009 21:02
Автомобил: gotin
Двигател: chugunen glava - aluminieva
Местоположение: У нас
Контакти:

Re: Мечта или реалност

Мнениеот musuibie » Сря 03 май 2017 10:22


А пък аз за тия пари предпочитам апартамент... :biggrin


Ivo_
Мнения: 719
Регистриран на: Вто 06 дек 2005 8:48
Автомобил: MK3 + T3 + МК5 Plus + MYLR
Двигател:

Re: Мечта или реалност

Мнениеот Ivo_ » Сря 03 май 2017 12:12


Много добра конфигурация от екстри! С изключение на цвета и джантите бих го поръчал същия. Предполагам че Порше са решили да поръчат тестовия автомобил в черен цвят с идеята че по-лесно би се намерил купувач за бизнес шътъл. За семеен автомобил, аз бих го поръчал в двуцетната комбинация.

Относно цената, отстъпката за тестови автомобил е нормална, даже бих казах е минималната, която може да се предложи. Всъщност цената е основното което ме отказа от покупка на Т6 на този етап. Вместо Т6 закупих по-малкото братче Шаран. Разбира се автомобилите са много различни, но за мен си претеглих предимства и недостатъци, как ще се ползва и други детайли. Накрая прецених че няма да мога да използвам всички предимства на Мултивана, отделно в градска среда ще имам няколко трудности. Така Т6 или може би Т7 остава за в бъдеще, засега само Т3 :)


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мечта или реалност

Мнениеот dobrin » Чет 04 май 2017 21:28


Реално Т6 е с размерите на Пасат, така че не виждам какви проблеми може да има в градски условия. Като добавим и по-добрата видимост заради високата позиция, си е супер оферта, дори за града. Единствен недостатък за мен е, че не е достатъчно бърз и маневрен, затова и на този етап не бих взел бус за основен автомобил. А конкретната оферта е много натруфена и доста скъпа, но пък си има предназначение. За тези пари, ако нямам нужда непременно от бус, бих взел Туарег.


Ivo_
Мнения: 719
Регистриран на: Вто 06 дек 2005 8:48
Автомобил: MK3 + T3 + МК5 Plus + MYLR
Двигател:

Re: Мечта или реалност

Мнениеот Ivo_ » Пет 05 май 2017 7:02


Всеки си преценява и взема решение според нуждите и предпочитаниета. Същото е и с конфигурацията на автомобила, държиш / недържиш на асистиращи системи или повече комфорт.



Върни се в “VW Bus Club Bulgaria”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта