I Phone Apple мнение?

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
Nelina
Мнения: 56
Регистриран на: Пон 05 юни 2006 14:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Nelina » Пет 26 дек 2008 19:55


Spunky написа:докат имат винбоуз HTC-тата няма как да са препоръчителни.


"Google phone" - HTC с Linux :)




Потребителски аватар
biol
Мнения: 433
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 21:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот biol » Пет 26 дек 2008 21:23


Spunky написа:докат имат винбоуз HTC-тата няма как да са препоръчителни. А тези дет разпраат, че ифона е играчка или квот там беше... че е широк... просто не са го оценили. А вярвай ми, има много за оценяване. Съвършен телефон няма, но този е най-близко до тази идея. Абсолютно всичко друго подобно на пазара са кофти имитации. Всички. Познавам се лично с почти цялата върхушка на нокиа във хед офиса във финландия... и признават качествата на ифон-а и се стараят да направят нещо подобно. 2 от продуктите им вече са налице... Аве няма смисъл никой да се убеждава. Тез които сме юзъри, колкото и да ни е гадно с ифон-а, ще търпиме :D Аз година и половина търпя вече...



:P :P
признавам те номер 1

също се присъединявам за HTC
за тази марка телефони има толкова софтуер,
(въпреки уиндоса много от софтуера си е специфичен и писан за тях)
че нокиа, самснг , ифони и сие няма да ги настигнат скоро
виндоус, motorola и HTC изнесоха войната с плам и са доста години напред сравнено с останалите

Уникални телефони които можеш да си персонализираш както пожелаеш

С цялото си уважение към нокиа но хомскрина им е страшно едноообразен, а пък за моднат РОМ .... много са далече

уникалнен форум за умни телефони
http://forum.xda-developers.com/


Потребителски аватар
skotis
Мнения: 1974
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 0:10
Автомобил: VW Golf IV 1.8T GTI
Двигател: AGU
Местоположение: София

Мнениеот skotis » Пет 26 дек 2008 21:45


Няма да имаш никакъв проблем с айфона, всичките идват от САЩ в крайна сметка... С шефа ми имаме по един (моя е 16 GB и ми малее, имай го в предвид) Иначе откакто го имам абсолютно никакъв проблем, амаааа никакъв. Айфона е светлинни години преди другите, но това ще го разбереш, когато ти е в ръцете, защото по каталожни данни много телефони го бият, но истината е че не е така - цялата работа е в софтуера (много добър). Супер избор си направил :)

пп: щях да ти кажа, ако не става, не съм от тези където си хвалят своеото ;)

пп2: много шефове на софтуерни компании са го избрали за свой телефон (лично наблюдение), което е показателно за телефончето


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9875
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Мнениеот group® » Пет 26 дек 2008 22:51


От година и половина го защитавам тоя телефон пред хора, които дори не са го държали за повече от 10 мин :lol: ;)

Иначе за 3G-то само имай предвид, че GPS-a е софтуерен (до колкото аз знам) и не върши работа тук. Но все пак си провери дали е така!


Потребителски аватар
propparo
Мнения: 1078
Регистриран на: Пон 23 май 2005 18:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: По света и у нас

Мнениеот propparo » Пет 26 дек 2008 22:58




Потребителски аватар
madcap
Кенанския лъв
Мнения: 6685
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 11:56
Автомобил: 1990 VW Golf 2
Двигател: APP turbo
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнениеот madcap » Пет 26 дек 2008 23:10


И двата тела са яки, имам И-фон от 7-8 месеца, преди три четери месеца се повреди, дадох на някой да го разглежда и той го е изтървал, и се огъна в единия ъгъл, и долния ред на кирилизатра спря да работи, за да се направи трябеа нов дисплей с кирилизатор, те са си специално залепени, мноо хубав,по контрастен дисплей от HTC-то, малко е сложно докато научиш как се инсталват програми, но не е трудно, само да свикнеш, просто е трепач, това което ме дразни че нема блутут за прехвърляне на файлове.
Вчера си взех HTC-HD, също мноо як, още не съм му свикнал, днес си качи IGO-то, залепи ме веднага, за сега съм доволен и от него, ще видим по нататък

Който и от двата да вземеш, нема да сгрешиш :)


п.п. одеве видях тема на Ифон за HTC-то :oops:


Потребителски аватар
versace
Мнения: 735
Регистриран на: Чет 08 дек 2005 19:57
Автомобил: Ex Touareg present Mercedes ML
Двигател: 320 CDI 224 Hp
Местоположение: Варна

Мнениеот versace » Пет 26 дек 2008 23:11


Чувал съм че има и много сполучливи ментета. Ако е така по какво се познават.


Потребителски аватар
Spunky
Мнения: 478
Регистриран на: Вто 17 яну 2006 22:21
Автомобил: CC
Двигател:
Местоположение: NY

Мнениеот Spunky » Съб 27 дек 2008 0:16


ами не са толкоз сполучливи... винаги се познава. Само кат видиш GUI-то и ще познаеш. Ментетата са със жалки интерфейси.


Потребителски аватар
20vTurbo
Мнения: 1034
Регистриран на: Вто 29 мар 2005 23:12
Автомобил: Jetta GLI Mk6 TSI + Octavia VRS
Двигател: 2012 20 TSI CCTA 2003 18 AUQ
Местоположение: София или Някъде в скалистите планини
Контакти:

Мнениеот 20vTurbo » Съб 27 дек 2008 0:51


Nokia N97 му е майката ...
http://conversations.nokia.com/home/2008/12/nokia-n97-marks-evolutionary-milestone-for-nseries-and-mobilekind.html

Аз съм фен на Апъл но iPhone-a е много слаб в сравнение с последните модели на Нокиа.

Изображение


Потребителски аватар
musura
Сър
Мнения: 7129
Регистриран на: Пон 28 мар 2005 21:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Голям Поровец
Контакти:

Мнениеот musura » Съб 27 дек 2008 13:54


versace написа:Другото Блекбъри Сторм ли е? Него на живо не съм го виждал. Цена?


Не, HTC Touch HD

madcap написа:Вчера си взех HTC-HD, също мноо як


Като има и по-компактна ферсия (като габарити, а почти същите хардуерни и функционални възможности):

HTC Touch Diamond

Изображение


Ето ти едно ревю на английски на HTC Touch HD

It's got quite a larger screen than iPhone 3G, which takes fingertip navigation to a whole new level
...

...
The multimedia power of the HD is immense, and only a touch away on that huge screen. The high-resolution camera and the tons of software available, make the HD a truly attractive package. And with looks like those - what more can you possibly want in a phone.


Цена - 1200лв.

Последна промяна от musura на Съб 27 дек 2008 14:38, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
madcap
Кенанския лъв
Мнения: 6685
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 11:56
Автомобил: 1990 VW Golf 2
Двигател: APP turbo
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнениеот madcap » Съб 27 дек 2008 14:31


На мен ми трябваше по голям екран, затова взех Touch HD, платформата си прилича със стария покет, но това е мноо бързо, има още кво да се желане но ще го оправят, но е мноо пара


Потребителски аватар
los_tigros
Мнения: 1894
Регистриран на: Сря 17 окт 2007 14:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Мнениеот los_tigros » Нед 28 дек 2008 6:34


musura написа:
versace написа:Другото Блекбъри Сторм ли е? Него на живо не съм го виждал. Цена?


Не, HTC Touch HD

madcap написа:Вчера си взех HTC-HD, също мноо як


Като има и по-компактна ферсия (като габарити, а почти същите хардуерни и функционални възможности):

HTC Touch Diamond

Изображение


Ето ти едно ревю на английски на HTC Touch HD

It's got quite a larger screen than iPhone 3G, which takes fingertip navigation to a whole new level
...

...
The multimedia power of the HD is immense, and only a touch away on that huge screen. The high-resolution camera and the tons of software available, make the HD a truly attractive package. And with looks like those - what more can you possibly want in a phone.


Цена - 1200лв.


Хъ тъ цъ-то е телефона в случая.За ай-фона да не си отварям устата.Много е добър за интернет и т.н. ама като телефон хич го няма


Потребителски аватар
aleksnlnl
Мнения: 351
Регистриран на: Вто 15 яну 2008 1:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Рудозем

Re: I Phone Apple мнение?

Мнениеот aleksnlnl » Съб 07 фев 2009 10:44


от две седмици съм с iphone 3g 16 gb ...........перфектен е много ме кефи и съм много доволен :wink:


Потребителски аватар
pesho_sl
Мнения: 693
Регистриран на: Сря 09 яну 2008 18:16
Автомобил: VW Golf IV
Двигател: AGR 1998
Местоположение: Варна

Re:

Мнениеот pesho_sl » Съб 07 фев 2009 15:14


group® написа:От година и половина го защитавам тоя телефон пред хора, които дори не са го държали за повече от 10 мин :lol: ;)

Иначе за 3G-то само имай предвид, че GPS-a е софтуерен (до колкото аз знам) и не върши работа тук. Но все пак си провери дали е така!

Ако има интернет да си свалиш картата върши. Лично съм го виждал! :P :beer Иначе батерията му не държи много! Мах ден и половина, до два! Но като цяло на мен ми харесва много и много се ядосах като не ми продадоха такова "чудо" на техниката в Сиатъл!! :(


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: I Phone Apple мнение?

Мнениеот hooligans » Съб 07 фев 2009 16:08


от къде си ги поръчвате и какви цени са ?
нещо по тънко нема ли



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта