Наближава :arrow КАЛОЯНОВО (9-10 юни 2018 г.)

Помош при избор на мултифункционално устройство 3 в 1

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
Каспър
Автомобил: Peugeot 406
Двигател: 2.0 16V 1997

Re: Помощ при избор на мултифункционално устройство 3 в 1

Мнениеот Каспър » Чет 05 апр 2018 18:57

Може ли някой да препоръча евтино устройство 3 в 1 за домашна употреба. Ще се ползва изключително рядко и за много дребни неща с минимално натоварване затова ми трябва нещо евтино като първоначална цена и консумативи. Скоростта на печат, резолюцията на сканиране и копиране не ме вълнуват. Държа единствено на безжичен печат и да може да изкарва читави снимки на фотохартия. Искам да си цъкам снимки директно от фотоапарата и текстове и таблици директно от андроид таблет. Копирното ми е за удобство, да не се разкарвам ако се наложи, а скенера едва ли ще го ползвам някога. Предвид тези неща мисля че мастиленоструйно 3 в 1 устройство ще ми свърши работа, а като марка заглеждам Canon, според съветите ви може да избера и друга марка. Ето първото на което попаднах с Wi-Fi:
http://www.technopolis.bg/bg/All-in-One ... 0/p/551403
Има ли устройства в този ценови диапазон при които цветните глави да са отделни, не една обща и всъщност голям минус ли е цветната глава да е обща :rolleyes

Потребителски аватар
sportul
Автомобил: Passat b5 peugeot 407 RHR
Двигател:

Re: Помош при избор на мултифункционално устройство 3 в 1

Мнениеот sportul » Пон 09 апр 2018 22:25

Имах такова , бягай далече от тези касетки с мастило , аз така и не разбрах как мастилото вътре изсъхваше за кратък период от време .
Мъчех се да ги пълня със спринцовка , няколко пъти ставаше ,един път се порязах гадно и се наиграх с канона .
Сега имам мфу Samsung , единствения проблем е че понякога криви листите .

Потребителски аватар
vwfena
Автомобил: VW passat
Двигател: PB 1991
Контакти:

Мнениеот vwfena » Вто 10 апр 2018 21:28

Разгледай Г сериите на Канон. Те са малко по скъпи като устройства, но консумативите се пълнят и са евтини около 10-12 лв на цвят (4 цвята са) и изкарват около 5-6000 копия. Ако искаш нещо по-евтино насочи се към модел с 4 отделни мастилници, поне за тях има заместители които не са лоши като качество и са горе долу на половината като цена, но и копията им са малко около 5-6-700. А за да не засъхват не изключваш принтера, а също така има и функция за самопочистване, ако е засъхнал.

Потребителски аватар
Каспър
Автомобил: Peugeot 406
Двигател: 2.0 16V 1997

Мнениеот Каспър » Сря 11 апр 2018 3:30

Благодаря за инфото, ще потърся нещо друго, щом това не е добър избор.

Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”