Blizoo tv

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
calm
Мнения: 979
Регистриран на: Пет 28 дек 2007 0:17
Автомобил: VW PASSAT B5
Двигател: 1.8T
Местоположение: София
Контакти:

Re: Blizoo tv

Мнениеот calm » Сря 01 авг 2012 11:18


bread1978 написа:...Така че имайте едно на ум, преди да се обвързвате с тия чикиджии...


И две, и три на ум да имаш, пуснеш ли ги в дома си- и са те праснали направо през гащите.
С триста зора прекратих взаимоотношенията си с тях още през 2010г. Ползвах им ТВ и интернет. Имах едно устройство, което с мъка им го върнах. Нося го първия път- ми не е приключил месеца и не можете да го върнете. Втори път- ми той месеца приключи и не може да го върнете щото почна другия :screwy И така докато набарам "точната дата". Разбира се през това време си плащаш въпреки, че не им ползваш услугите, щото въпреки че договорът ти е изтекъл, още си им абонат ЗАЩОТО НЕ СИ ИМ ВЪРНАЛ УСТРОЙСТВОТО. Както споменах им го върнах, разбира се с приемо- предавателен протокол.
Сега на 28.07.2012г. получавам писмо от ЕОС Матрикс, че имам невърнато устройство на стойност 174лв. и трябва или да го върна, или да го заплатя в пет дневен срок от датата на писмото- 20.07.2012г., не от датата на получаването му :screwy т.е. като получавам писмото и вече съм закъснял :banghead:
НЯМА ОТЪРВАНЕ ОТ ТИЯ БОКЛУЦИ!

Само Близу (със 100 000 канала) и една сръбска ефирна телевизия да останат, ще избера сръбската.




Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Blizoo tv

Мнениеот radi_nrj » Сря 01 авг 2012 12:26


Сагата продължава.

Discovery Networks написа:Уважаеми абонати на Blizoo,
след като направихме многократни опити да се споразумеем с Blizoo, за съжаление трябва да уведомим нашите зрители, че бяхме поставени пред единствения избор да предприемем съдебни действия срещу тях за нарушение на договора. Бихме искали ясно да заявим за нашите зрители, че ние не сме искали повече пари, а напротив – става въпрос за това, че Blizoo не се придържат към договора, който са подписали с нас. Ние сме изключително разочаровани, че те не ви осигуряват каналите, които искате да гледат и за които в момента плащате.
Бихме искали да ви благодарим за съобщенията, които ни изпратихте през цялото време, както и за вашите мнения. Ако искате да гледате нашите канали, моля разгледайте приложението по-долу и се запознайте кой оператор във вашия град излъчва семейството от канали на Discovery.

Източник:
http://discoverybg.com/


Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Blizoo tv

Мнениеот LILO&STICH » Сря 01 авг 2012 12:50


radi_nrj написа:Сагата продължава.

Discovery Networks написа:Уважаеми абонати на Blizoo,
след като направихме многократни опити да се споразумеем с Blizoo, за съжаление трябва да уведомим нашите зрители, че бяхме поставени пред единствения избор да предприемем съдебни действия срещу тях за нарушение на договора. Бихме искали ясно да заявим за нашите зрители, че ние не сме искали повече пари, а напротив – става въпрос за това, че Blizoo не се придържат към договора, който са подписали с нас. Ние сме изключително разочаровани, че те не ви осигуряват каналите, които искате да гледат и за които в момента плащате.
Бихме искали да ви благодарим за съобщенията, които ни изпратихте през цялото време, както и за вашите мнения. Ако искате да гледате нашите канали, моля разгледайте приложението по-долу и се запознайте кой оператор във вашия град излъчва семейството от канали на Discovery.

Източник:
http://discoverybg.com/

Жестоко
heavy metal zork heavy metal zork heavy metal zork
Все си мислех,че като ги купиха австриици,ще се оправят,ама ядец mhihi


Stif
Мнения: 699
Регистриран на: Пон 09 яну 2006 15:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Blizoo tv

Мнениеот Stif » Сря 01 авг 2012 13:45


calm написа:
bread1978 написа:...Така че имайте едно на ум, преди да се обвързвате с тия чикиджии...


И две, и три на ум да имаш, пуснеш ли ги в дома си- и са те праснали направо през гащите.
С триста зора прекратих взаимоотношенията си с тях още през 2010г. Ползвах им ТВ и интернет. Имах едно устройство, което с мъка им го върнах. Нося го първия път- ми не е приключил месеца и не можете да го върнете. Втори път- ми той месеца приключи и не може да го върнете щото почна другия :screwy И така докато набарам "точната дата". Разбира се през това време си плащаш въпреки, че не им ползваш услугите, щото въпреки че договорът ти е изтекъл, още си им абонат ЗАЩОТО НЕ СИ ИМ ВЪРНАЛ УСТРОЙСТВОТО. Както споменах им го върнах, разбира се с приемо- предавателен протокол.
Сега на 28.07.2012г. получавам писмо от ЕОС Матрикс, че имам невърнато устройство на стойност 174лв. и трябва или да го върна, или да го заплатя в пет дневен срок от датата на писмото- 20.07.2012г., не от датата на получаването му :screwy т.е. като получавам писмото и вече съм закъснял :banghead:
НЯМА ОТЪРВАНЕ ОТ ТИЯ БОКЛУЦИ!

Само Близу (със 100 000 канала) и една сръбска ефирна телевизия да останат, ще избера сръбската.


Абсолютно същия случай с мен - върнат приемник с приемно-предавателен протокол и писмо от тази фирма-бирник.
Дайте идея как да се противопоставим на този тормоз? :banghead:


Потребителски аватар
calm
Мнения: 979
Регистриран на: Пет 28 дек 2007 0:17
Автомобил: VW PASSAT B5
Двигател: 1.8T
Местоположение: София
Контакти:

Re: Blizoo tv

Мнениеот calm » Сря 01 авг 2012 14:25


Сега им звънях да им буча. Като им казах, че пазя протоколите с които съм взел и върнал устройството, казаха, че ще си отбележат и не трябва да правя нищо повече. Щели да си актуализират инфото. Мизерници. Въпросът е, ако не пазих кирливите протоколи две години какво щеше да стане?! И колко още трябва да ги пазя за да съм сигурен, че след още пет години пак няма да ме търсят? Ще взема да ги кача направо в Държавен вестник.


Потребителски аватар
chefito
Мнения: 9527
Регистриран на: Сря 02 фев 2005 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Blizoo tv

Мнениеот chefito » Пет 02 авг 2013 7:44


Ново 20 от тия мизерници. Звънят ми и казват, че дължа 720лв. Не обясняват от къде е този дълг, но казват, че ще го опростят, ако им стана клиент. :bishop Бягайте далече!


Потребителски аватар
vanbo
Мнения: 146
Регистриран на: Чет 13 дек 2007 17:15
Автомобил: Passat 3 TDI
Двигател: 1. 6 SB 1992
Местоположение: Плевен

Re: Blizoo tv

Мнениеот vanbo » Пет 02 авг 2013 21:14


Приятелю,
Тези п........ и мене се мъчиха да ме прекарат така...Казах им, че пари никога няма да получат от мен, тяхната...
Ама щели да ме съдят ?!! Вече втора година чакам това да се случи...
Просто, ако мине, и си глупак да им се хванеш на изнудването.
Не й обръщай внимание - те да те търсят - със съответните документи за какво искат тези пари...
Спокойно...)


Потребителски аватар
DanZki
Мнения: 201
Регистриран на: Пон 11 юни 2007 14:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Blizoo tv

Мнениеот DanZki » Съб 03 авг 2013 17:10


Аз получавам писма през месец,че им дължа 39 лева :D Прекратил съм отношенията с ЕК още през 2008-а като съм се издължил до стотинка,но пак се пробват.От мен 1 стотинка няма да видят копеленцата,но писмата си пристигат редовно.


Потребителски аватар
dontaskdontsay
Мнения: 1384
Регистриран на: Вто 11 май 2010 17:33
Автомобил: Golf III 1.6 1994
Двигател: ABU

Re: Blizoo tv

Мнениеот dontaskdontsay » Сря 08 мар 2017 16:20


За тези които не си четат смс-те до край (като мен): https://petel.bg/Vnimanie--Ako-poluchit ... ho__197208



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта