Blizoo tv

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Blizoo tv

Мнениеот LILO&STICH » Пон 24 яну 2011 16:18


тцтцт,какви коментари само scare
Добре,че се дръпнах навреме от близууу

Ако някой админо-мод реши,може да death темата.
За мен тя отдавна е приключила :banana

п.п.
Не им завиждам на настоящите и бъдещите абонати scare
Явно проблемите си остават scare




Потребителски аватар
addrak
Мнения: 176
Регистриран на: Нед 01 юни 2008 18:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Blizoo tv

Мнениеот addrak » Пон 24 яну 2011 16:27


Съжалявам , че темата леко се изгърби , но когато говорят фактите и боговете мълчат за разлика от някои хора - смятам темата за изчерпана


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19134
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Blizoo tv

Мнениеот stefan4o » Пон 24 яну 2011 16:31


Фактите май ти ги пишеш ми се струва. Ето ти двата поста, в които сам си противоречиш. Аз също смятам темата за изчерпана, защото няма смисъл да водя спор с човек, който говори самопротиворечащи си неща:
Здравеите.Аз маи се включвам със закъснение , но ми става смешно като гледам хора работещи като подръжка как яростно защитават фирмата си като че ли са собствениците на' близу'.Вашите шефове ще останат доволни ако са във форума ,но фактите говорят че при пускането на програмата бтв-синема тогавашния Кеибълтел -/ говоря преди сливането /обяви в офертите си че ,които иска в пакета си бтв- синема трябва да доплати известна сума.Точно заради тези искания на някои частни телевизии БТВ неколкократно заяви в новините си че не взима никакви пари за излъчването на новата си програма като по този начин всички се сетихме / с някои изключения/ че се мъчат да ни издоят - точно това имах предвид в предишното си изказване .

Тука твърдиш, че БТВ не искали пари, щото така си чул отнякъде. И чувстваш, че иска някой да те издои.
Тук вече цитираш съвсем различно нещо:
Както знаете, "Евроком” и "Кейбълтел” отказват да включат bTV Cinema в базовия си пакет с програми. Вече четвърти месец абонатите на тези оператори нямат възможност да гледат bTV Cinema. Оправданието на мениджмънта на тези оператори е, че "БТВ предлагат условия, които биха довели до чувствително увеличение на месечната такса за телевизия” (цитатът е от съобщение, публикувано на официалния сайт на "Евроком”).

Странно е подобно твърдение, предвид факта, че на всички кабелни оператори в България е предложена една и съща цена за програмното съдържание на bTV Cinema и въз основа на тази цена са сключени договори с близо 200 кабелни и сателитни оператори.

Оказва се, според твоя цитат, че все пак БТВ иска някаква сума.
Последно кое от двете е, за да приключим спора?
Още малко и ще излезе, че си най-наясно със ситуацията в целия форум, евала :012:
п.п. удебеленото е чиста проба клевета


Потребителски аватар
addrak
Мнения: 176
Регистриран на: Нед 01 юни 2008 18:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Blizoo tv

Мнениеот addrak » Пон 24 яну 2011 16:42


Явно при тебе проблема е че винаги трябва да си прав.Ако нещо не си схванал с едно прочитане ами прочети го още 10 -12 пъти докато го разбереш,щото маи само ти не си разбрал нищо досега :deal


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19134
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Blizoo tv

Мнениеот stefan4o » Пон 24 яну 2011 16:44


Какво има за разбиране, аз ти зададох конкретен въпрос, на който ти удобно избягваш да ми дадеш отговор. И то не за друго, ами вероятно защото или не му знаеш отговора, или те е страх да не би случайно аз да изляза прав (понеже аз пък заставам 100% зад думите си, че на никой цената му за пакет програми не е образувана въз основа на БТВ Синема). Редно е като не си сигурен в нещо или не знаеш - да попиташ и да се поинтересуваш, преди да пишеш неверни неща и да вкарваш хората в заблуда. Оставям настрана въпроса, че с подобни изказвания неподплатени с факти черно на бяло си с единия крак в съдебната зала, ако този, срещу който са насочени реши да те попита официално защо разпространяваш лъжи. В случая ти говоря по принцип. Това може да се случи както с юридическо, така и с физическо лице. Ще ти задам отново въпроса, като се самоцитирам:
И какво се получи в крайна сметка? Някой абонат на Кейбълтел случайно да е платил допълнително за БТВ Синема? Или пък да са му вдигнали месечната такса, когато пуснаха телевизията?


Потребителски аватар
addrak
Мнения: 176
Регистриран на: Нед 01 юни 2008 18:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Blizoo tv

Мнениеот addrak » Пон 24 яну 2011 17:04


Сега ще пиша бавно.Естествено че никои не е платил отгоре - хората да не са луди но опита е очеваден- цитирам-" БТВ предлагат условия, които биха довели до чувствително увеличение на месечната такса за телевизия” (цитатът е от съобщение, публикувано на официалния сайт на "Евроком”).


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19134
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Blizoo tv

Мнениеот stefan4o » Пон 24 яну 2011 17:06


Тоя цитат е преди да направят споразумението. Прав ли съм?
Какво стана след като се споразумяха? Вдигнаха ли цената?
Някой чуства ли се издоен? Освен теб де, ти явно по дефолт си издоен mhihi
Това какво някой казал, обявил, написал някъде си, пред това, какво е станало НА ПРАКТИКА някак си трябва да се подразбира, че човек го интересува всъщност това с големите букви. За какво изобщо спориш? Че някой е казал нещо си, че можело, ама евентуално, да доведе до друго нещо?
Ако спориш за последното изречение - да, прав си, въртяха се подобни предположения из медийното пространство, но те така и не станаха реалност :beer Сега доволен ли си?
Наскоро тръгна съобщение по инфо-канала, че можело да се прекрати излъчването на НОВА и Диемите, поради това, че последните искали по-висока цена за излъчването на пакета си от програми. Да, ама явно нещата се решиха бързо и без много шум. Аз продължавам да си плащам все същите пари за кабелната, както и останалите абонати. Мен не ми дреме на луканката, колко пари искали Нова или Диема, дреме ми само накрая на месеца, колко пари давам за таксата. Та изводът е, че медиите трябва да има какво да пишат и са доволни от такива измислени сензации, а аз си амортизирах клавиатурата да пиша по тая тема mhihi


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Blizoo tv

Мнениеот Pichaga » Пон 24 яну 2011 19:53


няма смисъл от нападки по форума, има и доклад на тая тема в темата, нека тук пишат хора /потребители/ доволни и не толкова от услугита на близуу. А не настоящи служители и бивши клиенти :drunk


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19134
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Blizoo tv

Мнениеот stefan4o » Пон 24 яну 2011 19:56


Е, щом има проблем, че съм писал си в пълното право да ми изтриеш мненията. :Mr Green Fun Само че освен всичко друго съм и потребител на Близоо и си плащам като поп :deal

Последна промяна от Pichaga на Пон 24 яну 2011 22:32, променено общо 1 път.
Причина: Нищо не трия...просто казах мааалко по-обективно да се гледа на нащата и да не се превръща темата в нападки...не е много нали...аз също съм абонат на близу, но на ТВ и съм доволен, то и толкова я гледам де...


Потребителски аватар
Милослав
Мнения: 3648
Регистриран на: Сря 29 мар 2006 11:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Blizoo tv

Мнениеот Милослав » Пон 24 яну 2011 20:57


МноУ зУе е положението с тези хубавци .... скоро пак нямах телевизия и онзи по телефона ме кара да си правя някакви настройки - обаче неподготвен - като го запитах за кво ми пробутва някакви инструкции които ги има в нета, не можа да ми даде отговор ... келемета ... поредната услуга в БГ, която яко съква ...


Потребителски аватар
Krasi
Мнения: 670
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ПЛЕВЕН

Re: Blizoo tv

Мнениеот Krasi » Сря 26 яну 2011 10:33


Аз пък съм доволен от ТВ на Близу в Плевен, за 9лв. на месец пълен аналогов пакет който гледам на 3 телевизора и цефрова ТВ с 40 канала /нея я гледам само в кухнята и съм боднал картата в САМ модула/.

Качеството е идеално.
Кво му плащам на всичко това за 9 лв. на месец? - нема такава цена другаде..
Освен това и служителите им са много точни и грамотни - имах проблем с настройките на цифровата ТВ на LCD Sony - дойдоха си хората в точния час, настроиха го, всичко ОК.

Преди това в др. оператор плащах 18лв. на месец за пълен аналогов пакет само.
Това е.


parksf
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 25 яну 2011 20:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Blizoo tv

Мнениеот parksf » Сря 26 яну 2011 16:40


Стефане някакви канали за Испански,Италиански и Германски мачове няма ли да се пуснат че 2 сезон сме само на Английски мачове,Благодаря предварително.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19134
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Blizoo tv

Мнениеот stefan4o » Сря 26 яну 2011 21:14


Ами кажи ми за кои нанали иде реч, щото аз мачове от 1994 насам не гледам и да ти кажа хич не съм в час с нещата mhihi
Аааа, БулсТАТком(тъй му викати сиГаНити в нашия град mhihi ) държат правата за испанското с програмата си ТВ+ само това знам по въпроса с мачовете. Кажи ми конкретно за кои канали иде реч и ще питам, за програмната схема на фирмата много рядко се отваря дума, дискутираме съвсем други неща на оперативките mhihi


Потребителски аватар
mickoff
Мнения: 151
Регистриран на: Пон 07 авг 2006 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Blizoo tv

Мнениеот mickoff » Чет 27 яну 2011 7:51


Не знам тези дето пишат, че са доволни от Близу каква им е ситуациата. Аз съм абонат от 33 дена и качеството е добро, но сега за 6 или 7-ми път /изгубих им бройката/ нямам телевизия. Наравих грешка, че им станах клиент и ще я поправя!
А и политиката на Близу за пиратите е като на топлофикация - сами да се оправяме помежду си - по съседски :laser . Да ама не - аз имам договор и отношения с Близу, а не с бай мизерник дето не му се плаща :banghead:


parksf
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 25 яну 2011 20:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Blizoo tv

Мнениеот parksf » Чет 27 яну 2011 10:02


stefan4o написа:Ами кажи ми за кои нанали иде реч, щото аз мачове от 1994 насам не гледам и да ти кажа хич не съм в час с нещата mhihi
Аааа, БулсТАТком(тъй му викати сиГаНити в нашия град mhihi ) държат правата за испанското с програмата си ТВ+ само това знам по въпроса с мачовете. Кажи ми конкретно за кои канали иде реч и ще питам, за програмната схема на фирмата много рядко се отваря дума, дискутираме съвсем други неща на оперативките mhihi

Ами ЕВРОСПОРТ 2 Бундеслига.Ал Джазира и други ама не ги знам.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта