В момента е Нед 18 ное 2018 14:11
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Отговори  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Препоръчайте бензинова коса/храсторез/ за около 300 лв. Публикувано: Съб 18 авг 2018 10:10 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Благодаря . Има и още нещо - в магазина ми казаха че изискване на производителя за да ми е валидна гаранцията е да слагам само зелено 2Т масло ( без условие за конкретна марка).За старата машина бях купил червено. Освен в цвета каква е разликата м/у 2 те масла?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Препоръчайте бензинова коса/храсторез/ за около 300 лв. Публикувано: Съб 18 авг 2018 11:16 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Зелено, червено - глупости на търкалета. Слагайте масло за двутактови мотоциклети, на това за резачки е наблегнато на екология - бързо разграждане. Мазилните качества страдат.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Препоръчайте бензинова коса/храсторез/ за около 300 лв. Публикувано: Съб 18 авг 2018 19:01 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Дивинол FF от Плевен - чисто германско масло 9,90л без куриерски. Държина разтворено масло в бензин продължително време, Пусни Гошо и чети.
Ще ми предлагат наливно на Хуксварна за 14 и кусур лв/ л -наливно

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Препоръчайте бензинова коса/храсторез/ за около 300 лв. Публикувано: Пон 20 авг 2018 11:23 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Така Пробвах новата машина - засега се представя много добре. Относно маслото - загубих ценно време да прочета документите на машината и гаранционните условия и никъде не видях да пише че маслото трябва да е с някакъв определен цвят, явно в магазина им дават някакъв процент от продажбата на определена марка зелено масло. Напоследък ползвах червен " Орлен " , сега взех зелен .

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Препоръчайте бензинова коса/храсторез/ за около 300 лв. Публикувано: Вто 21 авг 2018 13:03 
На линия

Автомобил:
Двигател:
gergeto написа:
Така Пробвах новата машина - засега се представя много добре. Относно маслото - загубих ценно време да прочета документите на машината и гаранционните условия и никъде не видях да пише че маслото трябва да е с някакъв определен цвят, явно в магазина им дават някакъв процент от продажбата на определена марка зелено масло. Напоследък ползвах червен " Орлен " , сега взех зелен .

Колега сори за спама но на каква цена взимаш 2Т маслото?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Препоръчайте бензинова коса/храсторез/ за около 300 лв. Публикувано: Вто 21 авг 2018 14:13 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Маслото ( зеленото) го взех от Практикер заедно с бензиновата коса , но не му погледнах цената . Просто като ми каза продавача че изискването на производителя било за зелено 2Т му казах да ми даде някакво -средна хубост . Иначе червения Орлен съм го купувал миналата година за около 7-8 лв./ л. с отстъпката.

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3

Всички времена са UTC+02:00