Наближава :arrow 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest 2019 (10-ти, 11-ти и 12-ти Май 2019 г.)

Препоръчайте бензинова коса/храсторез/ за около 300 лв.

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
gergeto
Автомобил:
Двигател:

Re: Препоръчайте бензинова коса/храсторез/ за около 300 лв.

Мнениеот gergeto » Съб 18 авг 2018 10:10

Благодаря . Има и още нещо - в магазина ми казаха че изискване на производителя за да ми е валидна гаранцията е да слагам само зелено 2Т масло ( без условие за конкретна марка).За старата машина бях купил червено. Освен в цвета каква е разликата м/у 2 те масла?

Потребителски аватар
muns61
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот muns61 » Съб 18 авг 2018 11:16

Зелено, червено - глупости на търкалета. Слагайте масло за двутактови мотоциклети, на това за резачки е наблегнато на екология - бързо разграждане. Мазилните качества страдат.

Потребителски аватар
kris11
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Контакти:

Мнениеот kris11 » Съб 18 авг 2018 19:01

Дивинол FF от Плевен - чисто германско масло 9,90л без куриерски. Държина разтворено масло в бензин продължително време, Пусни Гошо и чети.
Ще ми предлагат наливно на Хуксварна за 14 и кусур лв/ л -наливно

Потребителски аватар
gergeto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот gergeto » Пон 20 авг 2018 11:23

Така Пробвах новата машина - засега се представя много добре. Относно маслото - загубих ценно време да прочета документите на машината и гаранционните условия и никъде не видях да пише че маслото трябва да е с някакъв определен цвят, явно в магазина им дават някакъв процент от продажбата на определена марка зелено масло. Напоследък ползвах червен " Орлен " , сега взех зелен .

Sstefaan84
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Sstefaan84 » Вто 21 авг 2018 13:03

gergeto написа:Така Пробвах новата машина - засега се представя много добре. Относно маслото - загубих ценно време да прочета документите на машината и гаранционните условия и никъде не видях да пише че маслото трябва да е с някакъв определен цвят, явно в магазина им дават някакъв процент от продажбата на определена марка зелено масло. Напоследък ползвах червен " Орлен " , сега взех зелен .

Колега сори за спама но на каква цена взимаш 2Т маслото?

Потребителски аватар
gergeto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот gergeto » Вто 21 авг 2018 14:13

Маслото ( зеленото) го взех от Практикер заедно с бензиновата коса , но не му погледнах цената . Просто като ми каза продавача че изискването на производителя било за зелено 2Т му казах да ми даде някакво -средна хубост . Иначе червения Орлен съм го купувал миналата година за около 7-8 лв./ л. с отстъпката.

Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”