Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора ръка!

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
maxpayne
Мнения: 2808
Регистриран на: Нед 28 сеп 2008 12:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот maxpayne » Вто 16 апр 2013 1:22


Подобен опит имаше и при нас - преди половин година някъде, купихме един модел, но в кашона са ни пробутали друг (макар на кашона да пишеше модела, който искахме). Обаче това го установяваме като минахме 100км, за да го носим на баба ми. Айде обратно и се оказа, че от този, който искаме има само една бройка и тя е мостра. И го гледам продавач-консултанта, който направи гафа с грешния телевизор как вади от едно чекмедже парцалче и някакъв спрей и почва да бърше мострата. И заставам до него и му викам:
- Ти нали не си мислиш да ни дадеш мострата?

И той смутолеви едно "не" и спря да почиства :mhihi

Не знаех, че е на цецко тази верига вече, ще спра да ги ползвам определено




Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8292
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот Stivi » Вто 16 апр 2013 8:45


А най-глупавото е че тези промоции са толкова промоции колкото аз съм космонавт ! Като го видях тоя "черен петък" в Техномаркет веднага отворих техния сайт и този на Технополис и почнах да сравнявам,ами в Технополис имаше същите модели /за ТВ говоря/ на същите цени без даже да са на промоция,в Техномаркет бяха изписали като "редовни" цени такива които тези стоки не са имали и като са били нов модел а какво остава за след година или повече после ги задраскали и сложили -30% примерно ! Цялата работа е да се излъжат колкото може повече балъци и в тарапаната да се разчисти шкартото ! Ама не е луд този дето яде зелника а този дето му го дава - видите ли "големи промоции" отваряйте си очите на четири,гледайте с лупата и четете най-дребните шрифтове защото в 90% се опитват да ви метнат !


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот Spas » Вто 16 апр 2013 8:52


Щом я познаваш, предай й много поздрави от "истерикът" (както тя сама ме определи, докато говореше по телефона) и неговите родители! Кажи й също така да следи интернет и социалните мрежи - до момента за по-малко от 48 часа темата са я видяли над 3500 човека и над 50 човека са я споделили във Facebook. Именно тя и нейното високомерие и безпочвено самочувствие са причината веригата, в която работи да загуби стотици и хиляди лоялни клиенти! Дано и някой ръководител види темата де. Тя бързо се мултиплицира и в други форуми icon_idea



Това, че я познавам не значи, че имам желание да говоря с нея :Mr Green Fun Ама никак. За нея е говорено много, писано също, беше със протекции в ТМ по времето на Китов, сега не съм сигурен, защото вече съм малко по-далеч от тях (за което се радвам много). Също така и да споделя, че ако някой все пак реши да отиде да си купи телевизор от Техномаркет след тази случка, да ми се обади да му разкажа как стоят нещата във централният им склад и как се отнасят с телевизорите и всичката останала друга техника! След това няма да иска да си купи телевизор от там, бъди сигурен, ами ще му е до ... :newsm66


Passat&Espace
Мнения: 3
Регистриран на: Пон 08 мар 2010 17:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот Passat&Espace » Чет 18 апр 2013 18:07


Верно са пълни мизерници. Имам поръчка от неделя онлайн и днес ми я отказват, а стоката която съм поръчал е налична, даже я има в местния техномаркет ама е с 80лв. вече по скъпа.


Потребителски аватар
Dead man
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 9978
Регистриран на: Съб 27 окт 2007 11:02
Автомобил: Hyundai Sonata 2007
Двигател: 2.0 16V 145HP
Местоположение: София,Дружба 1
Контакти:

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот Dead man » Чет 18 апр 2013 18:18


Никъде в тези големи вериги не става без да имаш познат там... :a045

Един реве от Техномаркет,друг от Технополис,трети от Зора... :c010

Ако си нямате никой там,ви е нужен яко късмет,нерви и МНОГО ГЛЕДАНЕ НА СТОКАТА... :a045 :deal


automan
Мнения: 1233
Регистриран на: Пет 09 апр 2010 17:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pazardjik

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот automan » Чет 18 апр 2013 18:49


в който и магазин да отидете пише ли ПРОМОЦИЯ бягайте далеч . ще ви излъжат :a045 аз така брах ядове с климатик самсунг от техномаркет уж на промоция а ми излезе двойно по скъпо скапах се от ремонти . но това важи и за другите магазини , в България всичко е боклук :beer


azrod
Мнения: 1178
Регистриран на: Сря 07 апр 2010 22:42
Автомобил: Passat B3 Variant
Двигател: 1.8mi AAM 1993
Местоположение: Асеновград/ Пловдив
Контакти:

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот azrod » Пет 19 апр 2013 10:15


Няма да ти кажа в коя верига видях продавачката да изчислява цените от най-ниската да прибавя два пъти по 30% отгоре и да ги зачерква все едно, че е имало две промоции...


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19685
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот Vlad777 » Пет 19 апр 2013 11:17


Колеги, телевизорът, който аз купих си беше на редовна цена над 800 лв преди промоцията по всички магазини. Сега гледам, че в зора е 789 лв., а в техномаркет вече го няма. Купих го за 599 лв, което наистина си е добра промоция.

темата не е за промоция или не, защото явно има начин хем да е на промоция, хем да е нов телевизора. Основният проблем е в това, че продавачът на стоката е нарушил закона като не е предупредил купувача за известни му характеристики на стоката, които биха променили неговото решение. С една дума: ЛЪЖА.


Техномаркет Цариградско Шосе :thumb_down


AgpeHaJIuH
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 18 яну 2013 11:07
Автомобил: golf
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот AgpeHaJIuH » Пет 19 апр 2013 20:18


[color=#FF0000]Не искам да обиждам някого,пари нямам много,но като чета темата,виждам че участват хора от всички възрасти и полове,виждам че става въпрос за всякакъв вид техника, и си мисля,че това всъщност е БЪЛГАРСКИЯТ ЧЕРЕН ПЕТЪК,така че...идете в събота


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19685
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот Vlad777 » Пон 22 апр 2013 19:39


Поставих линк към тази тема на стената на Техномаркет във Facebook и ето какво получих като отговор:

Техномаркет: Владмир Цанев с интерес прочетох историята ти,не се учудвам на нищо,но понятията "мостра,, и "втора ръка,, са две коренно различни определения.ние служителите в ТМ си имаме изисквания и планове кой телевизор къде да стои,как да стои.....ние,просто го правим,когато един модел малко или много остарее,той се прибира в кашона със всичките му аксесоари,а на негово място идва новия модел.Явно за да сте доволни вие клиентите трябва да запечатаме всичко,да няма мостри за да не взимате ,,Втора ръка" плащате и тогава вадим стоката,да ама и тогава ще сте недоволни....ще кажете изкарайте го...искаме да го пробваме ....нали,първо да го видим...тогава да платим....хората угодия нямат!


От една страна неграмотно написано. А от друга, вместо каквото и да е извинение за явната лъжа и заблуда, както и наглото отношение на Хермина Хачикян, получих още едно обвинение, че "хората нямат угодия!" и сам съм си виновен. Представете си каква фирмена култура е това, щом за тях клиентите са някакви мрънкачи и нещастна паплач!!!

Продължават да ме изумяват самозабравилите се индивиди в Технимаркет! Ако бяхме истинска европейска страна, отдавна пазарът щеше да ги е изхвърлил!


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот dobrin » Пон 22 апр 2013 22:29


Рано или късно всеки с подобно отношение ще заеме полагащото му се място.


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот Spas » Вто 23 апр 2013 14:53


За съжаление не е рано.

Аз бях управител в магазин за техника, доста по-малък от ТМ и Технополис, обслужвах клиентите перфектно, в Техномаркет ги лъжеха, прецакваха, но хората пак си ходеха там....за съжаление!


Потребителски аватар
boyan.chav
Мнения: 847
Регистриран на: Съб 07 авг 2004 23:26
Автомобил: VW Golf IV 1998
Двигател: 1.4 16v 75hp AHW
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот boyan.chav » Вто 23 апр 2013 16:13


Този отговор все едно някой от общаците го е написал :stumm
Пазарувал съм от всичките пловдивски ТМ-и и до сега проблеми не съм имал. Имам и карта с 5% отстъпка, която ми спестява по някой лев. Явно този "черен петък" в България тепърва ще се развива и нагажда, надявам се в положителен план. От всичко най-много ме дразни това, че ти като клиент си бил накаран от работниците да се чувстваш виновен. Забелязал съм, че при нас в БГ-то започват нещата да се пооправят откъм отношение към клиента, но все още има фирми, в които шуробаджанащината съществува и доста от тези служители нямат никакъв респект към клиента.
ЕДИТ: скоро бях да купя фоторамка за подарък, видях една изложена Panasonic на доста добра цена и като поисках да я разгледам, продавача ме предупреди, че е мостра. На външен вид си й личеше. Нямаше предпазно фолио на екрана, цялата беше мръсна, прах, отпечатъци, надраскана. Оставих я и взех друга, малко по-скъпа, но я разопаковаха пред мен, беше увита с найлон, имаше фолио на екрана и си личеше, че беше непокътната, brand new. Тествахме я, написаха ми гаранцията и до сега работи без проблем :wink


Потребителски аватар
Winner25
Мнения: 7339
Регистриран на: Пон 14 мар 2005 15:33
Автомобил: VW Passat B4 B6
Двигател: ABS BKC
Местоположение: Казанлък

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот Winner25 » Вто 23 апр 2013 21:52


idiotchooo написа:За съжаление не е рано.

Аз бях управител в магазин за техника, доста по-малък от ТМ и Технополис, обслужвах клиентите перфектно, в Техномаркет ги лъжеха, прецакваха, но хората пак си ходеха там....за съжаление!

Доброто обслужване не може да доведе толкова клиенти, колкото рекламата за мега промоция в национален ефир. Също голяма част от клиентите са склонни да изтърпят лошото отношение за да платят 20лв по-малко. А качественото обслужване и квалифицирания персонал струват пари :smile


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот hooligans » Вто 23 апр 2013 22:59


Вчера отивам за един цифров приемник, на табелката 42лв, а на касата ми казват 49лв.
"Ама там пише 42лв?"
"Ами пропуснали сме да сменим цената" :screwy
Върнах го.
Днес отивам в същия магазин за друг приемник в промоция с антена.
Сложени кутиите, ама ни цена има ни антена...
Питах един обядващ от персонала.
"В брошурата има промоция приемник и подарък антена, от къде мога да взема антената?"
"Каква е тази промоция, аз незнам за такава."
"Е вчера на касата я видях"
И се почна едно разлистване на брошурата, докато не му показах промоцията...
Е даде ми антена, но обслужването в магазина под всякаква критика....



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта