"Черен петък" в emag.bg

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
vlast_vd
Мнения: 147
Регистриран на: Вто 26 фев 2008 11:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот vlast_vd » Пет 25 ное 2016 22:58


Има малка разлика обаче.
Евтината се продава от Емаг, а скъпата от techmart.




Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот Mishonti » Пет 25 ное 2016 23:01


Кой да гледа. Веднага с конспирациите, световния елит, масоните.. :mhihi


kossis
Мнения: 2341
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 10:20
Автомобил:
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот kossis » Съб 26 ное 2016 0:40


villystyle написа:Така е всички които поръчваме от Емаг сме ВИП :screwy


Не всички сме ВИП !!! Аз съм КРП-купи ремонтирай и ползваи !!! Друг тип специални клиенти. Развиват способностите и уменията на Клиента но само ако ги има.

ВИП а сте наедро. Като ви чета вас пазаруващите от Магазинът сте го изкупили целия само вие. Разполагате с хиляди левове и пазарувате здраво.
А аз нямам пари, няма Е фак и съм толкова спокоен. Направо като Монах в манастира Шаулин влизам в хармония с природата и себе си..... :biggrin

--------

Zdravko Zankov оправих го тоя Техномаркет !


Потребителски аватар
nikolay_ss
Мнения: 1011
Регистриран на: Чет 02 яну 2014 7:02
Автомобил: Touareg 7P6
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот nikolay_ss » Пон 28 ное 2016 15:01


vlast_vd написа:Има малка разлика обаче.
Евтината се продава от Емаг, а скъпата от techmart.


Да прав си, сега го забелязах.
Това какво означава, че бройките от емаг са били изкупени и са останали само от техмарт ли?


Потребителски аватар
Milenkatara
Мнения: 470
Регистриран на: Нед 27 юни 2010 23:22
Автомобил:
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот Milenkatara » Пон 28 ное 2016 15:28


Mishonti написа:Кой да гледа. Веднага с конспирациите, световния елит, масоните.. :mhihi


На абсолютно всички стоки им беше вдигната цена и после намалена за да изглеждат много намалени. Не ги защитавай по този въпрос, защото не си прав !!! Хубавите неща свършиха за 30 секунди всичко останало постоя няколко часа, докато баламурниците си мислят ,че е на промоция и си струва много. Мъжкия портфейл на 61лв от 150лв ( реално е 70лв в магазините), стелките за ауди А3 от 56лв на 76 мисля ,че бяха и след това намалени на 51лв, Samsunng J5 беше намален с цели 3лв от конкурентен друг онлайн магазин, в който не беше дори "черен Петър" и още много други, но не ми се изброява.

Последна промяна от Milenkatara на Пон 28 ное 2016 15:31, променено общо 1 път.


kossis
Мнения: 2341
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 10:20
Автомобил:
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот kossis » Пон 28 ное 2016 15:30


Абе това са балъци в тоя Е-маг. Чупиш си телефона и ти дават нов..... Да се чудиш как изобщо са на печалба.


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6066
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот DoH_KuXoT » Пон 28 ное 2016 15:34


DaDiablo написа:Mishonti, ако не си разбрал досега, да знаеш, комуникацията с kossis е невъзможна. Типичната форумна балалайка, все той прав.
Съгласи се, по-лесно ще е ;)


+1


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот Mishonti » Пон 28 ное 2016 15:35


Не, не са балъци. Аз съм лъжец. Единствената ми работа в този форум е да лъжа, както правя години наред. Просто си нямам друга работа.

Едит: Мислих да пиша какво си поръчах на 25, кога дойде, на каква цена и т.н, но просто няма смисъл.


Потребителски аватар
DaDiablo
Мнения: 676
Регистриран на: Пет 22 фев 2013 22:50
Автомобил: Passat
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот DaDiablo » Пон 28 ное 2016 15:45


Milenkatara написа:
Mishonti написа:Кой да гледа. Веднага с конспирациите, световния елит, масоните.. :mhihi


На абсолютно всички стоки им беше вдигната цена и после намалена за да изглеждат много намалени. Не ги защитавай по този въпрос, защото не си прав !!! Хубавите неща свършиха за 30 секунди всичко останало постоя няколко часа, докато баламурниците си мислят ,че е на промоция и си струва много. Мъжкия портфейл на 61лв от 150лв ( реално е 70лв в магазините), стелките за ауди А3 от 56лв на 76 мисля ,че бяха и след това намалени на 51лв, Samsunng J5 беше намален с цели 3лв от конкурентен друг онлайн магазин, в който не беше дори "черен Петър" и още много други, но не ми се изброява.

Точно Galaxy J5 Dual беше телефона, който поръчах от емаг. За 350 лева.
От доста време исках да взема за майка ми такъв и му следях цената в няколко сайта.

Не знам кой е този другия конкурентен онлайн магазин, но в повечето магазини за телефони цената му е 400+.

Изключвам olx, ebay и aliexpress.


Потребителски аватар
Milenkatara
Мнения: 470
Регистриран на: Нед 27 юни 2010 23:22
Автомобил:
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот Milenkatara » Пон 28 ное 2016 17:44


DaDiablo написа:
Milenkatara написа:
Mishonti написа:Кой да гледа. Веднага с конспирациите, световния елит, масоните.. :mhihi


На абсолютно всички стоки им беше вдигната цена и после намалена за да изглеждат много намалени. Не ги защитавай по този въпрос, защото не си прав !!! Хубавите неща свършиха за 30 секунди всичко останало постоя няколко часа, докато баламурниците си мислят ,че е на промоция и си струва много. Мъжкия портфейл на 61лв от 150лв ( реално е 70лв в магазините), стелките за ауди А3 от 56лв на 76 мисля ,че бяха и след това намалени на 51лв, Samsunng J5 беше намален с цели 3лв от конкурентен друг онлайн магазин, в който не беше дори "черен Петър" и още много други, но не ми се изброява.

Точно Galaxy J5 Dual беше телефона, който поръчах от емаг. За 350 лева.
От доста време исках да взема за майка ми такъв и му следях цената в няколко сайта.

Не знам кой е този другия конкурентен онлайн магазин, но в повечето магазини за телефони цената му е 400+.

Изключвам olx, ebay и aliexpress.



http://store-bg.net/samsung-galaxy-j5-s ... 16849.html
http://gsmi.bg/?page=showitem&id=2955
http://smartfoni.bg/products.php?produc ... y-J5-White
:death


За да не е офф мнението - Не ме разбирайте погрешно и аз пазарувам от Емаг и съм доволен от покупките си от там, но това с вдигането на цените ми идва малко в повече.


Потребителски аватар
DaDiablo
Мнения: 676
Регистриран на: Пет 22 фев 2013 22:50
Автомобил: Passat
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот DaDiablo » Пон 28 ное 2016 17:50


Никак не те разбирам погрешно.
Ти би ли си купил телефон от цък-язък 1.ком, сайт изглеждащ така?
Или цък язък 2 - сайт направен по някакви темплейти.
Не е номера да намериш даден телефон за 200 лева от някъв сайт и после да ги търсиш с лопата, когато му стане нещо на телефона. Разбираш ме, нали?

А и да не съм офф - прочети ми поста пак. Говоря за двусимов телефон.
Модел 2016 година. Всичките 3, които си показал са по-старата модификация, с по-малък storage.


Потребителски аватар
Milenkatara
Мнения: 470
Регистриран на: Нед 27 юни 2010 23:22
Автомобил:
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот Milenkatara » Пон 28 ное 2016 18:01


DaDiablo написа:Никак не те разбирам погрешно.
Ти би ли си купил телефон от цък-язък 1.ком, сайт изглеждащ така?
Или цък язък 2 - сайт направен по някакви темплейти.
Не е номера да намериш даден телефон за 200 лева от някъв сайт и после да ги търсиш с лопата, когато му стане нещо на телефона. Разбираш ме, нали?

А и да не съм офф - прочети ми поста пак. Говоря за двусимов телефон.
Модел 2016 година. Всичките 3, които си показал са по-старата модификация, с по-малък storage.



Да бих си купил, защото са проверени и съм поръчвал от тях. Това,че не може да се доверите си е ваш проблем. Няма смисъл да се спори, защото всички видяхме как цените се качиха нагоре и после бяха "намалени" много. :no


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот Mishonti » Пон 28 ное 2016 18:19


Ето го модела, за който говори колегата DaDiablo:
http://store-bg.net/samsung-galaxy-j5-d ... 19113.html

Дори в този шано сайт е 50лв над Емаг.

И да не съм офф: Февруари месец си купих прахосмукачка Самсунг от Техномаркет за 139лв. Понеже съм доста доволен от нея, майка ми реши да си вземе същата. Поръчах я на черния петък от Емаг - за 99лв, като съм ровил из всички сайтове и все още си държи цената, която заплатих за нея през Февруари.


Потребителски аватар
Stoyanov_Vw
Мнения: 528
Регистриран на: Вто 06 дек 2011 1:31
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: 1.9 TDI AHF
Местоположение: Bourgas

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот Stoyanov_Vw » Пон 28 ное 2016 19:56


И аз следях 1-2 продукта седмица или две преди черния петък. В деня на промоцията, цените им не бяха изкуствено надути. В крайна сметка направих поръчка, но този срок за доставка до 05.12 ми се струва доста голям.


villystyle
Мнения: 163
Регистриран на: Сря 12 сеп 2012 16:08
Автомобил: VW Passat B6 2.0 FSI variant
Двигател: BLR 2005
Местоположение: София

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот villystyle » Пон 28 ное 2016 20:30


Milenkatara написа:
DaDiablo написа:Никак не те разбирам погрешно.
Ти би ли си купил телефон от цък-язък 1.ком, сайт изглеждащ така?
Или цък язък 2 - сайт направен по някакви темплейти.
Не е номера да намериш даден телефон за 200 лева от някъв сайт и после да ги търсиш с лопата, когато му стане нещо на телефона. Разбираш ме, нали?

А и да не съм офф - прочети ми поста пак. Говоря за двусимов телефон.
Модел 2016 година. Всичките 3, които си показал са по-старата модификация, с по-малък storage.



Да бих си купил, защото са проверени и съм поръчвал от тях. Това,че не може да се доверите си е ваш проблем. Няма смисъл да се спори, защото всички видяхме как цените се качиха нагоре и после бяха "намалени" много. :no


Видял си едни неща, а аз което сложих в кошницата и после го купих си беше доста намалено - един пример кафемашина долче густо 75 лв. - сега е на цена 180 лв., като тази седмица имаше анонс в Кауфланд за 90 лв. На колегата даваш пример със стар телефон ама да си отгоре http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone2=7869 сам може да видиш разликите. Че има нагоре и после свалят и аз го гледам и е факт ама да кажеш, че абсолютно всичко е манипулация ти сам си го написал по-горе "Това,че не можеш да се довериш си е твой проблем!



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 220 госта