"Черен петък" в emag.bg

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
kossis
Мнения: 2341
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 10:20
Автомобил:
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот kossis » Пет 25 ное 2016 14:23


Абе те добре ги въртят тия пари. Но аз определено установих че реалнто намаление на даден продукт може да се случи в границите от 10-15% макс. Даже като ходя вече в Практикер, Техмарт и Технополис си има познати Управители и Логистици и знам кога дадена стока ще се зареди и намали или пък те ми я намалят след леко разискване. Но това са възможните % надолу. Така си купих алуминиева стълба 3х11-8,5 метра макс. за 199 лева.

Когато отстъпката е над тези процените се касае за залежала стока и единична бройка която се чисти. Така си купих Пераляна Индезит за вилата с 80 лева надолу от Хоуммакс за 385 лева. 1000 об / 7 кила.
Можеби това са и едни от коректните магазини занимаващи се с търговия на територията на Държавата.
Практикер и Технополис са под шапката на Видеолукс.

А номерата на Е-фак са друг вид. Те просто купуват от заводите в Китай стоки с фабрични дефекти -цели партиди. Малки дефекти, но дразнещи. Абе 2 и 3 качество на съответната цена естествено. А тук ни го продават за 1. Така си купих кафемашина Делонги и си я ремонтирах сам - фрезовах леглото на иглата на крана за парата да не изпуска с дремел. :mhihi Лек дефектец, но сваля налягането и изпуска вода постоянно.
А които не може да ремонтира- се почва връщане и препродаване като отваряна стока с още по ниска цена и тнт......

Аз поне отдавна вече знам че няма как да клатя Дявола ! Които може да пробва с Е-фак ! :mhihi




Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот Mishonti » Пет 25 ное 2016 15:58


Не знам какво толкова имате против стоките на Емаг и промоциите ми. Доста неща съм поръчвал през годините, нищо дефектно съм нямал - телефони, таблети, лаптоп, телевизор и още куп работи, които не се сещам. Да не говорим че преди 2 години изтървах и счупих един смартфон - пратих го по гаранция да пробвам дали ще мине номера и ми го върнаха с нов дисплей. Но всеки сам си избира, аз като не съм имал проблеми с качеството, не мога да кажа нищо лошо.


kossis
Мнения: 2341
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 10:20
Автомобил:
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот kossis » Пет 25 ное 2016 16:02


Колега гарантира ти че ти и тото да играеш пак ще спечелиш милионите и по телевизията ще те дадат...... :bowdown


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: "Черен петък" в emag.bgа

Мнениеот Mishonti » Пет 25 ное 2016 16:24


Колега, нали не си мислиш че в Техномаркет/Полис/Зора не пробутват залежали/ мострени и дефектни стоки? Не казвам, че в Емаг са мега хипер добри цени, аз пазаря и от много други вериги... Сериозни проблеми не помня да съм имал никъде .. :)


kossis
Мнения: 2341
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 10:20
Автомобил:
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот kossis » Пет 25 ное 2016 16:40


Ами колега аз ти написах в предишният коментар какво точно мисля за Физическите магазини и кои са по коректните !

И точно там споделих за пералня с по голямо намаление която беше залежал и единична бройка. Като и отворих Люка имаше влага, както и маркуча за мръсната вода имаше застояла вода. Това е така понеже ги тестват. Обаче упътването което беше сложено в казана беше влажно макар и в найлон и двата тел-бода които бяха щракнати към найлона бяха ръждясали от стоенето. Те държаха други документи.
Въпреки това Пералнята работи отлично.

Та аз до тука няма закупен продукт на редовна или намалена цена-заводски запечатан от тези магазини която да е дефектирала.

Купувам само заводска запечатка !!! Мостри само в краен случай и то със съответното намаление и читави !

Виж с Е-фак веднага попаднах на проблем !

------

Техномаркет точно не го харесвам. Там отношението към клиента е некоректно понякога и те замират като верига, понеже Пеевски ги купи и имат имотни спорове.

Последна промяна от kossis на Съб 26 ное 2016 0:25, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
DaDiablo
Мнения: 676
Регистриран на: Пет 22 фев 2013 22:50
Автомобил: Passat
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот DaDiablo » Пет 25 ное 2016 17:11


Mishonti, ако не си разбрал досега, да знаеш, комуникацията с kossis е невъзможна. Типичната форумна балалайка, все той прав.
Съгласи се, по-лесно ще е ;)


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8292
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот Stivi » Пет 25 ное 2016 17:15


Mishonti написа: Да не говорим че преди 2 години изтървах и счупих един смартфон - пратих го по гаранция да пробвам дали ще мине номера и ми го върнаха с нов дисплей.

Е те тука вече ни удари в земята,тия били големи пичове бе,щом счупен дисплей го минават за гаранционен дефект :eek Иначе съм си купувал от Емаг неща на промоция /не черен петък/ като например хладилник Bosch за 550лв който във всички други офф и онлайн магазини беше със 150-200лв по-скъп,нямаше козметични дефекти и си работи перфектно ! И пералня пак от там си купих и пак беше най-евтиния вариант от всички други магазини ,че и транспорта безплатен :th_up


kossis
Мнения: 2341
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 10:20
Автомобил:
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот kossis » Пет 25 ное 2016 17:19


Е каква комуникация има тук ?

Аз описах къде какво съм купувал и какви са ми впечатленията. И отново после коментара е .....

Аз не вярвам на щастливата развръзка с Е-фак.

DaDiablo ти що не пробваш с Е-фак и да дадеш мнение, понеже и ти си от форумните балалайки според мене.

Дай конкретика не общи приказки. Аз конкретизирам и се обосновавам от опита си !


kossis
Мнения: 2341
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 10:20
Автомобил:
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот kossis » Пет 25 ное 2016 17:20


Stivi написа:
Mishonti написа: Да не говорим че преди 2 години изтървах и счупих един смартфон - пратих го по гаранция да пробвам дали ще мине номера и ми го върнаха с нов дисплей.

Е те тука вече ни удари в земята,тия били големи пичове бе,щом счупен дисплей го минават за гаранционен дефект :eek Иначе съм си купувал от Емаг неща на промоция /не черен петък/ като например хладилник Bosch за 550лв който във всички други офф и онлайн магазини беше със 150-200лв по-скъп,нямаше козметични дефекти и си работи перфектно ! И пералня пак от там си купих и пак беше най-евтиния вариант от всички други магазини ,че и транспорта безплатен :th_up


:mhihi Пълни Балъци са това да знаете тия от Е-фак ! :mhihi


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот Mishonti » Пет 25 ное 2016 17:31


Вижте сега, нито ми плащат от Емаг да правя реклама, нито съм за празни приказни в този форум. Изказвам си личното мнение относно продукти, които съм купувал през годините от въпросният онлайн магазин.


Потребителски аватар
DaDiablo
Мнения: 676
Регистриран на: Пет 22 фев 2013 22:50
Автомобил: Passat
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот DaDiablo » Пет 25 ное 2016 17:46


kossis написа:Е каква комуникация има тук ?

Аз описах къде какво съм купувал и какви са ми впечатленията. И отново после коментара е .....

Аз не вярвам на щастливата развръзка с Е-фак.

DaDiablo ти що не пробваш с Е-фак и да дадеш мнение, понеже и ти си от форумните балалайки според мене.

Дай конкретика не общи приказки. Аз конкретизирам и се обосновавам от опита си !

Ето ти мнение - това, което обяснявате, че завишават цените изкуствено преди черния петък не е вярно.
Следя този пазар и спокойно мога да кажа, че техниката предлагана там е по-евтина от т. нар. по-нагоре физически магазини. В повечето случаи.
Поръчките ми от този сайт са над 10. От флашка за 15 лева до телевизор за 1000 лева. Досега не съм имал проблем с каквото и да е било от там. Не съм им ползвал гаранционния сервиз още, но колегата, който нахокахте сподели добро впечатление от него.
От опита ми досега, нищо не е дошло фалшиво или втора употреба.

Днес също направих поръчка от там - телефон, саундбар, ютия и водоструйка. Другата седмица като пристигнат ще дам обратна връзка за състоянието им.


kossis
Мнения: 2341
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 10:20
Автомобил:
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот kossis » Пет 25 ное 2016 19:08


Е то вие пазарувате на едро и сте ВИП. :smile


villystyle
Мнения: 163
Регистриран на: Сря 12 сеп 2012 16:08
Автомобил: VW Passat B6 2.0 FSI variant
Двигател: BLR 2005
Местоположение: София

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот villystyle » Пет 25 ное 2016 19:19


Така е всички които поръчваме от Емаг сме ВИП :screwy


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12788
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот Zdravko Zankov » Пет 25 ное 2016 20:18


kossis написа:
Технополис точно не го харесвам. Там отношението към клиента е некоректно понякога и те замират като верига, понеже [b]Пеевски[/b] ги купи и имат имотни спорове.

Техномаркет.


Потребителски аватар
nikolay_ss
Мнения: 1011
Регистриран на: Чет 02 яну 2014 7:02
Автомобил: Touareg 7P6
Двигател:

Re: "Черен петък" в emag.bg

Мнениеот nikolay_ss » Пет 25 ное 2016 20:49


Приятелката вчера си харесала някаква преса и ми я снимала, сега тъкмо влизаме да я пазарим в емаг и ... прикачил съм нейната снимка от вчера, а ето и линк към артикула в този момент http://www.emag.bg/presa-za-kosa-philip ... EWKSNBBBM/ открийте разликите :mhihi :mhihi
Прикачени файлове
15205624_1279463728791553_664567068_o.jpg



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 169 госта