Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
lubopa4kata
Мнения: 415
Регистриран на: Съб 29 май 2010 10:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: lom

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот lubopa4kata » Чет 09 юли 2015 19:55


14лв на месец такса (за 2 години) за 1000 минути към всички и 2ГБ НЕТ,отделно безплатни минути в чужбина,това на виваком от 01.07 до 31.07 ,ПЛАНА СЕ ВОДИ- виваком NET AND CALL XL :th_up




Потребителски аватар
L&R
Мнения: 9371
Регистриран на: Чет 09 юни 2005 15:19
Автомобил: CCC
Двигател:
Местоположение: coffeeforums.bg
Контакти:

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот L&R » Чет 09 юли 2015 20:51


lubopa4kata написа:14лв на месец такса (за 2 години) за 1000 минути към всички и 2ГБ НЕТ,отделно безплатни минути в чужбина,това на виваком от 01.07 до 31.07 ,ПЛАНА СЕ ВОДИ- виваком NET AND CALL XL :th_up


Къде се води колега??? :eek

http://www.vivacom.bg/bg/residential/ceni-i-uslugi/mobilni-uslugi/abonamenten-plan/net-call


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот betaserk » Чет 09 юли 2015 21:10


Колега, към виваком съм от далечната 2005/2006 не си спомням точно, до сега едно оплакване съм нямал, моята карта е лимитед едишън от тогава и още я поддържат, 300 мин на месец към всички от виваком и всички от бтк, ако до месец не съм ги изразходил, остатака се добавя към следващия месец, до макс 600 мин. 5 лв на месец :smile Та включи се към виваком, няма да съжаляваш!
П.П. Такава карта като моята няма от много много одавна! Баща ми работеше в пощата на времето и му ги дадоха, 3 карти по 5 лв. на месец.


Потребителски аватар
Winner25
Мнения: 7339
Регистриран на: Пон 14 мар 2005 15:33
Автомобил: VW Passat B4 B6
Двигател: ABS BKC
Местоположение: Казанлък

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот Winner25 » Чет 09 юли 2015 21:29


Аз съм пристрастен, така че няма да вземам отношение, но в момента всички оператори имат много добри оферти. Бил съм клиент и на 3-та оператора - проблем с обхвата не съм имал, винаги съм получавал това за което плащам, не са ми надписвали сметки, знам за какво плащам до стотинка :smile
В момента има планове, които не са обявени официално обявени, но се предлагат, за това ако проявявате интерес питайте в магазините :th_up
Единствоне което мога да посоча като недостатък на Виваком е, че предлагат много по-добри условия на новите абонати и9 не дават възможност на тези които имат договор да се възползват от промоционалните условия - при другите не е така.


lubopa4kata
Мнения: 415
Регистриран на: Съб 29 май 2010 10:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: lom

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот lubopa4kata » Чет 09 юли 2015 21:44


L&R написа:
lubopa4kata написа:14лв на месец такса (за 2 години) за 1000 минути към всички и 2ГБ НЕТ,отделно безплатни минути в чужбина,това на виваком от 01.07 до 31.07 ,ПЛАНА СЕ ВОДИ- виваком NET AND CALL XL :th_up


Къде се води колега??? :eek

http://www.vivacom.bg/bg/residential/ceni-i-uslugi/mobilni-uslugi/abonamenten-plan/net-call

странното е че не се води на страницата им в нета,но иди в офис на виваком,питай там за план NET AND CALL XL-за 14.99лв на месец на промоция и си готов колега,поздрави :th_up


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот Mishonti » Чет 09 юли 2015 21:55


Въпрос на личен избор. На Виваком за 15 кинта е с 1000 минути и 2гъби нет, но само за порт-ин. Това е оферта, която си заслужава.
За 30 кинта дават 2000 минути и 10гъби. Мтел за същите пари са с неограничени разговори, но само 5гб нет. Който я хвана офертата за 21лв хвана... няма вече :biggrin А Теленора с тая скапана мрежа...не знам как си лъжат клиентите.


Потребителски аватар
freshenero
Мнения: 585
Регистриран на: Съб 05 май 2007 18:44
Автомобил: Sharan
Двигател: ADY 2000
Местоположение: КаНдахар-КюстеНдил

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот freshenero » Чет 09 юли 2015 22:01


Как скапана?Нали Гришо я оправи. :icon_lol :icon_lol :mhihi


Потребителски аватар
lokva
Мнения: 832
Регистриран на: Сря 07 яну 2009 20:34
Автомобил: Passat 3c
Двигател: CBAB 2008
Местоположение: Гоце Делчев Hamburg

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот lokva » Пет 10 юли 2015 14:31


Winner25 написа:Аз съм пристрастен, така че няма да вземам отношение, но в момента всички оператори имат много добри оферти. Бил съм клиент и на 3-та оператора - проблем с обхвата не съм имал, винаги съм получавал това за което плащам, не са ми надписвали сметки, знам за какво плащам до стотинка :smile
В момента има планове, които не са обявени официално обявени, но се предлагат, за това ако проявявате интерес питайте в магазините :th_up
Единствоне което мога да посоча като недостатък на Виваком е, че предлагат много по-добри условия на новите абонати и9 не дават възможност на тези които имат договор да се възползват от промоционалните условия - при другите не е така.
кое му е хубавото колега. в момента с предплатена карта говоря на 3 стотинки с цяла европа. а в България дори в мрежата на оператора е в пъти по скъпо :death :death :death :death :death


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот myrshavija » Пет 10 юли 2015 14:36


Няма ли да ни светнеш за далаверата? :biggrin


Потребителски аватар
инжектопляктор
Мнения: 4192
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот инжектопляктор » Пет 10 юли 2015 14:41


Виваком е моето мнение. Мтел нямаха много добри условия, но Глобул, сегашен Теленор или по-точно Грабул са долни измамници. Имаха и големата реклама, където уж мрежата били я сменили, нова била, обхват - всичко ток и жица. На такива тъпи реклами не вярвам. Аз съм на Виваком, Вивател, БТК Мобайл или както са го прекръстили - то не беше един път. :Mr Green Fun


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8289
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот Stivi » Пет 10 юли 2015 15:18


От днес вече и Теленор дават 1000 мин и 2ГБ нет за 15лв на месец,офертата май още не е официална,но ако си я поискаш я дават :wink


Потребителски аватар
Traytor
Мнения: 1657
Регистриран на: Пон 24 авг 2009 3:09
Автомобил: Audi A4 B6 Avant Quattro
Двигател: AKE 2004
Местоположение: София

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот Traytor » Пет 10 юли 2015 15:25


За Мтел със сигурност я има, но ако си попиташ за нея... Щом са един дол дренки може би ще предпочета виваком заради интернета. Имам още един месец, може да стане чудо и да "настроят" най-сетне антената...


Потребителски аватар
vanesto
Мнения: 6175
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 16:14
Автомобил: Octavia 3 FL+Golf 4 Variant
Двигател: DGTE 2018+AHF 1999
Местоположение: Varna

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот vanesto » Пет 10 юли 2015 15:30


Stivi написа:От днес вече и Теленор дават 1000 мин и 2ГБ нет за 15лв на месец,офертата май още не е официална,но ако си я поискаш я дават :wink

Сутринта ми звъня една специалистка от там, бъркаше думите нещо, едвам я разбрах, но ми предложи план Резерв за 14,99лв с 600 безплатни и 300MB. Ако знаех щял да я питам за тази оферта.


Потребителски аватар
Winner25
Мнения: 7339
Регистриран на: Пон 14 мар 2005 15:33
Автомобил: VW Passat B4 B6
Двигател: ABS BKC
Местоположение: Казанлък

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот Winner25 » Пет 10 юли 2015 20:34


lokva написа:
Winner25 написа:...
кое му е хубавото колега. в момента с предплатена карта говоря на 3 стотинки с цяла европа. а в България дори в мрежата на оператора е в пъти по скъпо :death :death :death :death :death

Ами аз говоря на 2 стотинки с цяла Европа :icon_lol е да не съм с предплатена карта, но за мен договора не е чак толкова голям проблем. Не знам как са цените в другите европейски държави, но примерно в съседна Гърция са в пъти по високи. Да не говорим че в село което е на 15км от центъра на Солун няма 3Г мрежа, а оператора прелага 4г :smile

Traytor написа:За Мтел със сигурност я има, но ако си попиташ за нея... Щом са един дол дренки може би ще предпочета виваком заради интернета. Имам още един месец, може да стане чудо и да "настроят" най-сетне антената...

Колега, подай конкретен сигнал за проблем с мрежата в магазин на Теленор или онлайн, както ти е по удобно. От технически отдел ще се свържат с теб и ще ти дадат отговор.


Потребителски аватар
Traytor
Мнения: 1657
Регистриран на: Пон 24 авг 2009 3:09
Автомобил: Audi A4 B6 Avant Quattro
Двигател: AKE 2004
Местоположение: София

Re: Събирам мнения за смяна на мобилен оператор.

Мнениеот Traytor » Пет 10 юли 2015 20:47


Няколко пъти подавах сигнал във офиса в Омуртаг и ме лъжат... Преди 2 години по време на гръмотевична буря антената(ако сте минавали покрай Омуртаг, антената се падаше при тия перки над самолетния парк) и от тогава сме оставени на това което се хваща от търговишката клетка. Преди въпросната буря обхвата тук беше прекрасен. Сега явно в плановете за новата им мрежа не е влизало оправяне на нашата клетка, все пак за 8 хиляден град не си заслужава...



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта