Мнение за снегорин/фреза с мотор на Лонцин

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
samo_pechka
Мнения: 8382
Регистриран на: Пон 05 дек 2011 22:46
Автомобил: YAMAHA Drag star 1100+XJ 900 58L
Двигател: V-twin 2002 + R4 1989

Мнение за снегорин/фреза с мотор на Лонцин

Мнениеот samo_pechka » Чет 12 яну 2017 19:54


Колеги сериозно се замислям за снегорин. Гледам, гледам...чета и ..нищо. Пари за нещо класно няма . Чета, че трябва да е як, че е добре да е с гумени вериги и т.н. Заглеждам се по едни китайски с мотор Лонцин 11 к/с/ и гумени вериги. Има разни "екстри" с подгрев на дръжките, отделно движение за фрезата ( двустепенно ), 6 зъба напред и два назад. Ел.стартер на 12 волта . А и фар има :biggrin . Сега въпросът е : става ли за работа тоя снегорин ? Пали ли лесно? Как е качеството му и въобще всякакви мнения ще са ми от полза .

:love.vwclub




phantom_
Мнения: 2205
Регистриран на: Нед 25 сеп 2011 11:53
Автомобил: VW passat+BMW X3+Honda St1300
Двигател: avf+m47
Местоположение: shabla

Re: Мнение за снегорин/фреза с мотор на Лонцин

Мнениеот phantom_ » Съб 14 яну 2017 9:35


За паленето не вярвам китайците да са се изложили все пак всичко там се прави,но за ефективността според мен трябва да се пробва.Щом има 6 скорости напред е много добре и ще се справя все пак е много важно това :th_up ето какво намерих https://youtu.be/yY_ZMVf5EOw


Потребителски аватар
samo_pechka
Мнения: 8382
Регистриран на: Пон 05 дек 2011 22:46
Автомобил: YAMAHA Drag star 1100+XJ 900 58L
Двигател: V-twin 2002 + R4 1989

Re: Мнение за снегорин/фреза с мотор на Лонцин

Мнениеот samo_pechka » Нед 15 яну 2017 11:13


Нещо не намирам много много отзиви за въпросните снегорини. Видях само, че са "доста" марките и моделите, като визуално са едно към едно , само цвят и надпис ги делят.
Не знам и как е изпълнението на редуктора. В марковите си има истинска скор.кутия със зъбчатки и маслена баня.
В тези обаче...май не е така. Някакви вериги се виждат отдолу. Как са му направени "скоростите" нещо не намирам инфо. Пък да обръщам обратно такъв е зор ( 120-130 кила е )



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта