Acer Iconia A500-таблет,не стартира

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
vocil
Мнения: 249
Регистриран на: Пон 14 апр 2008 12:58
Автомобил: Рено Меган
Двигател: K4M760 2004
Местоположение: София

Acer Iconia A500-таблет,не стартира

Мнениеот vocil » Сря 24 май 2017 10:31


Здравейте,
Таблета не е позван няколко месеца.Пробвах да го заредя,но не се получи.Копчето за вкл.мига постоянно ,а на дисплея се появява надпис за секунди Acer и до там-черен екран и невключване.Купих му ново зарядно-същата работа.Пробвах с дълго задържане на бутона вкл. и различни комбинации с бутона +/- пак нищо.
Иначе до последно таблета си работеше добре.
Ще бъда благодарен за дъвет или насока към сервиз.
Предварително благодаря!




Потребителски аватар
apchih
Мнения: 542
Регистриран на: Сря 07 фев 2007 22:12
Автомобил: Ford Mondeo MK4 TDCi
Двигател:
Местоположение: София

Re: Acer Iconia A500-таблет,не стартира

Мнениеот apchih » Сря 24 май 2017 13:12


Ако нямаш важна информация на таблета, пробвай да го ресетнеш. Натисни копчето за намаляването на звука и копчето за стартиране. Когато усетиш вибрация, пусни копчето за стартиране и бутни копчето под бутона за силата на звука. Трябва да го бутнеш в едната посока и после в другата. Началното и крайното положение, трябва да е от към бутона за звука. След това можеш да пуснеш копчето за звука, трябва вече да ти се появи логото и по късно началния екран за първите настройки на таблета.


vocil
Мнения: 249
Регистриран на: Пон 14 апр 2008 12:58
Автомобил: Рено Меган
Двигател: K4M760 2004
Местоположение: София

Re: Acer Iconia A500-таблет,не стартира

Мнениеот vocil » Сря 24 май 2017 16:33


Сега го тествах-единствината разлика е ,че седи няколко секунди на логото Acer и пак гасне.
PS Това са ми копчетата за:+/- и другото до тях,което и не знам за какво е-пробвах с тях.
http://snimki.be/view.php?id=117703


vencivw
Мнения: 36
Регистриран на: Пет 03 мар 2017 23:16
Автомобил:
Двигател:

Re: Acer Iconia A500-таблет,не стартира

Мнениеот vencivw » Вто 08 авг 2017 15:58


vocil написа:Здравейте,
Таблета не е позван няколко месеца.Пробвах да го заредя,но не се получи.Копчето за вкл.мига постоянно ,а на дисплея се появява надпис за секунди Acer и до там-черен екран и невключване.Купих му ново зарядно-същата работа.Пробвах с дълго задържане на бутона вкл. и различни комбинации с бутона +/- пак нищо.
Иначе до последно таблета си работеше добре.
Ще бъда благодарен за дъвет или насока към сервиз.
Предварително благодаря!


Препоръчвам ти мобо сервиз. Моят таблет също ми правеше мизерии и момчетата успяха да ми го оправят доста бързо при това, не ми излезе много скъпо.


Потребителски аватар
milmar
Мнения: 4933
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 2:57
Автомобил: Passat B4 and B6 Variant
Двигател: 1Z and CBDC
Местоположение: Русе

Re: Acer Iconia A500-таблет,не стартира

Мнениеот milmar » Вто 08 авг 2017 16:15


Много прилича, че по някаква причина не се зарежда. Може да е зарядното, може да е кабела, може да е USB-то на таблета, може заради дълбоко разредени батерии контролера на заряда в таблета да бъгва и заряда нещо да не иска да стане ....


TheEconomist
Мнения: 6
Регистриран на: Сря 09 авг 2017 17:21
Автомобил:
Двигател:

Re: Acer Iconia A500-таблет,не стартира

Мнениеот TheEconomist » Сря 09 авг 2017 19:54


Най - добре на майстор.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта