Ще си купувам инструменти Force - от къде ?

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Ще си купувам инструменти Force - от къде ?

Мнениеот parno » Пон 23 окт 2017 21:29


Euromarket




Krasi89
Мнения: 54
Регистриран на: Съб 26 дек 2015 12:46
Автомобил:
Двигател:

Re: Ще си купувам инструменти Force - от къде ?

Мнениеот Krasi89 » Вто 24 окт 2017 7:03


Каспър написа:Аз не разбрах онлайн ли искаш да поръчваш или да видиш/вземеш нещата от реален магазин ? В първия си пост търсиш магазин в София, после казваш че не си от София и търсиш онлайн магазин. Както споменах по-горе вносителя има реален магазин в жк. Младост 1 в София. Попитай за наличност и цена на това което търсиш и ако го имат и те урежда цената или си го вземи от магазина или да ти го изпратят по куриер. Ако те не изпращат, може някой познат от София да го купи и да ти го изпрати.

Комбинация от двете... Искам 1-во да видя в някои магазин, какво представляват и ако имат всички комплекти направо да ги купя.
В противен случай търся online, защото не са ми много познати бул. в София.
Да не съм от София, но пребивавам там :biggrin


Krasi89
Мнения: 54
Регистриран на: Съб 26 дек 2015 12:46
Автомобил:
Двигател:

Re: Ще си купувам инструменти Force - от къде ?

Мнениеот Krasi89 » Вто 07 ное 2017 21:11


Здравейте колеги,

Успях да купя необходимите ми 4 комплекта, а ето ги и тях:
Комплект гаечни:
DSC_0202.JPG


Комплект лули:
DSC_0204.JPG
DSC_0205.JPG


Комплект звездогаечни:
DSC_0201.JPG


Комплект звезди:
DSC_0200.JPG


Искам да отбележа че калъфът на гаечния комплект е от някакъв брезент и е доста здрав.
Имам от преди години едно ключе 10-11, което го сравних със същото от този комплект.
Оказа се че ключето което имам е с 0.3мм по-дебело от това в комплекта!
Но щампи, номера и т.н. изглежда абсолютно еднакво.

Комплекта звездогаечен има доста фабрично изкривени ключета, които не ги погледнах когато го взех. Говорих с продавача да ги заменя с такива от друг комплект.
По-нова версия на този комплект има с различен дизайн, които се водят усилени.

Тези два комплекта ги взех от магазина в Младост.

Комплекта лули и звезди ги взех от зимбер. Обърнете внимание че звездите са с коренно различен дизайн спрямо този на останалите комплекти.
Вероятно FORCE са си сменили дизайна. Изключително дебели и удобни, когато се държат в ръка.

Вече мога да се насока към куфар с гедоре :smile

Не знам дали в другите магазини се предлага турска стока, но силно се съмнявам да е.
При положение че даден комплект изглежда по абсолютно същия начин и цената е почти същата не мисля че ще е фалшив.
Каня се да взема няколко ключета от магазина на Илиенци и да направя сравнение с тези от Младост, но съм почти на 100% сигурен че няма да има разлика. Ако някой може да даде конкретен пример за сравнение на два инструмента ще е полезно не само за мен!
Пазарна икономика е един продавач да каже че другия продава фалшива стока само за да продаде своята.


Krasi89
Мнения: 54
Регистриран на: Съб 26 дек 2015 12:46
Автомобил:
Двигател:

Re: Ще си купувам инструменти Force - от къде ?

Мнениеот Krasi89 » Вто 07 ное 2017 21:16


Прикачвам отделно ключето, защото не успях да кача повече снимки...

Ключето най-горе е това, което имах, а останалите две ключета са от комплекта и отделно закупено отново от същия продавач.
DSC_0211.JPG


Ключето най-долу е това което имам.
DSC_0212.JPG


Тук се вижда разликата м/у старото ключе и новото.
DSC_0216.JPG



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта