Speed камери за Андроид телефони

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
georgebonev
Мнения: 3096
Регистриран на: Пет 10 май 2013 10:04
Автомобил: Golf 3 Variant
Двигател: 1.9 TD AAZ 1994
Местоположение: Търговище
Контакти:

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнениеот georgebonev » Сря 28 мар 2018 18:20


Буквите да са еднакви и в двата режима.
Бутоните може да се преместят в Трите точки горе, за да се освободи място както за картата, така и за чата. Бутоните общо взето се цъкат по веднъж при пускането и после не са необходими.

Пусни един скрийншот да огледаме...

Чата ще бъде ли ограничен до Града, или ще е активен за всички активни и ползващи в момента?

След вчерашното обновяване не ми показва броя на камерите в базата, но се появяват на картата.




go6o78
Мнения: 14
Регистриран на: Пон 01 ное 2010 15:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: we
Контакти:

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнениеот go6o78 » Чет 29 мар 2018 8:04


Странно на мен си ми ги показва, бутончето долу с !
явно ще тябва цялостно разместване заради този чат, мисля да го сложа отгоре, картата пада долу
че трявба все пак да се вижда какво да се пише
всички бутони мисля да ги направя малки и при извикване да излиза прозорец с допълнителните настойки, обаче явно ще ми трябва повече време за тези донастойки, днес пускам един ъпдейе за един друг фикс, които няма да се вижда, че крашва на андроид 8
Чата ще бъде само за града в които сте влезли, иначе ми се струва излишно и не актуално инфо


go6o78
Мнения: 14
Регистриран на: Пон 01 ное 2010 15:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: we
Контакти:

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнениеот go6o78 » Пет 30 мар 2018 20:20


Чата е готов и е качено приложението, има малко бъгове с бутоните долу, но ще ги изгладя и тях след няколко дни.
За тогава ще оставя и избора на звук за нотификации, че този чат малко ме поозори :)


Marto_Polo
Мнения: 614
Регистриран на: Сря 05 дек 2007 10:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнениеот Marto_Polo » Чет 26 апр 2018 11:23


Нещо не сработва приложението при мен. Пускам го, сваля над 5000 камери, но по никакъв начин не сигнализира. Не видях къде може да се настройва как да сигнализира. Пробвано на андроид 5.0


go6o78
Мнения: 14
Регистриран на: Пон 01 ное 2010 15:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: we
Контакти:

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнениеот go6o78 » Пет 18 май 2018 13:54


когато сте близо до позиция на която има камера в базата данни ще бъдете известен.

Добавена е и нова опция - самите потребители да добавят камера - с задържане на мястото на камерата. Камерата ще е видима 1 час и после изчезва от базата
Вече и карта на цял екран


Потребителски аватар
dhcp
Мнения: 160
Регистриран на: Пон 12 сеп 2016 7:16
Автомобил:
Двигател:

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнениеот dhcp » Съб 19 май 2018 19:15


Колега, добави бутон за добавяне на засада(камера) който бутон да качва инфо в базата данни и да известява другите онлайн водачи в района. Така ще можем да се противопоставим малко на триногите.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта