В момента е Нед 18 ное 2018 20:30
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Отговори  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Тракинг на пратка до Англия Публикувано: Пон 13 авг 2018 13:35 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Изпращах едно писмо/колетче до Англия. Имам код за проследяване, вижда се до напускане на България и след това го поема уж Royal Mail. Обаче техния тракинг не дава информация. От пощата ми казаха, че спрели да им дават информация и на тях, един вид "няма да ви отговаряме". Парите за препоръчани пратки вървят, а някой се прави на много важен - така ми звучи работата. Някой знае ли нещо по въпроса?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Тракинг на пратка до Англия Публикувано: Пон 13 авг 2018 14:12 
Извън линия

Автомобил: VW MK4
Двигател: ATD PD TDI
Абсолютно същия проблем имам и аз. Звънях в София на информация и лелката ми каза да пускам рекламация.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Тракинг на пратка до Англия Публикувано: Пон 13 авг 2018 14:32 
Извън линия
Модератор
Модератор
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Изчакайте 7 дни, преди да пуснете рекламации.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Тракинг на пратка до Англия Публикувано: Пон 13 авг 2018 15:33 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Въпросът е, че връщам стока от eBay и има срок за пристигане. Продавачът като види, че тракинга не показва нищо, най-лесно може да се изметне и да каже, че не го е получил.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Тракинг на пратка до Англия Публикувано: Вто 14 авг 2018 21:21 
Извън линия
Модератор
Модератор
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Дай тракинг номера.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Тракинг на пратка до Англия Публикувано: Сря 15 авг 2018 6:36 
Извън линия

RI262087271BG
Ето моят, същия проблем

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Тракинг на пратка до Англия Публикувано: Сря 15 авг 2018 7:08 
Извън линия
Модератор
Модератор
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Тази пратка си лети малко повече от месец. На 26.08 ако не е пристигнала в другата държава, отиваш и пускаш молба за проследяване. Принципно до 60 дни трябва да е пристигнала.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Тракинг на пратка до Англия Публикувано: Сря 15 авг 2018 9:51 
Извън линия

Barboukov написа:
Тази пратка си лети малко повече от месец. На 26.08 ако не е пристигнала в другата държава, отиваш и пускаш молба за проследяване. Принципно до 60 дни трябва да е пристигнала.

Да бе, 60 дни препоръчана в Европа. В пощата като я пуснах ми казах 2 седмици максимум. Утре ще пускам рекламация , да видим какво ще платят.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Тракинг на пратка до Англия Публикувано: Сря 15 авг 2018 9:55 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Royal Mail казват "Tracking information is not available for this service" - т.е. не проследяваме (не даваме информация) за български пратки. Не твърдят, че няма такава пратка, а като цяло ни игнорират.

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 9 мнения ] 

Всички времена са UTC+02:00