Мнение за онлайн магазин за GSM "smartfonbg.com"

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8287
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Мнение за онлайн магазин за GSM "smartfonbg.com"

Мнениеот Stivi » Пон 17 сеп 2018 11:24


Харесал съм си едно телефонче,и в този магазин го намирам на доста прилична цена,но не знам доколко е читав /и стоката която се предлага/ ? Та ако някой е имал някакви допирни точки с него....ще се радвам да сподели мнение ! Лично аз имам добри впечатления от "citytel.bg",но там цената на телефона /XIAOMI MI A2 LITE 64GB + 4GB RAM/ е със 75лв по-висока,а това не е малка разлика !




Потребителски аватар
vanesto
Мнения: 6175
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 16:14
Автомобил: Octavia 3 FL+Golf 4 Variant
Двигател: DGTE 2018+AHF 1999
Местоположение: Varna

Re: Мнение за онлайн магазин за GSM "smartfonbg.com"

Мнениеот vanesto » Пон 17 сеп 2018 11:46


https://www.aliexpress.com/item/Global- ... autifyAB=0
Ето го твоя за около 300лв. 150лв на вятъра не бих дал, даже бих взел този, същия е, ама с по-добра камера:
https://www.aliexpress.com/item/Origina ... 3c00KE1zCf


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8287
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Мнение за онлайн магазин за GSM "smartfonbg.com"

Мнениеот Stivi » Пон 17 сеп 2018 12:00


Според мен камерите им са еднакви,а за покупка от сайтове като Ali-то,и търсене на възможно най-ниска цена не е ставало въпрос ! Интересуват ме само български онлайн магзини на които мога да разчитам,че ще ремонтират телефона ако се появи проблем. Моля само да не почваме дискусия по въпроса за гаранцията,не е това темата на питането! Ако някой има други предложения за магазини като цитираните от мен, с доказано качество и добра цена,също може да сподели.


Потребителски аватар
toraborat
Мнения: 934
Регистриран на: Пет 19 апр 2013 22:09
Автомобил: VW Bora
Двигател: ASZ 2002
Местоположение: София

Re: Мнение за онлайн магазин за GSM "smartfonbg.com"

Мнениеот toraborat » Пон 17 сеп 2018 12:05


slot mobile?


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6043
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнение за онлайн магазин за GSM "smartfonbg.com"

Мнениеот DoH_KuXoT » Пон 17 сеп 2018 12:17


не знам доколко ще ти е полезно , но ще ти споделя аз през какво минах преди седмица с поръчката на един Redmi note 5, дебнах го в е-маг известно време, черния не падаше под 449лв , реших да взема редми 5 плюс от е-маг, цената пак не беше ок, вдигаше се всеки ден, черен нямаше. Викам я да видя в разни онлайн магазини, хоп 339лв редми 5 плюс в skyfon айде поръчка без регистрация, след 5 минути ми звънят да уточним къде и кога да ми го докарат. Обещаха събота по спиди с наложен платеж, всичко точно но цял ден събота никакво инфо, звъня не вдигат, пиша мейл не ми отговарят. Викам си айде още една поръчка да видим ще се обадят ли, след 5 минути любезно ми звънят да потвърдим поръчката, викам чакай малко аз пуснах втора поръчка за да ми звъннете защото се покрихте а не сте си изпълнили предишната доставка. А така ли вика момичето, дайте име и телефон оооо ми да ние го нямаме черен. Викам , а защо ми звъните за втора поръчка като го нямате черен? Чакаме доставка вика.... е защо ми обещавате за събота като го нямате и чакате доставка, не може да ми отговори. Та след малко отклонение, най-вероятно офертата им е бутафорна и или го нямат или цента не е това. Пробвай да го поръчаш и ще се убедиш, нищо не губиш. Само не превеждай пари напред, само на наложен платеж се навивай! Аз накрая отидох и физически наличне редми ноте 5 го взех за 399 никъде нямаше такава цена.
Много уважавам онлайн търговията и редовно си поръчвам по нещо, но е пълно с фалшиви оферти просто за да сме топ сред едрите риби... имаме всичко най-евтино ,всички говорят за нас, ама реално нямаме това което предлагаме на топ цена.


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8287
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Мнение за онлайн магазин за GSM "smartfonbg.com"

Мнениеот Stivi » Пон 17 сеп 2018 12:48


Аз за това питам за проверени магазини,иначе оферти от незнайни магазинчета....колкото искаш ! А колкото за доставка и наличност,винаги първо звъня и питам,после пускам поръчката,за да не чакам от умрял писмо :a045
DoH_KuXoT написа:Redmi note 5, дебнах го в е-маг известно време, черния не падаше под 449лв

Поне от 10 дни е твърдо 400лв в техномагазините,даже имаше писано в тема,но тя беше със заглавие за Хуйвей :wink Ето я http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=67&t=476000 ,на 26.08 човека се е похвалил ,че го е взел на 400лв,от тогава си е все толкова и не само там ! Това ми беше първия избор,но като видях него и MI A2 Lite /другото му име е Redmi 6 Pro/ един до друг се учудих колко по-компактен изглежда Лайт-а,при нищожна разлика в размера на дисплея,затова и си смених избора,понеже често го нося в джоба а Note 5 си е бая по-едър !


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8287
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Мнение за онлайн магазин за GSM "smartfonbg.com"

Мнениеот Stivi » Сря 19 сеп 2018 14:02


Като се пуска тема трябва да има и развитие :) Та реших да си спестя тези 70лв и напазарувах телефона от въпросния сайт. Всичко засега е перфектно-вежлива операторка прие поръчката и отговори на въпросите ми,телефона пристигна на другия ден,фабрично запечатан,в кутията си имаше оригинално силиконово калъфче /черно като телефона/ ,българско меню,без китайски йероглифи по кутията или телефона /Global version/,гаранционна карта с касова бележка. Така че засега съм доволен,дано не се налага да споделям мнения за сервиза :stumm


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: Мнение за онлайн магазин за GSM "smartfonbg.com"

Мнениеот Mishonti » Сря 19 сеп 2018 22:10


Днес, след като писа, се поразрових в сайта. Разгледах основно Ябълките - стана ми интересно и чудно, че за определени модели имат около 350-400лв по-ниска цена отколкото Зора, Емаг, Техномаркет/Полис и всички други останали вериги. Също така имат, според информацията качена там, Айфони в наличност, които ще са в официална световна продажба в края на Октомври.
Може пък да имат някаква схема за внос на много евтини телефони, поне така си го обяснявам, кой би си позволил да продава на загуба..


Потребителски аватар
beuchat
Мнения: 1931
Регистриран на: Вто 20 май 2008 21:01
Автомобил: 1990 Golf 2
Двигател: 1.6 EZ
Местоположение: Ямбол

Re: Мнение за онлайн магазин за GSM "smartfonbg.com"

Мнениеот beuchat » Съб 22 сеп 2018 11:49


Доста им са примамливи цените.Xiaomi Redmi S2 64 GB е на цена от 319 лева там,а в Технополис същия,но 32 GB е 350 лева...
Замислям се през идната седмица да си поръчам един.


Потребителски аватар
sabotin.ivanov
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 21 сеп 2018 12:06
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнение за онлайн магазин за GSM "smartfonbg.com"

Мнениеот sabotin.ivanov » Вто 29 яну 2019 22:29


Колеги, доволни ли останахте в крайна сметка от сайта, защото и аз съм набелязал един телефон от там да взема на оферта?


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8287
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Мнение за онлайн магазин за GSM "smartfonbg.com"

Мнениеот Stivi » Вто 29 яну 2019 22:45


Е аз за сайта вече съм написал-с поръчката и доставката всичко беше точно. Телефона засега е перфектен,дойде и ъпдейт до 9.0 Pie....все още се надявам да не се наложи да давам оценка за сервиза им :wink


Потребителски аватар
beuchat
Мнения: 1931
Регистриран на: Вто 20 май 2008 21:01
Автомобил: 1990 Golf 2
Двигател: 1.6 EZ
Местоположение: Ямбол

Re: Мнение за онлайн магазин за GSM "smartfonbg.com"

Мнениеот beuchat » Чет 31 яну 2019 21:22


Гледам,че преди време и аз съм питал за покупка на мобилен апарат от там.Е,поръчах си въпросния телефон-Xiaomi Mi A2,малко след като съм писал мнението.Дойде си фабрично запечатан в заводската кутия,с гаранционна карта.Телефонът е глобална версия,напълно оригинален,с холограми и т.н.Има опция за преглед на пратката.За сега си работи нормално.Надявам се и в бъдеще да е така.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта