Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
nikolay_v
Мнения: 259
Регистриран на: Сря 10 авг 2016 13:24
Автомобил:
Двигател: BSX
Местоположение: София

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот nikolay_v » Пон 28 яну 2019 13:45


Аз бих заложил на Hilti,но това са машини които са създадени за работят на две смени(обикновенно от тия дето не са давали парите-ако ме разбирате)




Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6055
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот DoH_KuXoT » Пон 28 яну 2019 14:26


А човека , който ще го ползва професионалист ли е или е за лични домашни нужди ?


Потребителски аватар
Flame_In_Black
Мнения: 16
Регистриран на: Вто 13 ное 2018 15:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот Flame_In_Black » Пон 28 яну 2019 16:42


За лични нужди ще се ползва основно, но все пак, защо да не се вземе нещо по-мощно? :th_up


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6055
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот DoH_KuXoT » Пон 28 яну 2019 17:00


според мен не е оправдано , има къде къде по бюджетни решения , аз лично ползвам Lidl-ски винтоверт повече от година, всички , гардероби, скринове, детски легла, дюбели в панела, за парите си е повече от добър избор, батерията му става на останалите им ел. уреди, 500-600 лв се дават, ако този уред носи пари, поне аз така разсъждавам, както казаха колегите по-горе да не се спира цял ден и да се ползва от майстори , които не пазят и тормозят машините.


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8289
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот Stivi » Пон 28 яну 2019 18:15


Доколкото разбирам жената иска да се представи добре с подаръка и затова се търси по-скъп и качествен,иначе е ясно че за хоби ползване и тези от 150-200лв са напълно достатъчни !


Потребителски аватар
samo_pechka
Мнения: 8351
Регистриран на: Пон 05 дек 2011 22:46
Автомобил: YAMAHA Drag star 1100+XJ 900 58L
Двигател: V-twin 2002 + R4 1989

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот samo_pechka » Пон 28 яну 2019 18:17


Ами освен тогава да погледне и на Ники Клочев предложенията https://technotools.bg/


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот Водния дух1 » Пон 28 яну 2019 18:17


Макита за мен е доста добра марка- Имаме служебни и се айдакат здраво . Гледай винтоверта да е с повече нютон-метри. От хилти не сме доволни.Нямат нищо общо със старите хилти -бледа сянка на това ,което са били.Говоря за винтоверти и перфоратори.


Потребителски аватар
Lupender
Мнения: 708
Регистриран на: Съб 29 окт 2011 18:22
Автомобил: SEAT Cordoba
Двигател: TDI 1.9 ASV
Местоположение: Благоевград

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот Lupender » Пон 28 яну 2019 19:33


Не всички мъже се кефят на подаръци с дръжка (понеже са за работа), затова ние с баджанака сме забранили на жените си да ни избират подаръци и си ги избираме ние. За последния рожден ден баджанака получи видеорегистратор да си снима подвизите (към 300 лева) и беше супер кефен. На мен лично ако жената ми подари инструмент без да ме пита... хм, лошо... освен ако не е FESTOOL, но тогава ще я сръмжа, че се е оръсила здраво.
Мъжете (в повечето случаи си остават деца, макар и пораснали), аз например много се изкефих когато колежките ми подариха мачете (SCHRADE), другото на което много се изкефих беше тактически фенер VANGUARD... въобще неща, които мъжа сам не би посмял да си купи, но със сигурност иска. Успех!


Потребителски аватар
Flame_In_Black
Мнения: 16
Регистриран на: Вто 13 ное 2018 15:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот Flame_In_Black » Вто 29 яну 2019 8:39


Благодаря на всички ви за мненията!

Ще цитирам само някои от тях, към които имам допълнителни въпроси или трябва да направя уточнение.

DoH_KuXoT, винтовертът на Lidl много ми го хвалят и от други места. Имаш ли представа дали в момента е наличен в магазина и на каква цена е? Предполагам, че става въпрос за различни модели, едва ли е само един-единствен.

Stivi, да, точно така, именно това е идеята. :th_up

Lupender, конкретно в този случай не мисля, че ще сгреша с подаръка, защото, така или иначе, винтовертът е необходимост, а и аз ще пръсна повечко пари, отколкото човекът, за когото е предназначен подаръкът, би дал. Та, едва ли изборът ми ще му се стори неудачен. Ако, все пак, толкова не се хареса, винаги има възможност да се върне, ако покупката се е състояла онлайн.

Вече се пообразовах на тема "винтоверти" и за какви характеристики да гледам, обаче, в главата ми сякаш е по-голяма каша, отколкото в началото. Всеки препоръчва различна марка и модел и наистина не знам как ще направя окончателен избор...


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6055
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот DoH_KuXoT » Вто 29 яну 2019 11:45


https://www.olx.bg/ad/promo-20v-nemski-udaren-akumulatoren-vintovert-parkside-kufar-CID1012-ID7yPZb.html

в момента го няма , там просто трябва да се следи кога го пускат и да си рано сутрин в магазина. Линка е примерен, модела който ползвам е точно този, но цената по спомен беше по-ниска, това най-вероятно е спекулант продавач, който е накупил повече бройки с цел печалба. За мен лично е голям плюс, че имаш варианти да допълваш комплекта с втора батерия ако го ползваш по-интензивно. В куфара има място за втора батерия. Също като голям плюс намирам , че мога да си купя друг уред от тази серия и да го ползвам със същата батерия.


Потребителски аватар
Flame_In_Black
Мнения: 16
Регистриран на: Вто 13 ное 2018 15:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот Flame_In_Black » Вто 29 яну 2019 12:30


Благодаря! Доста хора препоръчват тази марка, както споменах. Лошото е, че дори да реша да го взема, нямам много време да дебна кога пак ще се появи. В момента съм затрупана с какви ли не задачи, а и винтовертът ми трябва за относително скорошен повод. Това всичкото – ако реша да купя точно Parkside, де.


Потребителски аватар
tdi fen
Мнения: 4227
Регистриран на: Пет 05 юни 2009 19:45
Автомобил: Skoda Octavia 1U Renault Clio
Двигател: TDI AGR
Местоположение: София

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот tdi fen » Вто 29 яну 2019 14:25


първо беше качествен после отидохме на parkside моето мнение е,че има голяма разлика между качествен makita,dewalt,bosch professional факт е че parkside върши работа,но по скоро е за супер любителски цели казвам го от личен опит имам PABS 20-LI D4 с който ремонтирах един покрив винтове дърво ремонт на конструкцията монтаж ламарина със самонарезни винтове машината видя зор


Потребителски аватар
k_garchev
Мнения: 2712
Регистриран на: Съб 08 мар 2008 13:12
Автомобил: VW Golf 4 2.3V5 4motion
Двигател: AGZ
Местоположение: Пирдоп
Контакти:

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот k_garchev » Вто 29 яну 2019 15:18



Имам същия.Цената му беше 120лв.Последната година го счупих от работа.Изобшо не се съобразявам как се работи с него и къде го захвърлям.Уникално здрава машина с три години гаранция.Много съм доволен от този винтоверт.Преди него имах Спарки профешънал,купуван за една чанта пари преди доста години,който нищо не е видял като работа и се предаде.Parkside машините изобщо не са за подценяване за домашна работа.


Потребителски аватар
Flame_In_Black
Мнения: 16
Регистриран на: Вто 13 ное 2018 15:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот Flame_In_Black » Вто 29 яну 2019 17:25


tdi fen написа:първо беше качествен после отидохме на parkside


Не ме разбирай погрешно. В никакъв случай не съм се отказала от по-скъпия вариант. Просто разсъждавам върху всяка идея, това е. :smile


Потребителски аватар
geleznia1
Мнения: 304
Регистриран на: Съб 15 ное 2014 16:42
Автомобил: golf 4
Двигател: 1.6 SR 98
Местоположение: Плевен

Re: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Мнениеот geleznia1 » Вто 29 яну 2019 17:37





Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта