Как се пазарува в Ebay

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Мнениеот Bobi_S13 » Съб 29 ное 2008 18:14


nadia23 написа:На Веслец се намира митницата,или по-точно Български пощи при митница. Отиди в пощата и поискай телефона на справките им за колети, офиса на тея малоумници е до Министерство на земеделието.Ама не мога да се сетя къде бях видяла телефона,ще потърся и ще пиша по-късно..


Мерси много за съдействието вече се отчаях тотално с тия държавни институции. Повече никога от Германия с ДХЛ!!! И другите да го знаят, дай някой лев отгоре и по ЮПС или ФедЕкс за да ти е мирна главата.




black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Мнениеот black` » Съб 29 ное 2008 20:48


С тия наще скапани банки явно нищо не се получава. Аз вече 3 месеца чакам онлайн банкиране и 2 месеца супер важния 4 цифрен код за pay-pal, който вече е изтекъл. Ако звънна на поддръжката в банката сега сигурно ще кажат пак да чакам както стана и преди 3 месеца. :lol:
Та даже се набутах и за 2 кода... :lol:
Хубаво поне, че получих един refund от 100 долара за 2-3 дни след като писах на американска компания щото им ги пратих погрешка. Явно по другите държави нещата вървят и се случват както е обещано. :)
Вече никакви пари по тия измислени карти тука, че ми писна. :)

Последна промяна от black` на Съб 29 ное 2008 21:01, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
AutoGrozdanov
Мнения: 14
Регистриран на: Вто 26 авг 2008 23:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот AutoGrozdanov » Съб 29 ное 2008 21:00


Незнам какво им е скапано на нашите банки. При мен защо всичко е както трябва?


black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Мнениеот black` » Съб 29 ное 2008 21:04


Ми не знам. Явно защото не си при пощенска банка и бай Данчо. Където касиерките са по-важни и от президента. :lol: А за телефонистките от поддръжката да не говорим. :wink:
От както я имам тази карта един път не съм получил извлечения. :lol: Камоли кода ... :047:
Добре че помня цифри като тегля или тегля всичко от там до стотинка веднага. :lol:
Май ще почакам още 3-4 години, за да мога и аз да търгувам поне 1 път в ebay. :lol:


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот AmW » Съб 29 ное 2008 21:26


black` написа:Ми не знам. Явно защото не си при пощенска банка и бай Данчо. Където касиерките са по-важни и от президента. :lol: А за телефонистките от поддръжката да не говорим. :wink:
От както я имам тази карта един път не съм получил извлечения. :lol: Камоли кода ... :047:
Добре че помня цифри като тегля или тегля всичко от там до стотинка веднага. :lol:
Май ще почакам още 3-4 години, за да мога и аз да търгувам поне 1 път в ebay. :lol:


Смени банката бе пич.Мисля, че имаш право да изискваш като клиент и си си в правото да отидеш в друга банка, след като от пощенска не могат да те обслужат задоволяващо за теб.


black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Мнениеот black` » Съб 29 ное 2008 21:28


Сложно е защото част от заплатата се получава там. :( Иначе много добре знам как да им тегля една... :wink: Няма смисъл да спамим повече с техните глупости. :wink:


Потребителски аватар
BastunSelski
Мнения: 600
Регистриран на: Вто 20 мар 2007 10:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сеат Ибиза 1.4 АЕХ у Софето
Контакти:

Мнениеот BastunSelski » Нед 30 ное 2008 18:11


Извади си карта, само за електронно банкиране, от друга банка. Зареждай си я с определената сума само когато ще пазаруваш с нея!

Банки, които дават почти веднага 4-цифрения код за Пейпал, колко щеш!


Lyubaka
Мнения: 147
Регистриран на: Пон 14 авг 2006 13:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Lyubaka » Пон 01 дек 2008 8:27


black`, аз използвам VISA Electron-дебитна на БПБ за пазаруване в Ebay и не съм имал никакви проблеми...
Но щом не си доволен, колегата правилно ти е казал-смени банката...
И действително си направи една карта само за пазаруване и такива неща. Да използваш за целта картата, на която ти превеждат заплатата е малко или много рисковано. А ако си направиш друга карта, си превеждаш по нея само толкова пари, колкото имаш да плащаш.


Потребителски аватар
ChimeyJimmey
Мнения: 3877
Регистриран на: Съб 01 окт 2005 8:47
Автомобил: торанага
Двигател: AXQ

Мнениеот ChimeyJimmey » Пон 01 дек 2008 9:08


Ъхъ.
Така се прави.
Даже си извади две и ги регистрирай в два различни PayPal акаунта... mhihi


Потребителски аватар
ALESYZ
Мнения: 1155
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 19:13
Автомобил: BMW 525d
Двигател: M57D25 -01

Мнениеот ALESYZ » Пон 01 дек 2008 12:39


Значи колеги, имам три карти регистрирани в Paypal. Издател: TBI Credit - Mastercard, Първа Инвестиционна банка- Mastercard, Банка ДСК-Visa, само последната е в EURO, другите в лева. Незнам за вас, никога не съм имал проблеми с плащанията, а смея да твърдя, са доста. Не права реклама на някоя банка, просто споделям. Знам, че SG Експресбанк също са ОК, приятел има карта там и пазарува. За другите не мога да кажа нищо.


hanks
Мнения: 261
Регистриран на: Съб 17 ное 2007 20:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ябланица

Мнениеот hanks » Сря 31 дек 2008 20:30


А като си купувам нещо от английския ибей а пише че стоката се намира в китай има ли проблеми при доставката ?


Потребителски аватар
Matematiks
Мнения: 3168
Регистриран на: Вто 27 ное 2007 17:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Matematiks » Сря 31 дек 2008 21:02


ми то те препраща бе пич на китайската стока,
само виж колко е Шипинга-от Англия ли е или от Китай :wink:


Потребителски аватар
nadia23
Мнения: 222
Регистриран на: Нед 04 юни 2006 19:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот nadia23 » Сря 31 дек 2008 21:16


Ами риска е като при всеки друг продавач, но до голяма степен зависи и какво ще купуваш.
Разликата е и там , че от Китай при мен лично стоките пристигат за около месец поне :roll: .


hanks
Мнения: 261
Регистриран на: Съб 17 ное 2007 20:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ябланица

Мнениеот hanks » Чет 01 яну 2009 13:54


nadia23 написа:Ами риска е като при всеки друг продавач, но до голяма степен зависи и какво ще купуваш.
Разликата е и там , че от Китай при мен лично стоките пристигат за около месец поне :roll: .

за телефон става на въпрос.


Потребителски аватар
Winner25
Мнения: 7339
Регистриран на: Пон 14 мар 2005 15:33
Автомобил: VW Passat B4 B6
Двигател: ABS BKC
Местоположение: Казанлък

Мнениеот Winner25 » Чет 01 яну 2009 17:30


hanks написа:
nadia23 написа:Ами риска е като при всеки друг продавач, но до голяма степен зависи и какво ще купуваш.
Разликата е и там , че от Китай при мен лично стоките пристигат за около месец поне :roll: .

за телефон става на въпрос.

Аз съм си поръчвал разни работи за колата от китай и са пристигали за 10 дена. Едн кабел само се забави около месец. Ктайците се съгласяват да пращат като подарък на ниска стойност и не се плаща мито :wink:



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта