Polo 6n - ел. стъкла, смяна на водачите

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
Потребителски аватар
BLADE8209
Мнения: 500
Регистриран на: Чет 24 май 2007 0:09
Автомобил: Polo 6N2 2001
Двигател: AMF + remap
Местоположение: Дупница, Благоевград

Re: ел. стъкла, смяна на водачите/ Поло 98

Мнениеот BLADE8209 » Нед 18 сеп 2011 21:38


Ходи в някой по голям магазин за авточасти Евро07 или Ауто+




VladislavS
Мнения: 139
Регистриран на: Вто 24 юли 2007 12:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ел. стъкла, смяна на водачите/ Поло 98

Мнениеот VladislavS » Вто 20 сеп 2011 17:30


BLADE8209 написа:Ходи в някой по голям магазин за авточасти Евро07 или Ауто+


Сега звънях до Евро 07 (два магазина) и нямаха само водач. Отново само цял мехънизъм.
Ходих до Ауто + в Хаджи ДИмитър, СФ и звънях до още един магазин (само да проверя) и не предлагат такова нещо :banghead:


rgtodorow
Мнения: 12
Регистриран на: Съб 16 май 2009 21:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: ел. стъкла, смяна на водачите/ Поло 98

Мнениеот rgtodorow » Сря 21 сеп 2011 14:25


Провери в магазин Автофар Люлин,ул."Търново" 11.Моите си ги купих от там, но са няколко модела.


VladislavS
Мнения: 139
Регистриран на: Вто 24 юли 2007 12:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ел. стъкла, смяна на водачите/ Поло 98

Мнениеот VladislavS » Сря 28 сеп 2011 17:34


Благодаря колега rgtodorow! Един приятел ми намери вчера на ул. "Любляна" от към бул. "Овча купел"в един магазин. Днеска ги монтирах mhihi . Магазина е полезен за такива пластмаски, щипки и др. Ако се интересуват колегите да питат :Mr Green Fun


Потребителски аватар
freestyler911
Мнения: 2609
Регистриран на: Съб 29 мар 2008 14:20
Автомобил: VW polo
Двигател: AEX 1996
Местоположение: София

Re: ел. стъкла, смяна на водачите/ Поло 98

Мнениеот freestyler911 » Сря 28 сеп 2011 17:43


Да речем точен адрес ще е супер, както и цената.
Има ги и на ул Дунав до сточна гара , но са 20 лева за една врата.


Mr.Lemon
Мнения: 114
Регистриран на: Нед 16 окт 2011 7:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofiq

Re: ел. стъкла, смяна на водачите/ Поло 98

Мнениеот Mr.Lemon » Вто 18 окт 2011 21:58


Koлеги моя проблем с ел.стъклото е на дясната врата Полото е 4ри врато , та на въпросната врата прозореца много трудно се вдига даже понякога спира . Най-често се случва когато е мокро самото стакло ?! Не съм много навътре в нещата и ме е страх дане прееба нещо , не зарди друго а защотот имам колата от няколко седмици


Mr.Lemon
Мнения: 114
Регистриран на: Нед 16 окт 2011 7:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofiq

Re: Polo 6n - ел. стъкла, смяна на водачите

Мнениеот Mr.Lemon » Съб 10 мар 2012 14:06


Значи обиколох целия Козлодуй и Симеон не намерих такива водачи !


Потребителски аватар
Теодор
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 16:27
Автомобил: Ford Fiesta 6 BMW 325XI
Двигател:
Местоположение: София

Re: Polo 6n - ел. стъкла, смяна на водачите

Мнениеот Теодор » Съб 10 мар 2012 18:49


    Mr.Lemon написа:Значи обиколох целия Козлодуй и Симеон не намерих такива водачи !

    posting.php?mode=quote&f=7&p=1655286


    vilkos
    Мнения: 6
    Регистриран на: Пет 25 май 2012 17:58
    Автомобил:
    Двигател:
    Местоположение: Pomorie

    Re: Polo 6n - ел. стъкла, смяна на водачите

    Мнениеот vilkos » Сря 22 авг 2012 21:33


    Здравейте
    Имам Polo 6N2, 2 врати, наскоро смених водачите на шофьорското стъкло, намерих втора употреба, смени ги един приятел. Проблемът е там, че стъклото влиза в единия повдигач, но не иска да влезе в другия стъклоповдигач. Мога ли по някакъв начин да ги наместя, т.е. мога ли да движа повдигача по проволката? Ако наместя стъклото в двата повдигача, то тогава не иска да се движи правилно по улеите на самата врата.
    Прилагам снимка за повече яснота
    Прикачени файлове
    Photo0809.jpg


    grishitu
    Мнения: 1106
    Регистриран на: Пет 16 мар 2007 12:28
    Автомобил:
    Двигател:
    Местоположение: Велико Търново

    Re: Polo 6n - ел. стъкла, смяна на водачите

    Мнениеот grishitu » Пет 24 авг 2012 16:09


    Вече не си спомням как се сменяха, но ако са сложени както трябва не би трябвало да има проблем. Разбира се ако няма някакъв друг проблем.


    Потребителски аватар
    CryptLord
    Мнения: 162
    Регистриран на: Съб 23 апр 2011 20:48
    Автомобил:
    Двигател: AAZ

    Re: Polo 6n - ел. стъкла, смяна на водачите

    Мнениеот CryptLord » Пет 24 авг 2012 16:33


    Много полезна тема


    Потребителски аватар
    beyker_boy
    Мнения: 245
    Регистриран на: Пон 10 ное 2008 21:17
    Автомобил: VW Corrado
    Двигател: 9A
    Местоположение: Червен бряг
    Контакти:

    Re: Polo 6n - ел. стъкла, смяна на водачите

    Мнениеот beyker_boy » Сря 09 яну 2013 17:49


    Добър ден колеги. Дойде ред и аз да напиша нещо в темата. Счупи ми се пластмасовия водач на лявото стъкло. Купих си водач за 10.90 лв. Смених го. След като го смених стъклото вече се движи много по-лесно, отколкото до сега. На стария водач си личеше, че с времето се е протрил и самата релса беше започнала да се вкопава в него. Явно затова като вдигах стъклото, то стигаше до някъде и след това леко се забавяше. Сега върви много бързо. Засилих се да слагам кората, но счупих една от щипките. В същия магазин продават и щипки. Обаче нямат точно същите, каквито ми бяха на колата. По-точно имат, но не се продават отделно. Те ги продават бялата щипка + щипката, която е около бялата в която бялата влиза и след това черната влиза в кората (дано сте ме разбрали). Та щипката в този магазин ми излезе малко скъпа. 2.9 лв. Незнам нормално ли е? Но съм много доволеч, че открих място, кодето ти продават единични бройки, а не - Искам водач, а той ми вика. "Аааа, то само водач не може, трябва целия механизъм, но той нали върви към вратата, та трябва цялата врата да купиш". Та равносметката е, че за около 14 лв. си смених водача. Магазина се намира в Горубляне и се казва Tonex 1. На ул. Самоковско шосе, точно до улица Роса. Отпред има наредени тасове. Това е. Дано съм бил полезен.
    Прикачени файлове
    Без име.png


    dobri810604
    Мнения: 6
    Регистриран на: Пет 13 юни 2008 21:17
    Автомобил:
    Двигател:
    Местоположение: Плевен

    Re: Polo 6n - ел. стъкла, смяна на водачите

    Мнениеот dobri810604 » Съб 17 май 2014 23:07


    аз установих че на мен ми е скъсано жилото дали мога да си намеря и може ли да се смени само то? vw polo kombi


    Потребителски аватар
    Nikurlq
    Мнения: 136
    Регистриран на: Пон 03 мар 2008 9:46
    Автомобил:
    Двигател:
    Местоположение: София

    Re: Polo 6n - ел. стъкла, смяна на водачите

    Мнениеот Nikurlq » Нед 08 юни 2014 8:10


    beyker_boy написа:Добър ден колеги. Дойде ред и аз да напиша нещо в темата. Счупи ми се пластмасовия водач на лявото стъкло. Купих си водач за 10.90 лв. Смених го. След като го смених стъклото вече се движи много по-лесно, отколкото до сега. На стария водач си личеше, че с времето се е протрил и самата релса беше започнала да се вкопава в него. Явно затова като вдигах стъклото, то стигаше до някъде и след това леко се забавяше. Сега върви много бързо. Засилих се да слагам кората, но счупих една от щипките. В същия магазин продават и щипки. Обаче нямат точно същите, каквито ми бяха на колата. По-точно имат, но не се продават отделно. Те ги продават бялата щипка + щипката, която е около бялата в която бялата влиза и след това черната влиза в кората (дано сте ме разбрали). Та щипката в този магазин ми излезе малко скъпа. 2.9 лв. Незнам нормално ли е? Но съм много доволеч, че открих място, кодето ти продават единични бройки, а не - Искам водач, а той ми вика. "Аааа, то само водач не може, трябва целия механизъм, но той нали върви към вратата, та трябва цялата врата да купиш". Та равносметката е, че за около 14 лв. си смених водача. Магазина се намира в Горубляне и се казва Tonex 1. На ул. Самоковско шосе, точно до улица Роса. Отпред има наредени тасове. Това е. Дано съм бил полезен.

    Да съживя темата, че днес ми се случи и на мен. Тези пластмасови водачи установих, че са абсолютно заменими с такива от голф 3 (но на голфа са метални с пластмасова обвивка) - Моята кола е 6 Н


    grishitu
    Мнения: 1106
    Регистриран на: Пет 16 мар 2007 12:28
    Автомобил:
    Двигател:
    Местоположение: Велико Търново

    Re: Polo 6n - ел. стъкла, смяна на водачите

    Мнениеот grishitu » Пон 09 юни 2014 8:41


    dobri810604 написа:аз установих че на мен ми е скъсано жилото дали мога да си намеря и може ли да се смени само то? vw polo kombi


    По принцип може, но аза несъм го правил и немога да ти кажа как става номера. За предпочитане е да видиш някой механизъм втора употреба.



    Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

    Кой е на линия

    Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 154 госта