Какво е сдало багажа?

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
Потребителски аватар
guard
Мнения: 975
Регистриран на: Пон 14 юни 2004 13:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Silicon Valley, CA

Какво е сдало багажа?

Мнениеот guard » Нед 26 дек 2004 20:46


Значи педала на съединителя проскърцва понякога при натискане, също така понякога не се връща съвсем до край и много рядко но все пак се случва трудно включва на скорост..........съединителя ли е заминал или какво друго може да е?




Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво е сдало багажа?

Мнениеот °niksi° » Нед 26 дек 2004 20:51


ChampioN написа:Значи педала на съединителя проскърцва понякога при натискане, също така понякога не се връща съвсем до край и много рядко но все пак се случва трудно включва на скорост..........съединителя ли е заминал или какво друго може да е?

Според мене жилото на съединителя се е закъсало /поне се надявам да е това, щото много по-тънко ще минеш/


Потребителски аватар
guard
Мнения: 975
Регистриран на: Пон 14 юни 2004 13:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Silicon Valley, CA

Re: Какво е сдало багажа?

Мнениеот guard » Нед 26 дек 2004 20:53


Ей, за жилото не бях се сетил.......дано да е това, защото не ми се иска да е съединителя. :cry: :cry: :cry:


Потребителски аватар
pinci
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 14:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pinci » Нед 26 дек 2004 21:21


Може да не се е закъсало а просто да е усукано мноо гадно и тогава съединителя става доста твърд и прискърцва, другата ми мисъл е за една метална педеращина която аз успях да счупя, тя кварва жилото пор определен ъгъл за да не си протрива кожуха, та ако тази въпросна педеращина е тръгнала жилото няма да се връща докрай винаги



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 105 госта