Днес ми се прецака гърнето..

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
Потребителски аватар
rumburak
Мнения: 45
Регистриран на: Сря 19 апр 2006 13:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Днес ми се прецака гърнето..

Мнениеот rumburak » Пет 29 сеп 2006 10:12


...или по-точно тръбата от ауспуховата система, която влиза в гърнето се е откинала по някакъв начин от самото него....по принцип си беше доста изгнила...кърпих (не аз, защото не разбирам чак толкоз - много близък човек го направи всичкото това)колкото можах преди време та това се очакваше.Меката връзка между двг и тръбата на ауспуховата система я шунтирах с парче тръба преди време,че и тя се беше начукала яко.Правих разни заварки на дупките от гнилоча по тръбите, но явно сега дойде времето да се начука лошо.Също ушким катализатора ми(който е изтърбушен и действа само като гърне) е на път към кофата.Някой ако знае къде могат да ми го направят качествено :?: :cry: :oops: :( да казва моля! :!: :037:(мисля си дали да не сменя всичко по тия ауспуси и гърнета)




Потребителски аватар
minimiro
Мнения: 676
Регистриран на: Нед 13 юни 2004 1:12
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот minimiro » Пет 29 сеп 2006 10:26


Средно гърне - тръбата кривата - задно гърне мисла струваха между 120-160 лв с включен монтаж, не съм сигурен там влизаше ли и меката връзка обаче
Най-добрия вариант е да смениш всичко с ново
В софия не мога да кажа къде...
Лично аз там като се заблея и си сурна гърнетата в някой легнал полисмен ходя в един сервиз близо до Гара Искър
на секи кърпеж - дум 25-30 кинта
Досега 2 пъти там е кърпено и спасявано положението, и един път в Лом ми смениха цялата тръба и присадиха отзад задно от Голф
С други думи амен-амен съм си платил една нова система......


Потребителски аватар
Anbuch
Полохолик
Мнения: 3278
Регистриран на: Пет 03 мар 2006 23:53
Автомобил: VW POLO 6R
Двигател: CGGB 2010г
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнениеот Anbuch » Пет 29 сеп 2006 14:03


Като се има в предвид ,че първо гърнетата изгниват от вътре(има едни траби надупчени и овити в нещо като вата) ,а после започват и от вън най-добре е новичкото. Аз толкова си блъсках главата с аудито на бащата 85г 1281куб(то кърпенета траканета и бученета и що пари) ,че като ми се издъни задното гърне на полото веднага отидох и си купих чисто ново ,полско,алуминизирано за 60 лв + 5 лв монтаж.И двигателят ми започна да си бръмчи от пред както си му е реда :lol: . До сега съм минал с него 19 000 км без проблеми.



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 151 госта