Polo 9N 2002 Проблем с парното при топло/студено

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
guU
Мнения: 63
Регистриран на: Вто 29 ное 2016 19:06
Автомобил: Volkswagen Polo 9n
Двигател: BBY 2003

Re: Polo 9N 2002 Проблем с парното при топло/студено

Мнениеот guU » Нед 20 май 2018 3:54


При мен също се появява този проблем с топлия въздух. Става въпрос за 9н с полуавтоматичен климатик. Работи си добре и изведнъж решава,че ще духа топло. Изключвам го,включвам го и се оправя. Принципно миналото лято имах теч на фреон и майстора каза,че е закрепил положението,но че скоро трябва да се ориентирам към смяна на радиатора и не знам дали не е нещо от там самият проблем.




IcItY
Мнения: 106
Регистриран на: Вто 13 мар 2012 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: Polo 9N 2002 Проблем с парното при топло/студено

Мнениеот IcItY » Съб 15 сеп 2018 10:56


Здравейте,и аз съм с същия проблем климатроника ми е с дисплея с копчетата,и при мене понякога духа силно слабо мени оборотите и когато пойска започва да духа топло или студено и сутринта като го пускам всеки път мига около 20 секунди.бях на диагностика излиза грешка някаква ел.клапа или моторче на клапата беше нещо което се намирало под жабката.....Като гледам от май месец няма отговор по темата а доста хора имаме този проблем както се вижда.


tanuco
Мнения: 40
Регистриран на: Съб 13 мар 2010 20:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Polo 9N 2002 Проблем с парното при топло/студено

Мнениеот tanuco » Нед 05 апр 2020 15:19


Здравейте! Да съживя малко темата. Аз съм с полуавтоматичния климатик. При мен проблема е, че когато е в положение за топло и върна към студено, няма промяна. Все топло духа. Няма промяна и при включване на климатика. Ако изгася колата и изчакам малко нещата се оправят. Обаче след известно време пак започва да духа топло независимо, че е в позиция за студено. Къде да търся проблема?



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта