Проблем със съединителя на Polo 6N 1994г.

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
bashev_1
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 02 мар 2015 0:58
Автомобил:
Двигател:

Проблем със съединителя на Polo 6N 1994г.

Мнениеот bashev_1 » Вто 31 май 2016 20:33


Здравей те . Имам поло 1.6 моно инжекция , зимата ми се наложи да м сменят лагера на съединителя и притискателния диск , майстора ми каза че било по по-добре да са били комплект та така и феродовия смених не знам на коя марка беше комплекта но цената му беше 200 лв. Така и то тогава само ядове с тоя съединител ,след смяната около 1 месец беше на перце , след това започна да става твърд и да не влизат както трябва скоростите , същия майстор каза че било от жилото.Така сменя той жилото с ново обикновено а не саморегулиращо , така от начало добре скорости влизат добре , кажи речи беше мек педала , обаче след време пак затягаше , майстора каза да го отпусна като затегне на самото жило имаше две гайки които се разхлабваше ,така и това до време, до пред и няколко седмици това жило нещо превъртяха тези гайки и стана много зле , ходих при друг майстор то ми сложи старото саморегулиращо жило и за учудване , педала пак стана мек и плавен , но пак за определено време , след това рекох да не е от от самото жило поръчах от мегапарц жило само регулиращо и пак същата история кога то сутринта запаля , педала е мек на перце , след време като покарам из града и сменям по често скоростите , педала става на камък , много твърд и трябва със сила да натисна педала , не знам какво да го правя , а самия съединител е уш е нов , Благодаря ви предварително !




Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 107 госта