Polo 9n 1.9tdi 2002г. проблем дясно стъкло

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
IcItY
Мнения: 106
Регистриран на: Вто 13 мар 2012 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Polo 9n 1.9tdi 2002г. проблем дясно стъкло

Мнениеот IcItY » Пет 19 май 2017 18:05


Здравейте колеги днес реших да си сменям тонколоните на вратите с оригинални си купих заводските,и разглобих кората но видях че и металната плоча дето държи стъклоповдигачите трябва да свалям защото бяха хванати с болтове с гайки а не с поп нитове както е оригинално и нямаше как да бръкна да развия гайката и болта,та като свалях металната плоча смених си тонколоната и като тръгнах да е свалям ето тази част се отчупи и падна уж без сила сменях но сигурно му е дошло времето въпроса ми е за какво служи и има ли проблем да е без тази част знам че щом е сложено има за какво но просто питам защото за момента ще търся и смяната ще е прави майстор че аз не знам закакво служи,иначе си монтирах всичко си работи без проблем само леко като свалям прозореца до най доло и преди да слезне до най доло леко изпуква много леко незнам сигурно е от тази част,ако може мнения мерси предварително
Прикачени файлове
20170519_181001.jpg
20170519_181007.jpg




Потребителски аватар
vlado_tonev
Мнения: 5497
Регистриран на: Нед 18 ное 2007 1:54
Автомобил: GOLF MK4 1.9TDI
Двигател: ALH 2000
Местоположение: София
Контакти:

Re: polo 9n 1.9tdi 2002г. проблем дясно стъкло

Мнениеот vlado_tonev » Пет 19 май 2017 18:21


Това е за бравата на вратата. Няма абсолютно никакъв проблем да го няма,не се притеснявай :beer


IcItY
Мнения: 106
Регистриран на: Вто 13 мар 2012 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: polo 9n 1.9tdi 2002г. проблем дясно стъкло

Мнениеот IcItY » Пет 19 май 2017 19:01


Благодаря за бързия отговор сега само ще видя майстор в понеделник да погледне това леко пукане като свалям стъклото защо се появи ,иначе съм страшно доволен от оригиналните си тонколони заводското си е заводско звука е страшен сега и задните ще видя да сменя по принцип задни нямам но ако добавя още 2 като тези заводските ще стане супер мисля,благодаря колега лека вечер



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта