Polo 6n0 1994г Стоп-светлини

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
bashev_1
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 02 мар 2015 0:58
Автомобил:
Двигател:

Polo 6n0 1994г Стоп-светлини

Мнениеот bashev_1 » Пон 10 юли 2017 23:56


Привет колеги , имам проблем с Стоп-светлини (при натискане на спирачки) , от няколко дни забелезах че не ми светят стоповете при наискане на спирачката .Първото което погледанах бяха крушките , оказаха се здрави , след това се насочих към бушоните видях кой бушон е за стоповете оказасе че е изгорял при което си помислих че сън открул проблема ,но смених бушончето със същото 10А и стоповете светнаха .Над другия ден забелязах че пак не светят а изрично ги проверявах сутринта преди да тръгна ,че даже и като стигнах на работа пак ги проверих и си светеха пи натискане на спирачката. Проверих и доло бутончет на педала изглежда здраво при замерване с мултицет работи си фобре прекъсва и отвара веригата без проблем , та за момента смянх наколко пъту бушончето и се си мисех че може да са самоте бушончета ментак , да при едната смяна на бушончето оставих да работи колата и да светят стоповете доста време над 10 мин. и не мръднаха . Качих се в колата потеглих няколко километра и когато да проверя пак не светият и пак изгоряло бушончето .Та явно нчкъде ми да ва на късо но незнам от къде да тръгна та да хвана от къде идва проблема, незнам вече какво да правя с тия стопове нови кабели ли да изтеглям ,знам ли и аз !!!
Приемам всякакви идеи.




Потребителски аватар
goppa
VW експерт
VW експерт
Мнения: 7635
Регистриран на: Вто 04 сеп 2012 19:25
Автомобил: Sharan
Двигател: AFN 1997
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Polo 6n0 1994г Стоп-светлини

Мнениеот goppa » Вто 11 юли 2017 5:27


Може да са претрити кабели в маншона на капака на багажника. Или крика ( или нещо друго) да е подскачал по снопа към задните светлини.


bashev_1
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 02 мар 2015 0:58
Автомобил:
Двигател:

Re: Polo 6n0 1994г Стоп-светлини

Мнениеот bashev_1 » Вто 11 юли 2017 6:13


По късно ще погледна и ще мапиша какво е станало



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта