Polo 9n 2003г. - Тропане отзад-дясно при капачката за резервоара

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
Vwpolo9n
Мнения: 3
Регистриран на: Чет 15 мар 2018 8:43
Автомобил:
Двигател:

Polo 9n 2003г. - Тропане отзад-дясно при капачката за резервоара

Мнениеот Vwpolo9n » Чет 15 мар 2018 9:31


Здравейте, колеги,

Обръщам се към вас с молба за малко информация, която ще ми е от полза.
Карам polo 9n 2003г. от малко повече от година. Непосредствено след покупката на автомобила нещо започна да притропва отзад-дясно при капачката за резервора. Смених шарнири, амортисьори, тампони и т.н., но притропването си остава, та дори зачестява. Някой дали се е сблъсквал с този проблем? Изключително дразнещо притропване, а не може да се разбере от къде идва. Ще се радвам ако някой от вас помогне с малко инфо.




Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Re: Тропане отзад-дясно при капачката за резервоара на Polo 9n 2003г.

Мнениеот polovera_9n3 » Пет 16 мар 2018 6:22


Щом си сменил всичко значи може да е някъде от купето. Провери на задната дясна врата като я отвориш тая планка дето бравата се захваща за нея- виж да не е хлабава. Виж си облегалките отзад- там на захващането. Повози някой по-дебел отзад в дясно- дали няма да спре, ако спре- търси там някъде, ако не спре- започвай да ровиш в багажника- виж там заващането на пластмасите. Ако има как- провери да не трака тръбата за гориво от гърловината- размърдай там каквото видиш. Успех :beer
Не си писал откъде си. Ако си от Кърджали може да я погледна- гаранция ще открием откъде е


Vwpolo9n
Мнения: 3
Регистриран на: Чет 15 мар 2018 8:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Тропане отзад-дясно при капачката за резервоара на Polo 9n 2003г.

Мнениеот Vwpolo9n » Пет 16 мар 2018 7:57


Благодаря за информацията, колега! За жалост съм далеч от Кърджали. Ще се разровя още повече, надявам се да намеря проблема.


IcItY
Мнения: 106
Регистриран на: Вто 13 мар 2012 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: Тропане отзад-дясно при капачката за резервоара на Polo 9n 2003г.

Мнениеот IcItY » Съб 17 мар 2018 10:33


При мен чукаше на желязо също от заден ляв край и най вече като минавах през дупки се чуваше яко наскоро дойде време да сменям дискове и накладки задни и да ти кажа вече не го чувам но не съм сигурен дали е бил от там проблема но го няма вече....



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта