Поло 1.4 101 к.с. 2000 г. Гаснене в движение

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
Kirilchu
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 06 окт 2018 11:57
Автомобил:
Двигател:

Поло 1.4 101 к.с. 2000 г. Гаснене в движение

Мнениеот Kirilchu » Пон 08 окт 2018 12:45


Добър ден на всички,които ще прочетат това.Имам следния проблем с моето Поло(1.4 16v 101hp 6n2 AUB 2000Г.Преди малко повече от две седмици си карах по улиците и изведнъж загасна просто така в движение.След малко въртене и запали.След няколко дни същата работа,но този път въобще не пожела да запали.Дойде едно приятелче и ме изтегли.Пробвах да запаля и всичко си беше наред.Запали.Но реших веднага да я закарам в сервиз.От въпросният сервиз след 3 дни ми казаха датчик на колянов вал.ОК смениха го след общо 4 дни в сервиз и заплатена сума 179лв си взимам колата.Мърка хвърка а аз направо настръхвам.Тих двигател пъргава колица щастие,пълно.На следващият ден отивам да си взема детето от училище, карам си аз и изведнъж дръън и пак на място същия проблем.Само че този път от първоначалното тръгване бях изминал 3.3км.Полудях.Веднага се обадих в сервиза за рекламация и им върнах колата.Е вече втора седмица седи и нямат представа какво и има.А между другото когато угасна последният път я закарах в сервиза на собствен ход.Пак дойде същото приятелче дръпнахме я и запали.Много моля колеги фенове на нашата си марка ако някой може да изкаже предположение за какво става на въпрос нека помогне,или с някой читав сервиз ако се сеща.Най странното е,че на диагностика нищичко не показва.Абсолютно никаква грешка.
Ако някой реши и да звънне(0896 883 221)ще съм безкрайно благодарен.




Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта