Polo 6N AAU '94 - Странен проблем при набиране

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
taygaar.666
Мнения: 23
Регистриран на: Сря 08 мар 2017 8:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Странен проблем при набиране AAU '94

Мнениеот taygaar.666 » Пон 13 мар 2017 11:06


Polo 1.4 AEX




Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13429
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Странен проблем при набиране AAU '94

Мнениеот kris11 » Пон 13 мар 2017 20:39


"След като колегата има същия проблем, не е редно да пуска нова тема"
ААUи АЕХ са 2 различни поколения. Едното е моно / нез съм сигурен дали е с 2 помпи, но ААV /1,3mono от посочената година е с 2 помпи за горивото.
АЕХ е мултипойнт /многоточкова инжекция, с пластмасов охлюв /см. колектотр.Там проблемите са от дроселовата клапа /зацапана или пътник. да си направи диагностика и да пише какви грешки са излезли


taygaar.666
Мнения: 23
Регистриран на: Сря 08 мар 2017 8:54
Автомобил:
Двигател:

Re: RE: Re: Странен проблем при набиране AAU '94

Мнениеот taygaar.666 » Вто 14 мар 2017 0:29


Благодаря колега за отговора,мисля да сменя кабелите понеже май само те останаха за смяна и ако няма резултат ще ида на дигностика макар че нямам доверие на тези диагностики,дросела съм го изчистил до блясък,сменил съм бубина,смених цялото делко за съмнения в хол датчик,смених и темп.датчик,със сигурнорст ще пиша за резултат.

Забравих да спомена че като превключа на задна и колата изгасва,това срана след като и дадог мааалко предварение,сега върви мбого по добре но пък оборотите поиграват като пусна фарове и парно и май пуши повечко,един приятел е имал тъкъв проблем с заиграването на обороти и са му казали да смени акумулатора и той го е сменил и казва че нямал вече проблеми,незнам възможно ли е това,отделно като чистих дросела отворих и моторчето,там всичко блестеше и нямаше видими износени пътеки и за всеки случай го пръсках с спрей за почистване на карбуратори.



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 135 госта