3-ти кръг: "Тайм Атак 2011" - Картинг писта Кюстендил

Всичко, свързано със състезания с автомобили, мотори и други
Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: 3-ти кръг: "Тайм Атак 2011" - Картинг писта Кюстендил

Мнениеот Bobby_ » Чет 11 авг 2011 23:15


BoXeR_555 написа:Ако не спирах с левия крак,със сигурност времената щяха да са по лоши,защото наваксвах с по-късни спирания преди завойте.А и трябваше да държа постоянно оборотите вдигнати,за да може да поеме след завойте.А и все пак карах с накладки Ferodo отпред за 15 лв комплекта който са на доста време,а отзад изобщо незнам какви са и на колко време са,защото не съм ги сменявал никога :lol: :Mr Green Fun .Другия път ще си поправя грешката със спирачките и с тактиката на квалификацията.
Окачването просто така си идва,защото и самия амортесьор е с къс ход и е двойно действащ,а отзад е със стандартното окачване :)


прекали с левия крак :) не може след късно спиране да продължиш серия от 2 завоя на ляв крак.... някак си не ми се връзва ..... или спирачна течност или накладки ще дадат фира на 3тото минаване....

това че ти е толкова ниска колата не е от амортисьора.... а от пружината....... както и да е...

пак казвам ще се видим (надявам се ) на 4 дневния купон....




Потребителски аватар
BoXeR_555
Мнения: 195
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 19:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: 3-ти кръг: "Тайм Атак 2011" - Картинг писта Кюстендил

Мнениеот BoXeR_555 » Пет 12 авг 2011 6:27


Всичко беше до крива тактика на квалификациите.Всички карах 1-2 обиколко на макс и след това 1-2 с по бавно темпо да се охладят колата,гумите и спирачките, а аз направих 10 обиколки на макс една след друга и всичко прегря и като излязох и чух ,че съм трети исках да се върна и да си подобря времето,ама педала ми остана долу като излезнах и т.н.
Пружините пък са червени на FK и отпред свалят с 60мм.Може би ако отзад бях със спортно окачване или поне пружини,щеше резултатът да е по-добър.


Потребителски аватар
BoXeR_555
Мнения: 195
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 19:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: 3-ти кръг: "Тайм Атак 2011" - Картинг писта Кюстендил

Мнениеот BoXeR_555 » Нед 14 авг 2011 15:13


пак казвам ще се видим (надявам се ) на 4 дневния купон....

Няма май да идвам,защото колата се продава и сигурно скоро ще си има нов собственик,а аз се надявам от новия сезон да стартирам с нещо по конкурентоспособно.



Върни се в “Motorsport”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 105 госта