Dracon Track Day II - Bobby_, DUDEto и kasapina

Всичко, свързано със състезания с автомобили, мотори и други
Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19560
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Dracon Track Day II - Bobby_, DUDEto и kasapina

Мнениеот radotom » Съб 23 мар 2013 20:04


Вероятно много от вас знаят, днес на писта 'Дракон' в Калояново се провежда второто за тази година свободно каране Dracon Track Day II
Участват и записаните в заглавието, изтъкнати рейсъри от нашия форум.
Bobby_ кара силно модифициран Г2, с дросели и е успял да постигне трето време в квалификациите за класа си до 2000куб.см с време 58.1 сек! :bowdown
Васил (DUDEto) въпреки технически проблеми е първи в квалификациите в клас S2 (стрийт до 2000куб.см) Проблемите са представлявали счупена (и сменена тази нощ) скоростна кутия на свободните тренировки в петък, както и скъсана генерация на квалификациите днес сутринта.
Според свидетели - представлявал е доста атрактивна гледка с 1-метрови пламъци при ускорение! :Mr Green Fun
За момента всички неизправности са отстранени и двамата очакват добро представяне утре! :th_up
До тук нямам инфо за представянето на kasapina - надявам се той да даде подробности, когато има възможност. ;)

Все още в сайта на "Дракон" няма излезли резултати.




Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Dracon Track Day II - Bobby_, DUDEto и kasapina

Мнениеот Bobby_ » Сря 27 мар 2013 10:55


Благодаря ти Радо!!!!

За нащия отбор нещата започнаха от 18 март. Тогава мотора на белия трябваще да се настрои Че беше за пореден път чисто нов. Уговорих си час за настройка в Хеед 91 и в сряда ходих на настройка.... ефекта бе поразителен не очаквах 169кс на колела Иво този път се постара доооста и си игра 2 часа на диното.

За Dudeto нещата уж бяха перфектни но в петък към 13ч. след регулажа излезнахме на околовръстното и той след 3-4скорост пръсна диференциал на скоростите му (моите резервни) :icon_lol Намерихме скорости които да отговарят на изискванията ни и сагата се започна.... до 3 през ноща сме качвали скорости .... колата бе готова за каране.

В Събота се представихме доста добре като Васил даде 1во време в квалификациите.
Скъса меката връзка на хедърса и Благодарение на РАДОТОМ успяхме да реагираме и да купиме нова която бе монтирана в един незнаен сервиз... за скромната сума от 20лв. БЛАГОДАРЯ ТИ РАДО!!!!!
Аз се молех мотора да издържи че вече съм наплашен :) но и аз се прадставих добре дадох 3то време за класа и 4 то в генералното за деня на пистата. Колата се държеше на ниво и съм доволен като цяло.

В неделя напрежението нарастна след като Васил даде всичко от себе си и въпреки това не можа да свали времето си и остана 4ти в класа си

Аз цял ден играех танца на "здравия мотор" и отправях молитви към всички богове да завърша без да съм счупил мотор :).... Обаче.... при паленето за неделната тренировка мотора реши че трябва да изплюе 3л масло.... през масления филтър... който или се беше разхлабил или клапана на помпата бе блокирал ... та оставих на чакъла 3л масло и .... слава богу това бе проблема на двигателя и като цяло на колата.
В следствие на което дадох 2ро време в класа ми като изпреварих 3тия с 0,02сек :) Това се дължеше на поредното нямане на гуми ... т.е. прегряха зверски и се започна с молбите да завиеме ... :)

това бе състезанието през нашите очи и .... се нядяваме да намериме хора които да рекламират върху нашите коли и да ни помогнат в развитието ни занапред.

За реклама върху двете коли при интерес можете да се свържете с мен Борислав Петров на тел 0878608760.


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: Dracon Track Day II - Bobby_, DUDEto и kasapina

Мнениеот xploda » Пон 22 апр 2013 18:35


1 10 00:58.14 Красимир Петров VW Golf IV
4 9 00:58.76 Пламен Ангелов VW Golf IV

:bowdown Някакви подробности за модовете по автомобилите?


Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Dracon Track Day II - Bobby_, DUDEto и kasapina

Мнениеот Bobby_ » Вто 23 апр 2013 0:57


Това е един автомобил с двама пилота .... NEON и PACO



Върни се в “Motorsport”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 86 госта