разменям голф г60 за транспортер т1 или т2 весфалия

Може да публикувате обява само за бартер, която отговаря на правилата и за чиято коректност отговаряте само Вие.
Имайте предвид, че всяка обява е валидна за срок от 14 дни след което автоматично се изтрива!
Потребителски аватар
Ник никишето
Автомобил: golf limited edition
Двигател: 3g 1989

разменям голф г60 за транспортер т1 или т2 весфалия

Мнениеот Ник никишето » Сря 20 сеп 2017 18:08

повече сигурно знаят голфа 2016от изложението през 2014 бе закупен от мен и разглобен на основните му части , купето бе боядисано с оригинален цвят, по купето няма удари или гнило.Окачването бе ревизирано с части закупени от германия или унитреид х списък с частите и марките и снимките за съжаление изгоря заедно с компа и харда , реставриран абс с нови датчици и смяна спирачна течност на ате , карета външни оригинални ,масло в кутията ,двигателя бе основно ремонтиран ( бутала сигменти колянов вал лагери св гарнитури семерини болтове свещи кабели детонационен датчик главата с нови водачи и гумички ремъци филтри масло мотул 10-60 , компресора е обслужен с кит от германия включваш лагери семерини тефлончета и грес ремък ) тампоните на мотора са сменени с феби маслени водния радиатор е сменян с нов оригинален преди 3г нов разширителен съд пак оригинален зареден с антифриз климатика е оригинален ,климатика е с ретрофит на новия фреон сменени всички О пръстени компресор на р134а дехидратор промита система и заредена с масло УВ оцветител и работи идеално хидравликата е с ново масло оригинално нов акумулатор от този месец също така е закупен но не е сложен чисто нов катализатор оригиналния е избушен поръчал съм и нова оригинална ламбдасонда понеже старата няма да иска да се развие когато пристигнат ще бъдат подменени в крафт . По интериора съм направил малко промени оригиналния салон го смених с такъв от голф рали полукожено плитко рекаро което е реставрирано с нова естествена кожа и изпран плат ,оригиналното табло го смених с дигитално както и арматурното заради планките дето крепят дигитала сложих оригинален автопилот оригинални ел огледала има ел стъкла централно на вакум дори на капачката на горивото скоростна топка от гти юби американски волан с изнесен център имам и оригинален касетофон и оригинално сиди гама според какво се разберем .Екстериора няма много промени освен американски габарити на калниците оригинално черни оригинални хела черни стопове имам и блендата на багажника но не е сложена и тъмни мигачи на бронята жълти халогени ел реглаж на фаровете и съм заменил мигачите на калниците с оригинални табелки на волфсбург едишън мога да дам и оригинални черни мигачи на предния капак съм сложил камей заборник с пръскалки с подгрев налични всички оригинални табелки на предната решетка и заден панел ,оригиналните алуминиеви джанти са на боя и са с 4те си капачки .
има още неща дето съм забравил на напиша но ако има някой сериозен които иска да има това г60 горе съм написал какво търся транспортер от 1вата генерация с документи и оригинален мотор без ладови изчадия или 2ра версия т2 кемпер весфалия пак с изрядни документи др бартери не ме интересуват колата ми е на 89 000км с изрядни документи с преглед до 2018 09 и гражданска до тогава и всичко е оригинално и работещо

Върни се в “Бартери”