Да си покажем гордостите...

Форум за всички "въздушни" Volkswagen-и
Потребителски аватар
redialx
Мнения: 15
Регистриран на: Пет 23 ное 2012 14:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот redialx » Сря 02 окт 2013 9:26


Перфектно се е получило с кожения салон! :th_up




Потребителски аватар
bokoboxer
Мнения: 76
Регистриран на: Съб 11 окт 2008 23:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот bokoboxer » Нед 06 окт 2013 19:28


Вече съм китосан и грундиран http://bokoboxer.snimka.bg/automobiles/vw-t2.591221.31700310


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот BuGmaN » Нед 06 окт 2013 21:47


Това да се чува! :cool Влакнест, основен и фин кит - добре е! :biggrin Новолче ли сложихте, щото от тая им основа имам, леко, лоши спомени, ама работа, преди доста години, тряа да са я оправили вече, пък на влакнест - просто, няма кой да ги бие при китовете на полиестерна основа.
Хей, по лекичко, го давайте, че да не станеме, като при англичаните - бусовете, повече от "костенурките"... :gruebel


Потребителски аватар
bokoboxer
Мнения: 76
Регистриран на: Съб 11 окт 2008 23:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот bokoboxer » Нед 06 окт 2013 22:16


BuGmaN написа:Това да се чува! :cool Влакнест, основен и фин кит - добре е! :biggrin Новолче ли сложихте, щото от тая им основа имам, леко, лоши спомени, ама работа, преди доста години, тряа да са я оправили вече, пък на влакнест - просто, няма кой да ги бие при китовете на полиестерна основа.
Хей, по лекичко, го давайте, че да не станеме, като при англичаните - бусовете, повече от "костенурките"... :gruebel

Аз не съм професионалист но преди да подбера марката новол се консултирах с доста добри майстори в бранша и те ме увериха че качеството е съвсем приемливо пък и това ми беше първото пръскане. Мисля че се получи добре.


Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот asentm » Пон 07 окт 2013 8:51


добре си е :exclaim


Потребителски аватар
avtohit77
Мнения: 1292
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:22
Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Местоположение: Плевен-Елхово

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот avtohit77 » Пон 07 окт 2013 19:13


BuGmaN написа:Това да се чува! :cool Влакнест, основен и фин кит - добре е! :biggrin Новолче ли сложихте, щото от тая им основа имам, леко, лоши спомени, ама работа, преди доста години, тряа да са я оправили вече, пък на влакнест - просто, няма кой да ги бие при китовете на полиестерна основа.
Хей, по лекичко, го давайте, че да не станеме, като при англичаните - бусовете, повече от "костенурките"... :gruebel


Ми Мите тези наши играчки нещо липствата по сбирките а трябва да са там :beer


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот BuGmaN » Пон 07 окт 2013 23:38


Ха, ха, да :th_up , а и по ретро парадите, по често да ги има, че се аз отсрамвам бусовете... Пък не съм нито лъскав, нито, лачен, та да представям подобаващо...
Уйкенда превеждам, един офроуд-фен по един мой офроуд-риболовен, странджански машрут. На извънградското го чаках на 2-пъти, а в началото на трасето - бързият участък с многото завои, едвам ме стигаше, а карах средно, дори го чаках, на топ-трасето, леко го бавих, ама, много скача Т2-то, незнам дали от скапаните, оригинални още, амортисьори или от торсионното окачване, ама не му е силата там, буса, иначе си драпаше прилично, гърнето ми е къстъм и за де не упира на големите дупки - намалях, тоя път имаше и локви, гледам до бнонята стигала водата, та, затва на огледалото се виждаше бая пара :icon_lol... Но буса и на слизане и на изкачване, отново не се замисли никъде и ни придстави подобаващо. Междо другото, като слязохме, питам какъв клас е това трасе, спрямо тия дето ходите на офроуд с джипките, щото се каня да се пусна с тях... и пичът вика - среден клас :c020 , а на излизане, при изкачването, джипът, трябваше да е отпред за да ни дърпа ако забоксуваме, но тои се обърка и мина по лекото трасе и изтърва 2-те най-интересни етапчета: първото с преминаването пред едно дупка с адски наклон в която влиза целият бус и изглежда непреудолима, следвана от напречни коловози от по 30-40см., които съчетани с големият наклон на изкачване, също изглеждат - непреудолими... Но задното, боксерът и прасто едни зимни С-тки, даже не се замислят и прескачат, препядствията от първият пат... :twisted


Потребителски аватар
ivo teneketo
Мнения: 311
Регистриран на: Сря 05 яну 2011 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот ivo teneketo » Вто 08 окт 2013 10:47


:biggrin ще взема да ти пратя един стикер офроуд,да му лепнеш на някое стъкло, :biggrin


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот BuGmaN » Вто 08 окт 2013 21:38


Мисля си, ако реша да не го прибирам на топло зимата, да го обуя с едни гуми за калища, 4 колобрана и да сложа оригиналното гърне, че тва спортното, нещо, често зе да задира по офроуд задачите, тогава ще ти искам стикера... :beer
Иначе бусът си е целия в стикери: само като се загледа човек в порядъчно надраната боя и съм явен, един съсед гледайки буса, помисли, че съм станал ловец :icon_lol , а в момента съм и със следи от локвите, чак до броните, на тасовете и гърнето, също им личи, че са били на кални бани... :mrgreen


Потребителски аватар
ivo teneketo
Мнения: 311
Регистриран на: Сря 05 яну 2011 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот ivo teneketo » Съб 12 окт 2013 22:02


Намерих стикера,хахахаха. Как да ти го пратя? Някои ще пътували към софия да го пратя по него?


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот BuGmaN » Нед 13 окт 2013 0:03


Не знам кой ще пътува до Софето, освен един с Т4 от транспортер разделът, ама ми се идва натам, че едни части имам да товаря и една покупка да направя, па и родата да видя, ма пара требе, нека да почекаме малко, белким се сбере, нещо... :wink


Потребителски аватар
ivo teneketo
Мнения: 311
Регистриран на: Сря 05 яну 2011 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот ivo teneketo » Нед 13 окт 2013 9:10


оки :biggrin


Потребителски аватар
stingray
Мнения: 582
Регистриран на: Пет 25 авг 2006 20:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот stingray » Нед 27 окт 2013 1:00


С новите гуменки :)
Прикачени файлове
22102013377.jpg
22102013378.jpg
30092013330.jpg


Потребителски аватар
batbobo
Мнения: 193
Регистриран на: Чет 01 юни 2006 11:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот batbobo » Чет 31 окт 2013 19:05


Супер е станала количката!
Лъвските джанти и отиват. Замислял ли си се да смъкнеш малко предницата ?
Поздрави


Потребителски аватар
stingray
Мнения: 582
Регистриран на: Пет 25 авг 2006 20:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Да си покажем гордостите...

Мнениеот stingray » Чет 31 окт 2013 22:53


Много съм се замислял даже, ама пусто окачване, няма да има каране ако я сваля още...



Върни се в “Air Cooled & Boxer”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 99 госта