Колегите руснаци впечатлени от наш тюнинг!

Форум за всички "въздушни" Volkswagen-и
Потребителски аватар
Duke_BG
Мнения: 439
Регистриран на: Пет 26 яну 2007 12:52
Автомобил: GOLF 4+BORA
Двигател: AGU 180Hp + V5 4 motion
Местоположение: Бургас

Re: Колегите руснаци впечатлени от наш тюнинг!

Мнениеот Duke_BG » Съб 23 окт 2010 12:36


DEYAN IYI написа:Еее, ние с тях повече се бъзикаме със сигурност :lol:

В първия момент помислих, че е някаква сексуална поза от нашенското черноморие, но не... "Болгарская растаможка" е митническа измама за регистрация на коли. "Болгарка" казват на някакъв инструмент - ъглошлайф ли е, де да го знам, та хващаш и уж при ремонт откъцваш номера на шасито донякъде, идва вещо лице и констатира факта, така ти регистрират колата, но не можеш да я продаваш. :mrgreen:

Та и оттук играта на думи, че има "болгарская растаможка"с помощта на "болгарката" и български тунинг с помощта на българина.

Иначе костенурцата не е за подигравка, а за оплакване :bishop Ама щом си я харесват :)


"Болгарка" е ъглошлайф - останало е от там, че преди години не са виждали други ъглошлайфи освен Българските - понеже са "малка" и "трезва" страна и не могат да си произведат :lol:




Потребителски аватар
yarek
Мнения: 2312
Регистриран на: Пет 24 апр 2009 18:41
Автомобил: Passat B5
Двигател: AJM 2000
Местоположение: Габрово - Daugavpils

Re: Колегите руснаци впечатлени от наш тюнинг!

Мнениеот yarek » Съб 23 окт 2010 17:38


По добре даже не развивайте тази тема, какви подигравки лепят руснаците на българи, вообще не ви си е снило, има хумористично телешоу "прожекторперисхилтон" в което са обсъждали бате бойко и неграмотните роми и другите неща които не са за смях а за плач mhihi . Така че в надпреварата кой кого подиграва, руснаците хич не изостават


Потребителски аватар
ztdmp
Мнения: 165
Регистриран на: Чет 30 юли 2009 13:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ПЛЕВЕН

Re: Колегите руснаци впечатлени от наш тюнинг!

Мнениеот ztdmp » Нед 24 окт 2010 21:22


yarek написа: вообще не ви си е снило


:063: :D
Да нямаш руска жилка?


Потребителски аватар
yarek
Мнения: 2312
Регистриран на: Пет 24 апр 2009 18:41
Автомобил: Passat B5
Двигател: AJM 2000
Местоположение: Габрово - Daugavpils

Re: Колегите руснаци впечатлени от наш тюнинг!

Мнениеот yarek » Пон 25 окт 2010 18:56


Жилка за радост нямам, роден съм близо до тях и израснал съм на тяхна поезия, музика и кинематография и съм почитател на хумористическите им предавания, като КВН ,Наша Раша, Камеди клаб и други. Нямам нищо против българи и руснаци, просто няма смисъл да се строят илузии кой кого подиграва повече.



Върни се в “Air Cooled & Boxer”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 128 госта