Vw Beetle --- Една сбъдната мечта.

Форум за всички "въздушни" Volkswagen-и
Потребителски аватар
The Zelbinion
Мнения: 50
Регистриран на: Вто 30 авг 2011 16:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofiq

Re: Vw Beetle --- Една сбъдната мечта.

Мнениеот The Zelbinion » Сря 08 авг 2012 16:52


С празни обещания от собственика че ще се намери и ще се оправят нещата......както и да е радвам се да ви съобщя за днешното развитие на нещата от днес съм нов собственик на един уникален автомобил от първия поглед видях ,че е моя. Много красив външен вид и запазен, да има малко ръждички тук, там и има някоя друга дупка по праговете но нищо общо със старата ,напълно комплекта с нова спирачна система ,нова рейка почти нов мотор,който запали като кибрит след 3 години стоене и заработи все едно не е гасена. идеални документи нови номера и това е само за,което се сещам сега.Перфектен интериор ,бяла кожа.Веднага я капарирах ,защото си е скъпичка но находка във всички случай.

Който има нужда. http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=3117.0 може да свършат на някой работа цените са народни.




Потребителски аватар
The Zelbinion
Мнения: 50
Регистриран на: Вто 30 авг 2011 16:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofiq

Re: Vw Beetle --- Една сбъдната мечта.

Мнениеот The Zelbinion » Нед 12 авг 2012 10:37


На никой ли не му трябва чисто ново дъно (дясно)?? Цената е почти двойно по ниска на тази на която аз го купих ПРОМОЦИЯ 95 лева!!!!!!!


Потребителски аватар
ivo teneketo
Мнения: 311
Регистриран на: Сря 05 яну 2011 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Vw Beetle --- Една сбъдната мечта.

Мнениеот ivo teneketo » Нед 12 авг 2012 22:50


Здравейте колеги, Аз да си кажа че съм новият собственик на колата на Киро, :D На село в гората няма катаджий така че, документи и номера не ме притесняват,Идеята ми за костенурчо е да стане горска baja :D Но за съжаление колата е без преден мост,ако някой добър колега има за продаване модела е VW -1300, :D


Потребителски аватар
ztdmp
Мнения: 165
Регистриран на: Чет 30 юли 2009 13:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ПЛЕВЕН

Re: Vw Beetle --- Една сбъдната мечта.

Мнениеот ztdmp » Вто 14 авг 2012 18:01


Имам от `67-а. В края на месеца снимки.



Върни се в “Air Cooled & Boxer”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта