Beetle/Superbeetle?

Форум за всички "въздушни" Volkswagen-и
Потребителски аватар
Emil
Мнения: 22
Регистриран на: Пет 20 май 2005 12:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Beetle/Superbeetle?

Мнениеот Emil » Пет 03 юни 2005 12:40


Beetle/Superbeetle? Разбрах, 4е имат някакви разлики, но какви? В СуперБийтъл резервната гума може да стои хоризонтално и така в багажника има пове4е място. Съ6то има някакви разлики в ока4ването (единия модел е с IRS, другия не)... Това го до4ух и тъй като никой не се нае да ми дообясни за какво става въпрос, ре6их да питам във форума :D Току виж се намерил някой, който да знае и да има мерак да каже :lol:




Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот BuGmaN » Пет 03 юни 2005 20:59


Ми колега разликата, доколкото се сещам е в окачването - тоя Superbeetle е с макферсони, а по-старите са с торсиони, което е много по-добро (според мен), защото торсиона вози меко и в същото време на завоите държи. Обаче не съм карал Beetle с макферсони и не знам как е, казвали са ми, че за нашите пътища не ставали, щото не издържали на дупките и се скапвали бързо. :wink:
И не се цупи дето малко отговори получаваш - просто всички май сме се разбачкали и няма време за нет - зимата беше друго... :) Аре успех в избора ма не му мисли, толкова каквато и да вземеш все ще се влюбиш в нея... 8)



Върни се в “Air Cooled & Boxer”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 116 госта