Passat b6 3c 2.0 TDI BKP 140 hp, DSG

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Sarafov_03
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat b6 3c 2.0 TDI BKP 140 hp, DSG

Мнениеот Sarafov_03 » Нед 16 апр 2017 18:45

А снимки прави ли, колега?

Потребителски аватар
betaserk
Автомобил: VW Passat B6 TDI Variant
Двигател: BKP 2006
Контакти:

Мнениеот betaserk » Нед 16 апр 2017 21:28

Не :icon_lol Преди малко започнах да качвам всички клипчета и да ги събирам в едно, но ги изтрих, носех се по течението в целия процес и снимах по един начин, а го направих по съвсем друг, във вторник ще снимам нов клип, ще пусна и осветление да се вижда и ще покажа кое как съм направил и кое как стои. Ще го пусна, ще видите всичко как е, проблема с пльокането/пукането/ в говорителите още не съм го измислил, ще търся решение и по този проблем, по скоро дразнещ ефект. Искам да стане хубав клип, че и парички правя от канала си и искам да е нещо представително. Та ще имате още малко търпение. Това е всичко за сега от мен, вторник или сряда очаквайте клипа.

Потребителски аватар
betaserk
Контакти:

Мнениеот betaserk » Вто 18 апр 2017 12:42

Потребителски аватар
N_F_B
Автомобил: Passat B4
Двигател: TDI 1Z - 1994
Контакти:

Мнениеот N_F_B » Пет 21 апр 2017 9:11

Ветилаторче дали няма да бучи много? :rolleyes
Замислял ли си да направиш нещо през въздуховодите? :yahoo_09 така и така си се хванал да чупиш и режеш :Mr Green Fun

Потребителски аватар
cHaunepucTa
Автомобил: Golf MK7 2016
Двигател: TDI

Мнениеот cHaunepucTa » Пет 21 апр 2017 12:00

betaserk написа:Не :icon_lol Искам да стане хубав клип, че и парички правя от канала си и искам да е нещо представително.

Евала за труда колега!
Две малки критики, ако ще изкарваш пари от канала и искаш да е представителен:
1. Оправи си правоговора. Говориш като ... "Горнитйъ копчйенцъ". Ако го направиш на английски, това ще те изстреля високо много бързо!
2. Сарказма и смеха в DYI клипове не се приемат добре.
Надявам се да го приемеш като градивна критика и да не се засегнеш.
И колата и канала ти в youtube са супер!

Потребителски аватар
betaserk
Контакти:

Мнениеот betaserk » Пет 21 апр 2017 16:16

Няма да бучи колега, ще е малък вентилатор от комп и ще работи само когато е на контакт и да бръмчи едва ли ще е по мощен от помпа дюзата.

Не се засягам колега, колкото мога толко правя и така говоря, по нашия край така се говори. Пробвах на английски, но повече го разбирам отколкото говоря. Направих превод на английски, дано някой да разбере нещо. :D Единия ми клип го рекламират от един чужд сайт и от там трупам малко гледанета. Усъвършенствам се всеки ден и полека полека някой ден ще са още по-добри, искам да заложа на много клипове и на ден да има по едно гледане да стане работата. Радвам се че доста хора го харесаха и забелязват "навигацията" и ме питат от къде съм я купил :D за сега ще е без зареждане, защото това зарядно дето го имах мирише на изгоряло като го пусна да се зарежда, ще си купя ново и тогава.

Върни се в “Моят Volkswagen”