Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
morfei1
Мнения: 5670
Регистриран на: Съб 23 авг 2008 18:11
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот morfei1 » Вто 19 май 2009 23:15


пролог

Изображение

Изображение

Изображение


В началото......


Изображение


.... зимата със 16-ките....


Изображение


.... и от днес .....


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


.... с ....


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


..... FK Automotive High Tec Sport Supension Kit Front 35mm. - Rear 40mm. ......


Изображение


..... еми.... това е :Mr Green Fun .

Последна промяна от morfei1 на Нед 25 мар 2012 16:29, променено общо 7 пъти.




Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Golf 4 - спортно окачване

Мнениеот my heart iS iCe » Вто 19 май 2009 23:24


Колега колата вади стойка ? А возията как е тип Ремарке? :D


Потребителски аватар
morfei1
Мнения: 5670
Регистриран на: Съб 23 авг 2008 18:11
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Golf 4 - спортно окачване

Мнениеот morfei1 » Вто 19 май 2009 23:30


В рамките на нормалното. Не правя големи разлики спрямо старото, когато говорим за комфорта. Една идея по-твърдо, все едно, че гумите вместо 2.4 бара, са напомпени 2.6 ~ 2.7 бара. Усеща се леко, предимно в градски условия - легнал полицаи, но си мисля...., че просто още не съм свикнал.


Потребителски аватар
vw_manqk
Мнения: 1136
Регистриран на: Вто 27 ное 2007 23:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Golf 4 - спортно окачване

Мнениеот vw_manqk » Сря 20 май 2009 0:21


Евала морфей стойката на голфа е уникална сега,и мойто окачване е фк само,че60х40 и съм страшно доволен. :да: :D


Потребителски аватар
Stefan
R.I.P Madcap
Мнения: 18394
Регистриран на: Пет 16 сеп 2005 8:50
Автомобил: VW mk1 Cabrio VW mk2 Black Betty
Двигател:
Местоположение: Чепеларе/Пампорово

Re: Golf 4 - спортно окачване

Мнениеот Stefan » Сря 20 май 2009 8:41


Много добре стои, честито :beer


Потребителски аватар
morfei1
Мнения: 5670
Регистриран на: Съб 23 авг 2008 18:11
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Golf 4 - спортно окачване

Мнениеот morfei1 » Сря 20 май 2009 9:08


vw_manqk написа:Евала морфей стойката на голфа е уникална сега,и мойто окачване е фк само,че60х40 и съм страшно доволен. :да: :D


60 отпред...... нямаш ли проблеми? Аз си мисля че моята е доста ника отпред, а с още -25мм не става ли прекалено ниска отпред :roll: ? С какъв размер гуми си отпред - отзад и с какво ЕТ на джантите? Ако имаш снимки и е удобно да ги пуснеш тук или на лични, ще ти бъда благодарен :) .


Потребителски аватар
rosy
Вечен БАН
Мнения: 2055
Регистриран на: Пет 15 юни 2007 15:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Golf 4 - спортно окачване

Мнениеот rosy » Сря 20 май 2009 9:11


Много гот стои. Гледам и цвета на Голфа като моя, ще крада идеии mhihi


Потребителски аватар
PeshoVW
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 25 юни 2008 12:26
Автомобил: VW Golf II
Двигател: EZ
Местоположение: Карнобат/Бургас/Варна
Контакти:

Re: Golf 4 - спортно окачване

Мнениеот PeshoVW » Сря 20 май 2009 13:55


Е Браво много е готина страхотна визия. :beer


Потребителски аватар
skotis
Мнения: 1974
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 0:10
Автомобил: VW Golf IV 1.8T GTI
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: Golf 4 - спортно окачване

Мнениеот skotis » Сря 20 май 2009 16:43


Добре, много хубаво е станало. А сега на легналите полицаи закачва ли леко понякога или е ок?


Потребителски аватар
DJU
Мнения: 375
Регистриран на: Пет 21 сеп 2007 13:43
Автомобил: GOLF MKIII
Двигател: PB 1992
Местоположение: Търговище

Re: Golf 4 - спортно окачване

Мнениеот DJU » Сря 20 май 2009 18:34


колега голфа е красавец,но имам една забележка относно тия калобрани не стоят добре ;)


Потребителски аватар
xalerrelax
Мнения: 3060
Регистриран на: Чет 25 сеп 2008 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Golf 4 - спортно окачване

Мнениеот xalerrelax » Сря 20 май 2009 18:40


а колега последните джанти колко са -17 и от ауди ли са или са реплика
иначе поздравления и ако нее тайна какво си замислил още?


Потребителски аватар
vw_manqk
Мнения: 1136
Регистриран на: Вто 27 ное 2007 23:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Golf 4 - спортно окачване

Мнениеот vw_manqk » Чет 21 май 2009 0:16


60 отпред...... нямаш ли проблеми? Аз си мисля че моята е доста ника отпред, а с още -25мм не става ли прекалено ниска отпред ? С какъв размер гуми си отпред - отзад и с какво ЕТ на джантите? Ако имаш снимки и е удобно да ги пуснеш тук или на лични, ще ти бъда благодарен
Еми за сега нямам проблеми малко трудно я вкарвам в гаража,не съм я снимал при 1-ва възможност ще ти пратя на лс. :beer


Потребителски аватар
Luciano
Мнения: 8472
Регистриран на: Чет 31 авг 2006 22:16
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9TDI AHF
Местоположение: София
Контакти:

Re: Golf 4 - спортно окачване

Мнениеот Luciano » Чет 21 май 2009 1:00


Нямам никави проблеми с легналите полицаи, поне досега и поне през тези които съм минал. Проблема се явява от предните калобрани, просто са дългички и някъде закачат леко.

Определено съм на мнението, че колата изглежда по-добре без калобрани, особенно със спортно окачване и големи джанти с гуми, но.... има едно голямо но, немога да понасям мизерията по нашите пътища да ми се лепи по вратите особенно на този тъмен цвят, а с тези големи гуми направо на тавана я качва :evil: . През която и улица да минеш, все ще се намери някой, който е решил да си измие двора или нещо от сорта, или ще са оплескали цялата улица от ВИК. Ако беше светъл цвят - сребристо определено нямаше да ги има въобще, понеже се откоряват много и грозят, но при тъмното ефекта от загрозяването е по-малък, понеже се прелива с цвета - донякъде.

Калобраните ми спестяват доста автомивки, не толкова като пари, колкото като време, което нямам, понеже сам си мия колата..... щото са неможковци - абсолютно навсякъде.

Та пълно щастие няма...... затова и съм направил този компромис. Калобраните ще останат на колата, освен ако нямам сериозни проблеми с опиране по пътя или неравности. За сега няма, дано и да няма занапред.

Следващо нещо..... несъм планирал :roll: . Въртят ми се идеи за R32 фарчета - задължително без Ейнджъл Айс, още нямам никаква идея дали да са черни или хромирани, но сърце не ми дава, понеже моите са чисто нови Валеота на 7 месеца :? .

написано от @morfei1


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Golf 4 - спортно окачване

Мнениеот dobrin » Чет 21 май 2009 20:42


morfei1 написа:...2.4 бара ...

Супер стойка има Голфа, браво и джантите много добре му пасват. Ама тия 2.4 бара не са ли му множко?


Потребителски аватар
morfei1
Мнения: 5670
Регистриран на: Съб 23 авг 2008 18:11
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Golf 4 - спортно окачване

Мнениеот morfei1 » Чет 21 май 2009 23:31


Не, не са. Ако гумите са напомпени да 2.4 бара вози много добре. Оттам нагоре вози доста по-твърдо. Отделно на 2.4 бара, гумана е достатъчно добре напомпена, за да нямате проблеми в завои в извънградски условия. Обаче проблема е че на всяка бензиностанция, уредите мерят - помпят по различен начин.

Да споделя и първите ми впечатления от тест драйва до столицата - към 700км, 600 от които извън градско, и към 100 в София. Откровенно твърдя, че колата вози много по-добре от преди в извънградски условия. В София е тегаво, когато се налага да карате по паваж, или да минавате по трамвайни линии или гадни неравности. В крайна сметка ако човек внимава и си подбира пътя, почти не се усеща спортното окачване.

Направи ми още едно нещо впечатление, незнам дали има връзка с окачването. На един и същ пробег - дестинация с едни и същи гуми, каране преблизително с една и съща скорост, колата по борд свали на 5.7, а преди това сваляше до 6.2 :roll: .

Усещането за стабилност в зваите е просто несравнимо..... просто там където преди връщах газта, сега спокойно мога да подавам газ, няма го неприятното накланяне на колата, когато влезнете в завой с по-висока скорост от което самото усещане за скоростта, ви се струва по-малка :Mr Green Fun

Последна промяна от morfei1 на Чет 21 май 2009 23:38, променено общо 3 пъти.



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта