моята джета

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
lion5
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 12 окт 2011 20:20
Автомобил: Фолксваген Бора
Двигател:
Местоположение: Козлодуй

моята джета

Мнениеот lion5 » Пон 31 окт 2011 13:09


Здравейте колеги! От скоро съм горд собственик на втори автомобил. Вторият ми автомобил е Фолцваген джета 1.8 моно инжекцион автоматик 1991 година. Постегнах я малко, че предишният собственик я беше занемарил. Сложих и газова уредба и си я карам всекидневно с удоволствие даже често се шегувам, че това ми е всекидневната кола. :lol: Значи преди дая вземаимах пежо 405 1.9 дизел купих си и 2 ро и малко след това ми предложиха на чист бартер джетата за старото пежо и понеже отдавна исках да си взема голф 2 ка може да се каже, че това ми е сбъдната мечта. Направих и снимки но незнам как да намаля пикселите за да ги кача тукако някой знае ще съм благодарен да ме осветли по въпроса.




Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: моята джета

Мнениеот Vlad777 » Пон 31 окт 2011 13:52


Здравей! Първо честито за новата придобивка!

Искам само да те помоля да проверяваш мненията си, преди да ги публикуваш, за да не се налага да ги редактирам, както направих с това, за да може да се чете нормално!

Поздрави!


Потребителски аватар
icefire
Мнения: 1777
Регистриран на: Сря 04 юли 2007 9:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Мünchen/София

Re: моята джета

Мнениеот icefire » Пон 31 окт 2011 19:53


lion5 написа:Здравейте колеги! От скоро съм горд собственик на втори автомобил. Вторият ми автомобил е Фолцваген джета 1.8 моно инжекцион автоматик 1991 година. Постегнах я малко, че предишният собственик я беше занемарил. Сложих и газова уредба и си я карам всекидневно с удоволствие даже често се шегувам, че това ми е всекидневната кола. :lol: Значи преди дая вземаимах пежо 405 1.9 дизел купих си и 2 ро и малко след това ми предложиха на чист бартер джетата за старото пежо и понеже отдавна исках да си взема голф 2 ка може да се каже, че това ми е сбъдната мечта. Направих и снимки но незнам как да намаля пикселите за да ги кача тукако някой знае ще съм благодарен да ме осветли по въпроса.


Бива ли така, бре колега... :beer


lion5
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 12 окт 2011 20:20
Автомобил: Фолксваген Бора
Двигател:
Местоположение: Козлодуй

Re: моята джета

Мнениеот lion5 » Сря 22 авг 2012 13:10


Някой от вас запознат ли е мога ли да сложа климатик на джета 2 ка и кой може да го направи ако имам климатик от голф 3?предварително благодаря за отговорите.


Потребителски аватар
Div Selqnin
Мнения: 346
Регистриран на: Пет 04 ное 2011 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Козлодуй/София

Re: моята джета

Мнениеот Div Selqnin » Сря 22 авг 2012 18:11


Колега и аз съм от козлодуй пусни сними да видим за коя джета става въпрос


Иначе климатика от г3 пасва ама в козлодуй едва ли ще има кой да се навие да го направи виж memberlist.php?mode=viewprofile&u=140330
е тоя човек може да ти свърши работа ;)


lion5
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 12 окт 2011 20:20
Автомобил: Фолксваген Бора
Двигател:
Местоположение: Козлодуй

Re: моята джета

Мнениеот lion5 » Нед 18 ное 2012 13:56




Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19150
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: моята джета

Мнениеот stefan4o » Нед 18 ное 2012 14:01


Честито, колега
Относно климатика - търси такъв от Толедо 1992-1996. Частите в купето съвпадат - въздуховоди, вентилатор, кутия на радиаторче на парното. От Мк3 ще искат напасване и е вероятно да не стане (или и да стане ще е побългарено много). Отделно джабката при коли с климатик е по-различна, джобът под нея - също, с по-малък обем са от колите без. За моторния отсек просто търсиш части от кола с климатик с мотор като твоя или подобен, намират се сравнително лесно и нещата пасват до голяма степен. Може би ще има някакви минимални корекции. Като цяло не знам дали е обоснована финансово такава инвестиция на кола, струваща 1000 лева преко сили (понеже ако се прави като хората цената може да достигне до цената на колата), но ако смяташ да умираш с колата вероятно си заслужава да се сложи климатик :wink:


lion5
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 12 окт 2011 20:20
Автомобил: Фолксваген Бора
Двигател:
Местоположение: Козлодуй

Re: моята джета

Мнениеот lion5 » Нед 18 ное 2012 14:22


Е чак да умирам с нея не но искам да си я карам с кеф ще помисля по върпоса и ще видя да и сложа дизелов мотор но по мощен


Потребителски аватар
FELIPE
Мнения: 1740
Регистриран на: Нед 24 апр 2005 19:51
Автомобил: VW Bora 2002
Двигател: ASZ
Местоположение: Асеновград

Re: моята джета

Мнениеот FELIPE » Нед 18 ное 2012 14:37


Можеше поне да я измиеш преди да я снимаш...



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 149 госта