Jett-li Историята завърши. ПРОДАДЕНА

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
Div Selqnin
Мнения: 346
Регистриран на: Пет 04 ное 2011 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Козлодуй/София

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот Div Selqnin » Чет 02 авг 2012 15:38


alpine написа:Там можеш да настроиш разпределението на тежестта, но това няма особено голям смисъл за колите с които ходим по кафетата и са "стойки" :lol:


има някаква скрита логика в думите ти :Mr Green Fun


мисля че 4х9j ще е грубо има време докът стигнем точно до тия джанти :)

Виж аз не гледам чак толкова отдалече не си правя планове дали дръжките на вратите ще ми съвпадат с джантите просто линията на колата с такива дръжки много повече ме раддва и ест че ще са черни :)

г60 г60 ама мн па ги няма и кат ги има па мн пари ... при мен смейте се ама всичко се прави от закуски 200лв на месец ако отделя по колата значи че аз нито една вечер цял месец няма да мога да изляза да пия 3-4 бири кат човек. Никакво возене/пътуване. Сега след всички тия харчове стъкла табла джанти ще бъда цял късметлия ако ида на Узана :D за това всичко мн бавно леко :да: и те така




Потребителски аватар
Div Selqnin
Мнения: 346
Регистриран на: Пет 04 ное 2011 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Козлодуй/София

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот Div Selqnin » Нед 12 авг 2012 14:43


Такам днес направихме мн хубави работи :D

купиох нови накладки за 256-мм скоро мисля да сложа цялата простотия на колата :Mr Green Fun

предната броня и задната пласмаса са вече за ремонт като са готови ще има снимки задната пласмаса ще е изненада мисля че във форума няма друго такова изпълнение е и да има здраве да е :Mr Green Fun :beer :beer :beer

Ии почва подготовка за Узанаааа :applause: :applause: :banana :banana :banana


Потребителски аватар
AE86
Мнения: 1076
Регистриран на: Вто 27 окт 2009 12:22
Автомобил: Jetta mkII
Двигател: PN 1989
Местоположение: Русе

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот AE86 » Нед 12 авг 2012 14:59


Не е зле да оправиш правописа.Мисля,че темата е доста скромна откъм снимки.Сменил си дискове и накладки...ми направи няколко снимки.Пусни ги,искай мнение.Колата лека полека става.Фланци отзад без да преправяш веждите-Забрави.С това ЕТ сигурно и сега стържат в гумите :) И аз незнам,защо нямаш крайна цел и я събираш от тук и там.Това купе има много потенциал. Успех и дано не е прозвучало като хулене.Надявам се да се видим на Узана :да: :drunk


Потребителски аватар
Div Selqnin
Мнения: 346
Регистриран на: Пет 04 ное 2011 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Козлодуй/София

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот Div Selqnin » Нед 12 авг 2012 16:57


На узана сме там.
Дисковете не съм ги сменил нямах накладки (то си и пише че не са сложени) пък трябва да монтирам другите шенкели, че мойте са с неделим успорт и не стават. Тва е че трябва да разбия цялата предница после пак реглажи и засега съм пас. Даже се чуда дали да не изпратя всичко на един приятел за песъкоструй и да се боядиса преди да се сложи на колата.

Гумата е далече от веждата виж как джантата е "потънала" няма никакво стържене. Кат се идим на узана погледни да видиш че двете неща никога не са се докосвали :Mr Green Fun


А за крайната цел не се притеснявайте ;)




ПП Апарат почти може да се каже че нямам смисъл снимането е мъка старая се големите моменти да ги снимам и показвам.

ПП2 Търся дясна GTI лайсна за врата там табелката не държа да пише gti


Потребителски аватар
Div Selqnin
Мнения: 346
Регистриран на: Пет 04 ное 2011 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Козлодуй/София

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот Div Selqnin » Нед 12 авг 2012 19:26


Айде па да пусна малко снимки :Mr Green Fun

как е колата в момента
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

:Mr Green Fun не е за хора със слаби сърца :Mr Green Fun :Mr Green Fun :Mr Green Fun

Ето как седи джантата спрямо калниците
Изображение
Изображение

Ето новото CD което краси колицата mhihi
Изображение

Ето ги и новите накладки много па тънки е?!
Изображение
Изображение

ии как стои ъпгрейда на спирачките :
Изображение
Изображение



И така срещнах нещо мн странно моля за помощ погледнете накладката знам че това не е нормално Но откъде идва проблема? неподходяща накладка неправилен монтаж или нещо друго ? Има ли вероятност супорта да е за 280мм а да са сложили диск 256?
Изображение

Вижте как накладката има ръб уж уча в автотранспортно и са ми казвали че това Не трябва да е така?


Потребителски аватар
batko_miro
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря 31 окт 2007 11:37
Автомобил: VW Golf
Двигател: CHGA 2010
Местоположение: София

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот batko_miro » Нед 12 авг 2012 20:00


Значи и диска има ръб и дълбае в накладката, ако съдим по думите ти, щото от снимката нищо не се вижда...


Потребителски аватар
Div Selqnin
Мнения: 346
Регистриран на: Пет 04 ное 2011 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Козлодуй/София

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот Div Selqnin » Нед 12 авг 2012 20:11


ти диска го остави напълно нормално е да има ръб диска идеята е че в горния край на наклдката има 2-3мм които не са стъпвали на диска смисъл не се трият в диска и си остават не износени а трябва да е обратното цялата накладка да стъпва на диска


Потребителски аватар
batko_miro
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря 31 окт 2007 11:37
Автомобил: VW Golf
Двигател: CHGA 2010
Местоположение: София

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот batko_miro » Нед 12 авг 2012 21:09


Има вероятност дисковете да са толкова фира, че от ръждата и корозията постепенно да им се е изронила част от периферията. Историята помни случаи, сравнени стар и нов диск с разлика половин сантиметър в диаметъра. Ако супорта беше за 280 мм, изобщо нямаше да ти легне накладката на този диск...


Потребителски аватар
silven-VW FOREVER
Мнения: 671
Регистриран на: Пон 11 май 2009 22:31
Автомобил: Audi A6 Audi A1
Двигател: FSI TFSI
Местоположение: Козлодуй

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот silven-VW FOREVER » Пон 13 авг 2012 0:21


Щях да те убия като я видях днес така.... :screwy


Потребителски аватар
Div Selqnin
Мнения: 346
Регистриран на: Пет 04 ное 2011 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Козлодуй/София

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот Div Selqnin » Пон 13 авг 2012 8:39


силвене бате за добро е :D
Днес ще ходя при мойте майстори бояджия тенекеджия да обсъдим идеите за колата да обсъдим парите и т.н. та скоро време джет лии ще влезе за преобразяване :applause:


Потребителски аватар
Div Selqnin
Мнения: 346
Регистриран на: Пет 04 ное 2011 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Козлодуй/София

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот Div Selqnin » Пет 17 авг 2012 18:47


Баси простотията заклевам се!

Разглобил съм напълно шенкели главини апарати супорти
апаратите свалих цилиндърчетата едната гума обаче я скъсах .... къде мога да намеря нова такава даже направо две да взема ?
Ако дам спирачните апарати на песъкоструй какво да им кажа да не удрят вътре дето е цилиндърчето ли ?

Оказа че старите накладки дет бяха са една идея по голяма от колкото трябва :screwy за тва го има тоя ръб дето съм питал за него по горе


Бронята и пласмасата още не са готови и подозирам скорошни караници с "майстори" :banghead:


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19150
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот stefan4o » Съб 18 авг 2012 11:47


Div Selqnin написа:Баси простотията заклевам се!

Разглобил съм напълно шенкели главини апарати супорти
апаратите свалих цилиндърчетата едната гума обаче я скъсах .... къде мога да намеря нова такава даже направо две да взема ?

Ако дам спирачните апарати на песъкоструй какво да им кажа да не удрят вътре дето е цилиндърчето ли ?


По първото питане - нарича се ремонтен комплект. Отиди в магазин за рез.части и поискай да ти дадат маншончетата, мисля, че са комплект с о-пръстени.

По второто - предполагам, че не е желателно да се отнема от размера на цилиндъра, заради евентуалното недобро уплътняване между него и буталцето след това. То там така или иначе си има едни гумени о-пръстени, за които ти споменах по-горе, но все пак според мен е по-добре там да не достига пясък под налягане. :roll:


Потребителски аватар
Div Selqnin
Мнения: 346
Регистриран на: Пет 04 ное 2011 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Козлодуй/София

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот Div Selqnin » Съб 18 авг 2012 12:44


и двата проблема са решени :kissy: :beer
Намерих ремонтен комплект поръчан и чакаме

А вместо пяск намерих едно бяло шишенце казаха ми да намажа щедро и да изчакам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :Mr Green Fun ем видях как боята сам се надига надига надига а там където не се надигна две минавания с телената четка и всичко светна


Понеделник пристигат ремонтните комплекти ще купя и два нови лагера за главните за всеки случай удрям шенеклите с дрелката с теленото такова всичко минава на боя и мисля да го монтирвам на колатааа :beer :beer :beer та понеделник очаквайте снимки


И още мн се чудя апаратите и супортите бели или червени да ги боядисам .


Потребителски аватар
pavkomk2
Мнения: 428
Регистриран на: Съб 15 ное 2008 13:38
Автомобил: Jetta mk2
Двигател: 112 PB -- 139 KR
Местоположение: Севлиево

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот pavkomk2 » Нед 19 авг 2012 19:48


Сиви ги боядисай обикновенно сиво.. няма да збъркаш. Остави вече тези зелени червени бели пенбени.. отминали са вече. :beer ето ти пример моите. http://prikachi.com/images/215/4723215m.jpg


Потребителски аватар
Div Selqnin
Мнения: 346
Регистриран на: Пет 04 ное 2011 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Козлодуй/София

Re: Jett-li Историята продължава ATS CUP

Мнениеот Div Selqnin » Нед 19 авг 2012 20:09


А я кажи задължително ли термоустойчив спрей да търся?

Т твойте с какво ги боядисва и преди колко време?



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 154 госта