Черният звяр или сдобиването с Б3 Г60ка

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
pe6kata
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3009
Регистриран на: Чет 24 май 2007 16:49
Автомобил: passat corrado
Двигател: AAA и АBV turbo
Местоположение: Елхово

Re: Черният звяр или сдобиването с Б3 Г60ка

Мнениеот pe6kata » Пет 13 яну 2017 15:49


Голф 1-2 /кади, кънтри, корадо/широко, пасат б2-3 са емблематични модели за ФВ.
Б3 синхро г60 е класика в жанра, топ изпълнение за пасат. Масово тунингован и модифициран модел из цял свят и що реши, че Б5 носи на тунинг, а Б3 - не?!
А специално за този пасат да напишеш такива глупости - недоумявам ... Член на авто форум, и то на марката :eek
явно за теб 1-цата е скраб, корадото (цитирам по памет един подобен умник) е курник отпреди падането на Берлинската стена... б3-ката - дърво.

Нямаш очи, приятелю, за такава кола, очи за да я видиш, и акъл, за да тръгнеш да пишеш такива неща.




Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Черният звяр или сдобиването с Б3 Г60ка

Мнениеот 777 » Пет 13 яну 2017 16:19


Без малко щях да си купя Б3 на 17 години преди малко повече от 10г. Сега щеше да е на 27, кажи речи на 30. Слава богу, че се двоумих и се отказах. Добре е да се събудиш и да осъзнаеш, че годините вървят. Б3 е безнадеждно дърво като дизайн отпред и това да твърдиш обратното значи, че казваш на черното бяло. Може би имаш някакво обяснение защо всеки маниак непременно гледа да си разкраси предницата, само и само да не е в оригиналния вид (защото е "класика в жанра")? За разлика от Б3, който има Корадо не мре да му променя предницата, защо ли.

Последна промяна от hooligans на Пет 13 яну 2017 17:00, променено общо 2 пъти.
Причина: Получаваш официално мнение.


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6061
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Черният звяр или сдобиването с Б3 Г60ка

Мнениеот DoH_KuXoT » Пет 13 яну 2017 16:35


не разбирам какво правиш в тази тема, като недоумяваш защо някой прави В3, защо четеш тема, в чието заглавие пише В3 ?


Потребителски аватар
IceHeart
Мнения: 369
Регистриран на: Пон 28 мар 2011 20:43
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.8 AGN
Местоположение: ๏̯͡๏

Re: Черният звяр или сдобиването с Б3 Г60ка

Мнениеот IceHeart » Пет 13 яну 2017 18:18


До 777, стига си тролил. Колегата си е направил тема, и си пише за неговата кола. Щом не ти харесва колата, за какво влизаш в темата? Както ти не приемаш критика, така и колегата не приема. Приеми, че не всички гледат на нещата като тебе.

п.п Едвам излезна от модула, явно ти хареса там, и напираш да влизаш пак? Така ми се струва.

До колегата с тунингованата Б3. Колата е жестока, направо нямам думи. Продължавай в същия дух. Такива като '777' трябва да те надъхват още повече, защото те не могат да си го позволят. Късмет, и ще следя с интерес темата.


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: Черният звяр или сдобиването с Б3 Г60ка

Мнениеот Mishonti » Пет 13 яну 2017 18:37


Голямо избиване на комплекси, голямо чудо!

Евала за Б3ката, колега!


Потребителски аватар
Voluminer
Мнения: 342
Регистриран на: Сря 03 авг 2016 14:00
Автомобил: Vw Passat B3
Двигател: 2e
Местоположение: Ловеч

Re: Черният звяр или сдобиването с Б3 Г60ка

Мнениеот Voluminer » Съб 14 яну 2017 0:09


Супер е пасата,точно Б3 е любимият ми модел от марката.А пък с този мотор е :scare3 :icon_razz


Потребителски аватар
CoZmO
Мнения: 676
Регистриран на: Вто 29 яну 2008 17:28
Автомобил: Passat Golf Scirocco Allroad A6C4
Двигател: PG EX EG BAU CAS AEL
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черният звяр или сдобиването с Б3 Г60ка

Мнениеот CoZmO » Нед 22 яну 2017 15:46


777 написа:То всичкото хубаво, вижда се ентусиазъм. Обаче защо са всичките усилия в посока "сламена къща - дъсчен комин"? Пасат 3 е максимално дървен като външен вид. Каквито и украси да правиш по капака е все същия или по-смешен. Вътре също е на 100г таблото - с някакъв дисплей няма да се разкраси. Можеше да се вземе Пасат 4 или друга марка кола и да се твори в/у нея - това е обречена кауза. Като гледате разни Лади, Жигули и ЗАЗове с "тунинг" - изглеждат трагикомично, но тук положението е съвсем леко по-сериозно. Очаквам оплюване, но все пак някой трябва да каже истината в прав текст.


Всеки с вкуса си, казало кучето и си облизало за*ника!

Колеген, не те знам кой си, не те знам каква кола караш, ама честно казано и не ме касае. Това че на теб ти изглежда нещо безсмислено или пък глупаво, не означава че на всички така им изглежда. Дали си допуснал тази вероятност? Аз също не виждам смисъл да си купи човек нова кола и да започне да я тунингова, щото е можел просто да си вземе друга нова кола, която няма нужда от тунинговане, но хора всякакви. Всеки си има глава на раменете и решава сам за себе си. Благодаря ти за мнението и за виждането ти, но не мисля дори да си го премествам през джобовете по случая.

Хайде сполай и със здраве. :bishop :beer


Потребителски аватар
pushkata11
Мнения: 354
Регистриран на: Пон 20 юли 2015 16:55
Автомобил: Passat [B3 GT G60 Syncro] [B5_5]
Двигател: [PG 1992] [AVF 2004]
Местоположение: Пловдив

Re: Черният звяр или сдобиването с Б3 Г60ка

Мнениеот pushkata11 » Вто 21 фев 2017 11:37


Колега, пасата е страхотен !
Имам щастието да притежавам същият автомобил (Passat B3 G60 Syncro) и мога да кажа, че това е кола за ценители.
пп. Някои колеги никога няма да разберат чувството да имаш и поддържаш сам подобна машина, могат само да завиждат !
Поздрави :wink



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: edition и 55 госта